Strona 351 z 543
Pokaż wyniki od 3,501 do 3,510 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ja gołąbki jadłam wczoraj dziś ryba ze szpinakiem i pieczarkami w cieście francuskim i fasolka szparagowa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    A propo gołąbkow. To ja w pierwszej ciąży dostałam na talerz od mamy golabka. I on mi się skojarzył z mózgiem :-D zaczęłam panikować ze on mnie obrzydza. ..mama musiała mi go szybko zabrać i od tamtej pory średnio je lubię mimo że zawsze wcinalam aż się uszy trzesly.

Macie racje tez mam w nosie jego traume chociaż mój jest dość twardy i pewnie to zniesie bez zająkniecia.

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja z obiadami ostatnio szaleje - siedzę w domu to i kombinuje. W czwartek była zupa czosnkowa, w piątek spaghetti, dziś zrobiłam pizzę, po której teraz cierpię
    Na jutro planuje zapiekane ziemniaki w piekarniku z pałeczkami z kurczaka. Ostatnio nawet moje Kochanie stwierdziło że mu lekko dogadzam, ale od wtorku wracam do pracy i dobre się skończy.

Hej dziewczyny co do jedzonka jestem dziś full pełna bo byłam na urodzinach u mojej chrześnicy, a mój szwagier z siostrą zawsze przygotowuja pyszności. Co do porodu rodzinnego hmm sama nie wiem przy moim pierwszym porodzie mąż był I niby mi wspólczół nawet powiedział, że wiecej mi tego nie zrobi, ale jak już było po to do dziś powtarza, że dla mnie poród to była pestka dziecko praktycznie samo wyskoczyło, jasne wszystko samo. Jak to słysze to mam ochote go udusić.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Paolkus
    To ile Wy jesteście razem, że jeszcze ich nie widziałaś?

My ogólnie mieszkamy z moimi rodzicami, więc narzeczony mówi teściu/teściowa, a do jego rodziców raz w tyg. jakoś więc tam swobodnie się czuję. Co do spotkania rodziców to wypaliło Pojechali już co prawda, ale tak szybko, bo ja jutro mam poprawkę i widzieli, że przysypiałam w fotelu

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Zatłukę Was zjadłabym sałatkę grecka Haha
    Jutro jade na urodziny, ale bardziej tort i kawa j do domu... Dzisiaj natomiast na kolacje zjadłam Ala hot doga, ale w chlebku ziarnistym, bo brat przylazł do rodziców i zeżarł mi bułkę bagietkę, kiedys go zastrzelę ;p
    Jutro muszę zrobic rosół, bo synuś sobie zażyczył poza tym ja mięsa mogę nie jeść- bylebym miała sery, po prostu nadrabiam tak, że naprawdę organizm sam jakby wola...
    Owoce warzywa codziennie duże porcje, jajka, nabiał, pełna podziwu jestem, ale ostatnie dni tyje w oczach, serio...

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku ja to samo...mięso jak sie zmuszę za to sery, jogurty, nabiał i kilogramy owoców dosłownie maz codziennie mi kupuje mango, kiwi, banany, gruszki, śliwki i ja to pochłaniam...moze dzięki temu jem chociaz trochę mniej słodyczy ale i rak rosnę w oczach:/ za te 3 mce z łóżka nie wstanę... i pęcherz przez ostatnie pare dni daje w kość...mam przypadłość Reni jak wracam do łóżka to juz musze z powrotem do łazienki. A jeszcze a'propos owoców to jak ostatnio w nocy w napadzie obżarstwa zjadłam sobie "śniadaniowe" mango to jak wstałam rano i sobie przypomniałam to mi sie płakać chciało ze co ja teraz zjem!! I w ogole obrać i pokroić mango w środku nocy na półśnie to jakiś order powinnam dostać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Minionku ;p zachowujemy się obie niepoważnie. Serio, ja juz momentami siebie nie czaję ;p co lepsze ja z synem w ciąży autentycznie zachowywałam się całkiem normalnie hahaha teraz mi coś padło na mózg
    Wczoraj leżę i mnie zakuł żołądek i zaczęłam stękać, a mąż pyta co mi się dzieje, po czym mowie "Jak co?! Żołądek mnie tak kłuje, cholera przejadłam się...aaa nie pewnie z głodu tak czułam, że za mało zjadłam!" Po 10 sekundach oboje zaczęliśmy się tak ze mnie śmiać... Mój Ł mówi, że normalnie już nie wytrzymuje psychicznie ze mną ;D Haha
    Także mango to pikuś
    Co do sikania ja mam przypadłość Reni, na szczescie pare dni spokoju, że w nocy uspokajało się, ale w dzien wczoraj momentami autentycznie przez 2h co 15 min biegałam do ubikacji

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Co najlepsze obudziłam się o 8:45 i tak się wkurzylam ;D Haha
    Myślę pięknie, nie nastawiłam budzika i syn do przedszkola nie poszedł, a ma dzisiaj opłacone Planetarium, a on tak lubi takie rzeczy... Zaczynam pisać smsa mężowi i dopiero zczailam się, że niedziela haha

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Megianto, 3 lata jestem z nim. Ale on jakoś się nie spieszył, a jak zaszłam w ciążę to powiedziałam że nie mam ochoty teraz się zapoznawać bo miał na to dużo czasu przed...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów