Strona 357 z 543
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Gabi tą krzywą cukrową masz na granicy w sumie. Bardziej stan przedcukrzycowy, ciekawe co Ci diabetolog powie...

Ja dzisiaj byłam na kontroli z moimi oskrzelami. Dalej są szmery więc mam w domu siedzieć. W ogóle mnie ochrzaniła lekarka że nie siedziałam ten tydzień w domu (a wiadomo wiosna się zrobiła :P)...I muszę kontynuować antybiotyk.

A jak spojrzała na moje wyniki z cukru to od razu powiedziała że na czczo hipoglikemia i ona by to skonsultowała z diabetologiem, ale mam poczekać co powie mój ginekolog. Więc zobaczymy w poniedziałek. Może wyproszę usg bo nadal nie mamy pewności kto u nas mieszka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Dokładnie ZUS ZUSowi nie równy) ale nawet by się zgadzało bo ja tez konczylam L4 02.02 i dostalam 10.02. Jedyne co to to grudniowe mi dali pozniej, ale ja tez zlozylam papiery swojego w drugiej polowie stycznia jakos sie nie spieszylam wiec mi dwa naraz wyplacili. Ewelinko jak masz elektroniczne L4 to sie nie masz czym martwic

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Echhh i zdążyłam zapomnieć co i jak
    Cała ja, ale az miło jak tyle mam do czytania

Pamietam tylko temat laktatora: ja kupiłam zwykły ręczny, wkręcano mi, ze dziecko moje nie najadą się dlatego tak dużo płacze itd laktatorem nawet 20ml nie schodziło :/
    Po 10 miesiącach jak młody nie chciał jakiś czas piersi to już były wyrobione i całą butelkę ściągałam w 10 min
    Chxialabym teraz elektryczny, ale zobaczę jak z wydatkami, może się skuszę
    Może uda mi się taniej kupić od kogoś nieużywany, często widać ogłoszenia.
    Co do karmienia duzo porad laktacyjnych jest na grupie od ciąży aż po macierzyństwo. Uważam, ze jeśli się chce i poświęci się temu tematowi jeden dzień edukacji z internetu- dacie radę!!! Podstawa nie dawać wmawiać sobie żadnego braku pokarmu, wody zamiast mleka Haha wiadomo cyce bolą, ale po tygodniu to mija i dajemy dziecku cudowności w tym pokarmie. Nawet jeśli ktoś jest anty, niech karmi chociaż miesiąc, półtorej, WYŁĄCZNIE piersią, niech nie dopaja butlą, kazdy dzien naprawdę dużo daje dla tego maleństwa dobra naprodukowałam się jak głupia ;p

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Gabi a Ty długo czekałas na pierwszą wypłatę od ZUSu?
    I Ty Aniss ? Bo Ty z Wroclawia jak ja to moze bede podobnie czekac jak Ty :-) Chyba sobie przelece historie sprzed trzech lat którego dnia mi ZUS przelewal jak wtedy byłam w ciąży. Bo jednak ZUS zusowi nie równy :-)
    Ewelinko! Tak, jak pisał Minionek, ja mam troszkę inne zasady, bo moja firma zatrudnia bardzo dużo pracowników (na pewno powyżej 20), więc wypłatę mam od firmy (razem z drukiem RMUA), a ZUS oddaje firmie to, co ona mi wypłaciła Ja nie miałam obsuwy w czasie, ba! nawet nie zauważyłam, że już płaci mi ZUS (tak naprawdę). Dopiero jak przyjrzałam się wydrukowi, to widziałam, że firma nie odciąga mi już składek, które wcześniej były na druku. Mogę pokazać Ci zdjęcia z różnicą na fb (ale jutro, bo mi się już o tej porze szukać nie chce).

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    kozaczek wrzuć linka do forum ja bym bardzo chciała karmić, ale najbardziej się tego boję, że nie ogarnę tematu :/

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ok dziewczyny dzięki za info. Nie trzeba zdjęć w moim przypadku potrzeba cierpliwości. :-D Tylko tyle nam się na gromadzili teraz wydatków akurat w tym miesiącu a zapomniałam ze w tym miesiącu "wkracza" Zus :-D

A propo karmienia tak jak Kozaczek tu prawi zgadzam się. Mój mały taki był grubiutki fajny niemowlak ale nie przesadnie i nikt nie nie mógł uwierzyć że tylko karmiony piersią. Jakiś mit chodził ze piersią to dzieci chudsze. I zaczął bardzo szybko chodzić. Teraz taki szczuplutki :-)
    Nie można się łatwo poddawać tak jak wiele moich koleżanek to zrobiło bo ja akurat nie miałam powodów żeby szybko przestać karmić. Mleko to mleko a nie żadna woda ;-)

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Pochmurny dzień staje się piękniejszym, gdy w końcu zdaje się rachunkowość podatkową Ale się cieszę, że nie muszę brać warunku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj miałam wizytę u gin. Musiałam się upomniec o usg bo chciał przesunąć na kolejną wizytę a ostatni miałam robione w styczniu! Naburmuszyl się doktorek ale zrobił, zamierzone nóżki 34+6 tc serduszko biło ładnie ale waga sprawdzi za 2 tyg nie odpuszczę mu

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Kasiuszka, ale masz fajnie już tak mało czasu Ci zostało... Zazdroszczę

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Kurde nie mogę wrzucić linka z telefonu wpisz sobie w wyszukiwarkę na fejsie OD CIĄŻY AŻ PO MACIERZYŃSTWO.

Bardzo duża liczba członków takie zdjęcie mamy z maluszkiem w tle

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów