Strona 353 z 543
Pokaż wyniki od 3,521 do 3,530 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Mik...mam dokładnie taki sam objaw słonia jak tyby koszmar ciągle proszę meza o pomoc to przy wstawaniu to przy butach szok a wsumie przytylam 5 kg, w pierwszej ciazy bylam bardziej zwinna. Jutro mam wizyte u endokrynologa bo moje hormony zwariowaly zobacze co mi poradzi. Na skurcze nog biore asmag I pomaga mi tez lezenie z uniesionymi nogami.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto współczuje z synem całą ciąże się borykałam z infekcjami, powracały ciagle! Miałam ochotę płakać i wyć trzymam kciuki zeby lekarz pomogl!

Miki od dzisiaj będziesz mi się kojarzyć z dinozaurem
    Ja sie tez robię nieporadna, niby nie az tak duzo przytyłam, a czuje się taka gruba i niesprawna. Na szczescie wyszło słońce i mam zamiar troche się rozbujać, leżenie leżeniem, ale skoro nic złego się nie dzieje muszę wyruszyć z domu, bo nie urodzę sama, po prostu nie będę na chodzie. Mi zostało wlasnie takie pełne 3 miesiące. Z miesiaczki mam termin na 6.06, ale usg 3.06 i 2.06, bo dziecię większe

Kwiatek gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć??? Podziwiam ja w pierwszej ciąży miałam plany pracować ile sie da, powiedziałam to kierownikowi działu w czwartek, ale w piątek miałam wolne, bo goraczki dostałam, a w niedziele wylądowałam ba IP z krawawieniem, wiec od razu l4...
    Po macierzyńskim walnęło mi cos na głowę założyłam działalność i nie wróciłam, ale wtedy nie wyobrażałam sobie życia bez logistyki, spedycji itd uwielbiałam tą pracę!
    Teraz np nie wyobrażam sobie życia bez mojej wrednej pociechy!
    Jest przekochany, ale jego jedzenie... 3,5 roku, a wlasnie jadł rosół na początku spoko za chwile patrzę, a on zwala makaron i nabiera "samą wodę" już brak mi słów ;p
    a nie zapomne jak zadawałam inteligentne pytanie ordynatorce neonatologii jak karmić dziecko zeby nie było w przyszłości pulpetem, bo jak urodził się ponad 4kg bałam się, ze będzie otyły, a teraz dziad jesc nie chce ;p Haha

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Miki pokaz na fejsie zdjecia
    W sensie wózka!!!! Co za wózek kupiliście? My to zostawiamy w sumie prawie na koniec

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Kozaczek pracuje w biurze, a więc 8 godzin przy kompie (wie powinnam pracować 4 godziny, ale przepisy są po to aby być na papierze). Ostatnio przed tą akcją co wylądowałam w domu to byłam w pracy po 9 godzin i brałam jeszcze pracę do domu. I niestety się skończyło jak się skończyło, że wylądowałam na L4. Chciałam pracować do końca marca, ale widzę że chyba nie dam rady. Teraz się jeszcze dowiedziałam że kolega który mnie zastępuje jest na L4 do piątku, ale on choćby miał mały katarek to ucieka na L4. Szkoda gadać. Jak ja jestem w domu to odbieram telefon (nie mam służbowego) a on z raz/dwa odbierze i ma w nosie. Po prostu jestem głupia - może życie mnie z tego wyleczy. Najlepiej jest być debilem i mówić że się nie umie. Wiesz sama na siebie jestem wkurzona, że się nie umiem odciąć. Nigdy się od pracy nie wzbraniałam i zawsze wszystko potrafiłam załatwić i teraz się to na mnie mści.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Miki
    Ło... Ale niespodzianka Super

Ja na szczęście jeszcze się dobrze czuję jeśli chodzi o zwinność Jedyne co to jeszcze czasami krzyż doskwiera, ale tak to niecałe 4 kg, więc zbytniego obciążenia nie mam.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Megianto No ja z 6kg na pewno, ale nie chodzi nawet o wagę itd bo sprawnie schylam się, maluje pazurki u nóg czy zakładam buty, ale czuje się ociężała dzisiaj byłam na spacerze i takiego uderzenia powietrza świeżego dostałam, ze o 21 chyba padnę hahaha

Senior Member
    megianto

O mnie
    A to ja teraz przy takiej ładnej pogodzie robię kilka km dziennie jakby tak podliczyć, bo to spacer z koleżanką, to z narzeczonym, to na zakupy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Miki89 ja ostatnio też mam skurcze łydek, ale to chyba przez niedobór magnezu, niby łykam ale chyba za mało.
    kwiatek2982 w pracy teraz trzeba dostosować tempo do możliwości, ja się staram mimo wszystko miej pracować w takim sensie, że nie spinam się, że wszystko musi być na już i koniec.
    Ja sobie założyłam, że chce pracować do końca kwietnia, ale ostatnio coraz częściej mam lenia i nie chce mi się rano wstawać, zobaczymy czy wytrwam do maja

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    No u mnie te km odpadają, z synem tak miałam wlasnie, ale teraz szyjka ma 3cm i póki co jest ok, teoretycznie powinnam duzo leżeć i się oszczędzać, ale jak juz usłyszałam, ze jest ok po miesiącu od usg szyjki to nagle latam jak nakręcona tu obiad, tam kolacje zrobię, a to pojde na spacer, a to cos tam, żebym za miesiąc znowu nie płakała, znając swoje pomysły

Senior Member
    megianto

O mnie
    Ja do tej pory szyjki badanej nie miałam, co mi się średnio podoba.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów