Strona 347 z 543
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aniss wstałaś skoro świt widzę pisałam na fejsie ja bym kupiła maltan swietnie radzi sobie z ranami cycuchow przy karmieniu, wiec na pewno będzie tak teraz.
    Naprawdę ranny z Ciebie ptaszek,jie synuś obudził zatem nie zrobiłam tego z wyboru, ale zaraz wstaje ogarnę do przedszkola najem się i spac dalej Haha
    Wlasnie- zemsta?! Ależ absolutnie dbam o to, zeby Was tłusty czwartek, nie był chudy ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Aniss daj znać jak po wizycie, będzie wszystko ok :*

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Aniss wstałaś skoro świt widzę pisałam na fejsie ja bym kupiła maltan swietnie radzi sobie z ranami cycuchow przy karmieniu, wiec na pewno będzie tak teraz.
    Naprawdę ranny z Ciebie ptaszek,jie synuś obudził zatem nie zrobiłam tego z wyboru, ale zaraz wstaje ogarnę do przedszkola najem się i spac dalej Haha
    Wlasnie- zemsta?! Ależ absolutnie dbam o to, zeby Was tłusty czwartek, nie był chudy ;p
    Dziękuję za wszystkie rady odnośnie cyca! <3 Wypróbuję na pewno, bo już rady nie daję
    Co do rannego ptaszka: nie wstałam, bo mi się chciało :P Mój M. ma pierwsze zmiany, więc wstaje o 5 rano, a tłucze się tak, że spać nie idzie :P Zjadłam pączki i idę dalej spać
    Zemsta! Wiedziałam, że to zemsta "Gadaj se, gadaj - ja swoje wiem!" Mój tłusty czwartek nigdy nie był chudy, ale teraz to się na serio obawiam, że się w skórę nie zmieszczę!

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ale mi się pączki śniły

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ale kusicie tym pisaniem o jedzeniu i słodkościach. Ja dziś planuję co najwyżej 1 pączka. Zestresowałam się swoją wagą i jak będę w takim tempie tyć to skończę z 30 kg więcej. Więc słodycze ograniczę do minimum, choć już teraz jem ich bardzo mało
    Annis równiez miałam problem z suchymi sutkami, smarowałam po 3-4 razy dziennie i nie było efektu. Używałam wtedy na zmianę oliwki babydream, bio-oila i balsamu mixa i żaden nie pomagał. I w końcu kupiłam w rossamnnie balsam do biustu dla ciężarnych marki Efektima- biało-różowy kartonik, a w środku opakowanie z pompką. Jest rewelacyjny. Biust jest mięciutki, jędrny i zapomniałam o suchych sutkach więc jak masz ochotę to naprawdę polecam.

Junior Member Awatar Miki89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Anis ja też słyszałam , że na wszelkie problemy z sutkami maltan jest genialny. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować
    Ewelina napisałam listę "dla dziecka", a nie dla dziewczynki Ale wiesz różnie to jeszcze może być bo tu nie są pewni. Pani przy usg stwierdziła, że na 80% chłopczyk Czy wracamy? Tak , ja to bym chciała w te wakacje, ale chyba poczekamy aż syn skończy tutaj 2gą klasę i w następne wakacje wrócimy tak, aby poszedł jeszcze raz do 2 klasy i miał komunię już w Polsce. Czyli jeszcze jakiś rok i 4 miesiące tutaj /niestety/.
    A mój mężuś dzisiaj ma wolne. Pojechał z synem do szkoły i od razu po pączusie: Ahhh te zachcianki. Ja to mam ochotę na takie z bitą śmietaną i budyniem, ale nie wiem czy będą w polskim sklepie (jak nie to go wyślę do piekarni w poblliskim mieście hihihi) I czekam bo zaraz powinien wrócić.
    Miłego i tłuuustegoo dnia "ciężaróweczki"

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny-musze sie tu wyżalic bo od wczoraj nie spię-tylko mam takiego wku...a że coś.
    Parcuje dla najwiekszego banku w kraju od kilju lat, wczoraj zadzwoniłam do opiekuna kadrowego który zmienił sie ze 3 razy w ciagu ostatnih kilku miesięcy....w sprawie rozliczenia PIT, a tu Pani z rozbrajajaca sczezroscia mowi, a Pani wie Że jest pani nie ubezpieczona grupowo bo nie podpisała Pani nowej deklaracji(WTF jakiej deklaracji?)........................
    nikt nie zadzwonił nikt nie dał znac, ja na zwolnieniu.....i nie w zwiazku z tym nie dostane swiadczenia za urodzenie dziecka.....nikt nie chce mi pomoc, ani kadry bo twierdza ze to moja wina,że sobie nie przypilnowałam, ani tym bardziej ubezpieczyciel bo twierdzi że to kadry powinny zadbac o to, porażka-płakac mi sie chce z bezsilnosci.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Marchew

O mnie
    Miła współczuję sytuacji. Dobrze rozumiem Twoją wściekłość, bo sama właśnie byłam wczoraj w pracy poprawiać deklarację ws potrąceń z wypłaty. Też akurat podczas mojej nieobecności zmienili zasady i zabrakło jednej strony w moim zgłoszeniu. Już mi jeden miesiąc uciekł, ale podobno nic nie szkodzi jak nie będę miała ciągłości. Ale stres mi się tez włączył, bo ubezpieczyłam z myślą o porodzie i siebie i męża i liczę na te parę groszy. U mnie chociaż babeczka zadzwoniła i wyjaśniła co i jak załatwić, a u Ciebie dali ciała na całej linii. Może można to jeszcze odkręcić?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Miła współczuje. Moj maz niestety tak miał jak byłam z synem w ciąży i oczywiscie nie dostaliśmy kasy :/
    Marchew Warta? Ja wlasnie z miesiąc temu dostałam do domu cały plik do wypełnienia i też kierowniczka męczyła i musiałam w sklepie wypełniać, mam nadzieje, że będzie ok... Bo wreszcie miałam wypełnianą w biurze, nie odsyłałam pocztą, tylko teczką...

Zeżarłam 3 chyba ;p zaraz ide jeszcze jednego moze jakas kawusia do tego, bo śpiąca jestem

Member
    Marchew

O mnie
    Kozaczku tak warta. U mnie zanim dotarło pocztą to już miałam wnioski od koleżanek i sama wysłałam. Okazało się, że jednej strony nie miałam chyba wydrukowanej. Potem dosyłałam z tego wniosku co dotarł do domu, ale niestety przyszedł za późno aby wykonać potrącenie w styczniu. Teraz czekam na informację czy w lutym zdążyłam. Mam nadzieję, że dobrze się ta sprawa skończy, bo to żal żeby kasa przepadła.
    Nie śpię od 3 w nocy, bezsenność nie ustępuje miałam ugotowany ryż na mleku to przygotowałam jabłuszka i właśnie dochodzi mi w piekarniku zapiekany ryż z jabłkami. Uwielbiam to danie, najbardziej mi smakuje polane śmietaną kremówką.
    Byłam wczoraj na pierwszym spotkaniu z położną i w sumie mam jedynie listę rzeczy, które muszę przygotować do szpitala. Podzieloną na 3 osobne torby. Fajnie, bo babeczka pracuje u nas w szpitalu na porodówce więc można od niej uzyskać informacje z pierwszej ręki. Z drugiej strony nastawiam się, że będę rodziła gdzie indziej, ale liczę że z grubsza wszędzie się to powiela.
    Zaskoczyła mnie wypowiedź tej co by nie mówić doświadczonej położnej, że mężowie lepiej aby byli tylko do jakiegoś momentu porodu, a nie przez cały czas. Zna historie swoich pacjentek które żałują, że mąż im towarzyszył i dla związku to wyszło na gorsze. Że niby mężczyźni to wzrokowcy i mogą przeżyć traumę. Oczywiście zanim wyraziła te opinię zapytała co planuję, a ja wiem że mój mąż nie chce być przy porodzie. Dzięki temu nie muszę się zastanawiać co wolę. Ale zdziwiło mnie takie podejście, myślałam, że teraz powszechnie namawia się do porodów rodzinnych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów