Strona 350 z 543
Pokaż wyniki od 3,491 do 3,500 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Kurde ale pisze na raty- krew pępowinowa to przyjeżdża i tak ktoś zewnątrz oni załatwiają pobranie z ordynatorem bodaj? Ze wczesniej ustają czy jest mozliwosc itd
    Byłam na spotkaniu z osoba przedstawicielem firmy z banku krwi pepowinowej, bo sami myśleliśmy, ale 4 lata tenu to było jeszcze bardzo bardzo drogie, nie wiem jak teraz cenowo?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja miałam glukozę po 2h 69 i do wizyty zastanawiałam się czy to nie za dużo. :-D
    Co do porodu z mężem też jestem zdania jak większość z Was. My znosimy trudy. A mąż powinien nas chociaż wspierać. Zawsze może stać przy naszej głowie żeby nie widział co się dzieje między nogami skoro jest takim wzrokowcem i może ten obraz na długo zapamiętać :-D Powiem szczerze ze ja chce też żeby mój mąż zdał sobie sprawę ze to nie jest bułka z masłem taki poród i może wtedy bardziej mnie doceni . A nie jak ostatnio przyszedł na gotowe jak się Filip urodził poszedł do łazienki ze mną żebym się wykapala i pyta:" kiedy ten brzuch zniknie ? Mówiłaś ze po porodzie nie ma już brzucha" ale czy mówiłam ze 2 h po porodzie ma się płaski brzuch ? Myślałam że go zaj. ..e :-D

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ewelina
    Sposób rozumowania facetów czasami jest zabójczy
    Co do porodu to się wypowiedzieć nie mogę, ale ogólnie to mój myślał, że mało co się zmieni i teraz co chwilę focha się jak mała dziewczynka
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 25-02-17 o 11:09

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny

Mało pisze ale wlasnie Was nadrobiłam pewnie polowe zapomnę pisząc, ale trudno)

Co do porodu rodzinnego to u Nas trochę odwrotnie ja nigdy nie chciałam (jeszcze przed ciąża) a moj maz zawsze mówił ze on by chciał ale to ode mnie zależy. Teraz jak juz jest o czym rozmyślać to ja sie zaczynam przekonywać ze lepiej zeby moze był, bo jeśli ja faktycznie spędzę ram kilkanaście godzin to fajnie bedzie mieć go obok moze rozładuje napięcie jakos bo ja pewnie bede umierać ze strachu...a poza tym, tak jak któraś z Was pisała, jakby sie cokolwiek działo chyba bym sie czuła bezpieczniej ze on zareaguje. Czy wytrwa i nie padnie przerażony to ja nie wiem...ja osobiście wolałabym w tym nie uczestniczyć, No ale ja to wyjścia noe mam poza tym tak jak pisze Ewelinka facetom sie chyba wydaje ze zachodzi sie w ciąże brzuszek rośnie pózniej
    Myk myk na porodówkę i wychodzisz jak nowonarodzona z pięknym dzidziusiem ale tu chyba tylko ten piękny dzidziuś sie bedzie zgadzał bo reszta nie taka kolorowa. I tak szczerze to ja mam gdzieś jego traumę - raczej myślałam o mojej niech on sie lepiej martwi żebym to ja nie doznała urazu psychicznego do późniejszych kontaktów:P

Mroweczko teraz Nas oswiecasz co do kremu jak ja juz swoje cyce na straty wpisałam?

Jeśli chodzi o krew pępowinowa tez sie poważnie zaczęłam zasnatawiac nad tym. Czytałam gdzieś ze to koszt około 400zl rocznie, ale nie wiem ile w tym prawdy...

O mnie
    Mamusie która pisała o problemach z ubezpieczeniem (nie pamietam nicku wybacz)to wg mnie to NIE JEST TWÓJ OBOWIĄZEK zeby wiedzieć ze ubezpieczyciel cos zmienia itp...kadry powinny Cie zawiadomić o tym - wiedziały zd jesteś na L4...chyba nikt nie wydzwania do firmy codziennie z pytaniem: a cos moze sie zmieniło?. Babki zawaliły i próbują umyć ręce od tego zwalając na Ciebie i ja osobiście znalazłabym osobę odpowiedzialna za to i jej imiennie zagroziłabym procesem o utracone korzyści materialne (moze wtedy nagle by sie chociaz postarały interweniować u ubezpieczyciela i naprawić chociaz w części ta sytuacje). Jak na moj gust one czuja sie bezkarne i tyle. Nie popuscilabym i walczyła - dla Ciebie to kasa a nie każdy moze lekka ręka zrezygnować z paru tysięcy. Jak jesteśmy ma L4 to PIT-11 kadry tez wysyłają poczta bądź chociaz zawiadamiają ze jest to odebrania...bez przesady juz wystarczyło odrobine dobrej woli i telefon do Ciebie-to nie tak dużo. Chciałabym cos konkretniejszego pomoc ale w ubezpieczeniach nie siedzę - napisałam co ja uważam i co bym zrobiła.

O mnie
    Laski co dzis jecie? Bo nie wiem po co męża wysłać zeby za lekko nie miał

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Minionku u mnie dziś full wypas, bo moi rodzice i narzeczonego mają pierwsze spotkanie, więc mama się wystawiła
    Obiad był prosty: frytki, surówka z białej kapusty i jajko sadzone.
    Kolacja: gołąbki, schabowe, klopsiki, 3 rodzaje sałatek, pieczarki w zalewie pomidorowej, jajeczka w majonezie i inne pierdołki do zagryzania na zimno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Megianto, ale fajnie masz, tak rodzinnie już. Ja rodziców swojego jeszcze nie widziałam na żywo...

O mnie
    Megianto ale wypaski pierwsze spotkanie to faktycznie cos ja rodziców męża dobrze znam, on moją mame i cała moją rodzine tez - ciągle do nich jeździ nawet beze mnie ale moja mama z rodzicami męża widziala się tylko raz na ślubie i chyba dobrze - nie czuje zeby sie mogli dogadac A co do jedzonka to postawiłas wyzwanie mojemu G. pojechał do miasta po jedzonko i krem polecony przez Mróweczke (nie było co zwlekać) i zobaczymy co przywiezie:P ale gołabki bym zjadła mmmm

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    A ja dzisiaj steka, frytki i sałatka grecka. Tylko do sklepu muszę jechać po sałatę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów