Strona 35 z 543
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    aliciak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Juston Zobacz posta
    Dziewczyny chyba nie było takiego tematu u nas na forum. Czy zastanawiałyście się już nad imieniem dla Waszego dziecka?
    Nam się podoba dla dziewczynki imię Liliana, natomiast dla chłopca nie mamy pomysłu...
    Lilianka piękne imię szwagierka chce tak nadać swojej córce. U nas typy to Rozalia i Cezary

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Podam dwa imiona bo pierwszy synek tez ma dwa - Franciszek Gabriel. Dla dziewczynki chcialabym Marysia (na drugie moze Faustyna),a dla chlopca Antoni Maksymilian albo odwotnie. Ale maz ma inne typy co do chlopca: Stanislaw po swoim dziadku. Mi sie nie podoba, wiec ewentualnie bedzie na drugie ech...ta kwestie musimy jeszcze obgadac

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Mi się podoba Wanda -bo po ukochanej babci, Dorota a dla chłopca Artur Konrad

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ale znając mojego męża do końca ciąży będzie ciągle o tym gadał bo on chce dać po swoim dziadku Józef - on w tym roku umarł miał 92 lata a mi średnio podchodzi.

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ja już po pierwszej wizycie. Ciąża rozwija się bardzo dobrze. Ze względu na to że moje cykle były dość długie to ciaza jest troszkę młodsza. Za dwa tygodnie kolejna wizyta.
    Mąż byl przy mnie, widział zarodek i widać, że teraz już do niego dotarło, że zostanie tatusiem :-)

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Jak długie są Twoje cykle? Widać zarodek? A serduszko też? Moja doktor powiedziala ze wlasnie przez to ze moje cykle trwaja nawet 34 dni to moze byc mlodsza troszke ciaza. Ale u mnie nie widac bylo jeszcze zarodka, tylko pęcherzyk. No a bylamw 5 tygodniu i 5 dniu na USG.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja mam w domu Błażeja Antoni, a teraz?
    Właściwie bardzo podobają mi się proste imiona, np. Jan, Aleksander, Zosia, Blanka
    Zobaczymy.... Mamy czas
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Mi również podoba się Zosia ( tak na imię ma moja babcia ), ale jeszcze nie zastanawialiśmy się nad imionami, w sumie jeszcze nie wiadomo czy dziewczynka czy chłopiec

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    My nie powiedzieliśmy jeszcze nikomu, wciąż czekamy z tym, bo staraliśmy się dość długo i to krwawienie się przydarzyło ... więc myślimy, że powiemy po 12 tygodniu po usg. Tej wiadomości niestety nie będziemy mogli przekazać osobiście naszym rodzinom, bo mieszkamy za daleko więc zostaje skype albo telefon. Pewnego dnia nie mogłam już wytrzymać ze szczęścia i chciałam powiedzieć mojej siostrze, ale wtedy to krwawienie mnie wystraszyło i nie powiedziałam.

Na usg (byłam dopiero na jednym) chodzę z mężem, on się bardzo tym ekscytuje i koniecznie chciał iść ze mną i na następne też idzie

Co do imion to ja od lat mam zawsze swoje typy w pogotowiu co prawda na przestrzeni lat ewoluowały i nie zawsze zgadzają się z gustem mojego męża. Obecnie myślę o imionach po naszych dziadkach.
    Przez parę lat byłam przekonana, że jak będę miała córkę to nazwę ją Zuzia bo moja ukochana babcia tak się nazywa, ale obecnie to imię jest tak popularne, (mam wrażenie ze połowa moich znajomych/rodziny nazwała tak swoje córki) więc zrezygnowałam. Zawsze też bardzo podobał mi się Antek - nikt w rodzinie nie nosi tego imienia, ale podobało mi się tak bardzo, że nazywam tak moją siostrę i ona to lubi. No ale też, Antoś bardzo popularny wydaje mi się - potem w klasie same Antki będą hehe.

Dziewczyny mam wrażenie jakby moje mdłości ustępowały Nie zniknęły, ale są delikatniejsze. No i wczoraj nie spałam w dzień Wczoraj też byłam ubrana w leginsy i przylegającą bluzkę w domu i mój mąż twierdzi, że już zaczyna być widać, że już się brzuch odznacza. Ja nie jestem pewna czy to już dzidzia bo mam te wzdęcia zwłaszcza wieczorami...

Junior Member Awatar yesenia
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Dzień dobry ! Chciałam się przywitać z Wami Jestem Anka ,lat 35 , mam męża ,synka Miłosza, który w tym roku skończył 10 lat. Pracuję w aptece , dlatego służę radą O drugie dziecko staraliśmy się 2,5 . Miałam już usg , widziałam serduszko. W następnym tygodniu idę na badania a 8 listopada mam kolejną wizytę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów