Strona 346 z 543
Pokaż wyniki od 3,451 do 3,460 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member Awatar Miki89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Ewelina ja nie parkę będę miała, ale dwóch chłopaków. W domu mam synka Jasia i teraz też będzie chłopczyk Mikołaj. z czego bardzo się cieszę. bo zawsze chciałam mieć dwóch chłopczyków.
    Ewelina to będziemy miały chłopaczków w domu Co do wagi to nie wiem ile mój maluszek teraz waży bo niestety tu gdzie mieszkam (w Anglii) robią tylko 2 usg i ostatnie miałam 5 tyg temu, dlatego dowiem się ile dzidzio waży dopiero jak będę w Polsce za 4 tygodnie. Ale nie spodziewam się niewiadomo jakiej wagi, raczej do dużych osób nie należę i przytyłam 3,5 kg od początku ciązy, a mój pierwszy synek miał 2480g jak się urodził. Ten na pewno będzie większy, ale myślę, że tak do 3400g max.
    Meganito ja osobiście uważam , że waga dziecka ma niewiele do porodu. Mój ważył malutko, a poród miałam cięzki (ponad 13 h) i bolesny. Zobaczymy teraz. Oby było lepiej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Miałam dziś straszny dzień dobrze, że już się kończy Rano budzę dzieciaki do szkoły i kładę się jeszcze na parę minut zasnęłam... Obudziłam się przerażona snem. w śnie patrzyłam a za okno, a tam biega czarny niczym smoła byk i jakiś facet na dworze. Po chwili widzę jak mój K leży martwy bez głowy . Z wrażenia aż odwróciłam się by sprawdzić czy mój K leży obok
    Miałam dziś wizytę u dentysty ząbek chwilowo załatany opatrunkiem 2 do usunięcia. Niestety musiałam jechać do innego stomatologa na drugim końcu miasta, ale pojechałam. Naczekałam się nie mało w kolejce, a wypisał mi tylko skierowanie, bo mój stan jest szczególny hehe i lepiej jak wykona go wyższy specjalista niż on. Może to i lepiej strasznie boję się tego usuwania Zadowolona, że już jadę do domu przytrafił mi się mały wypadek Baran nie zabezpieczył ledwo widocznego drutu miedzy słupkami ogrodzenia, a ja na niego naszłam efekt: spuchnięty nos miedzy oczami i opuchnięta powieka. Całe szczęście, że udało mi się złapać równowagę mogłoby się to źle skończyć. Wróciłam się do przychodni by zapytać kto taki mądry drut tak zawiesza. Zero taśm tabliczek itp. Ponoć jetem nie pierwszą osobą która już się na ten drut nadziała. Raczej tak tego nie zostawię jadę jutro do nadzoru budowlanego właściciel niech się przed nimi spowiada. W piątek mam lekarza, a wyglądam jakby mnie ktoś pobił Boli mnie oko i nos, oj będę źle to wspominać
    Z innej beczki razem z mamą upiekłyśmy dziś 76 pączków będzie jutro czym się opychać Mam nadzieję, że nie napisałam zbyt chaotycznie miłej nocy dziewczyny

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku
    Ja na moim się już raz zawiodłam i w sumie się sama sobie dziwię, że go nie zmieniłam.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Miki
    Dlatego napisałam, że każdy poród inny i niepowiedziane, iż będzie łatwiej.

Martussia
    Oby szybko wszystko wróciło do normy i nie bolało po bliskim spotkaniu z drutem.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Martussia straszne co opisałaś. I sen i wypadek z drutem. Od razu przed oczami widziałam co jeszcze mogło się stać.

Kozaczku gratuluje córki. U mnie też prawdopodobnie parka ale na razie czekam na potwierdzenie. Mam wizytę 6 marca to poproszę czy nie zerknie na usg kto tam tyle buszuje. Głupio mi zwracać się do brzuszka tak bezpłciowo...

Mało się odzywam ponieważ zazwyczaj czytam forum na komórce. A już chyba z dwa czy trzy razy mi się zdarzyło, że napisałam sporą odpowiedź i albo ktoś zadzwonił albo się dodała ino połowa tekstu i zrezygnowałam. A na laptopie aż tyle nie siedzę, bo jak tylko młody zobaczy że jest załączony to chce "małpki" oglądać i mi nie daje spokoju. Tak więc wole go nie załączać. Tate to już tak tresuje że nie chce posiłku jeść bez oglądania małpek...

Jak którejś się nudzi to zapraszam do mnie Bartek ani na chwile nie daje mi spokoju :P bardzo żywe ruchliwe dziecko. Jak to chłopak pewnie. Wszędzie go pełno a sam bawić się nie chce. Już nie mogę doczekać się wiosny. Czasem wychodzimy na krótki spacer to on wszędzie chce biegać a jeszcze jest tyle syfu na ulicach w parku a on na wszystko chce wejść zobaczyć i jeszcze te ubrania powodują że czasem traci równowagę i zawsze cały do prania. Nie szkoda mi tych ubrań ale jednak wyobraźcie sobie do czego dziecko może wejść po zimie....gdzie pełno psich kup...masakra. Mam nadzieję, że te deszcze przynajmniej trochę wyczyszcza...

A ja dorobiłam się niestety zapalenia oskrzeli jakby tego było mało. I już niestety antybiotyk musiałam dostać bo tak mnie już dusi ponad 1,5 tyg.

W poniedziałek byłam na glukozie. Nie lubię za słodkich rzeczy a ta glukoza jakoś jest dla mnie nawet do przełknięcia. Nie smaczna ale nie dźwiga mi się po niej. Bardziej męczące było siedzenie tam dwie godziny i nic nie robienie. A dzidziuś za to szalał całą godzine po wypiciu jej

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    No nic ja zabieram się za jakas kolacje i czeka mnie prasowanie... Powiem Wam ja tak lubię prasować, że zawsze wieczorem z chęcią dziecku do przedszkola dresy i bluzeczki prasuje wiem mądra nie jestem, ale tez nie mogę sie doczekać tych malutkich ciuszków prasować <3
    Kozaczku, jako ze z telefonu tu zdjęcia wrzucić nie mogę, a specjalnie wykulgalam sie z łóżka zeby zdjęcie zrobic to leci fotka specjalnie dla Ciebie na FB :***

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Martusia masakra porażka, dobrze, ze nie upadłaś rzeczywiście czy cos, ja ostatnio mam takie sny tez...

Moniuszka a synio ile ma? Hehe moj ma 3,5 roku, a ostatnio w przedszkolu na spacerze zrobił peppe ;p spodnie i skarpetki przebrały mu pani, ale butów zmiennych drugiej pary przecież nie miał ;p tragedia byłam zła, ale on ma to chyba po mnie ;p mając ze 4 lata brat 4 lata starszy mnie pilnował i jesienią brakło mi juz cichow, mama wróciła z konferencji, a ja jeżdzę w takie zimno rowerykiem po kałużach w sandałach i spódnicy Hahahaa ;p
    Wyobraziłam sobie Twojego syna jak jest "cały" do prania ;p hehe

Reni z chęcią wpadnę na sernika mezowego, cos słodkiego jeszcze przewidujecie na tłusty czwartek? hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Wow ale wlasnie strzała dostałam od córuni! szalona jest ostatnio
    Jutro planuje istne szaleństwo z jedzeniem Mrówka chyba pisała jakiś czas wstecz, ze siostra robi wyborne, moja tez, ale jest az we Francji
    Ja antytalent cukierniczy, pieke ba święta tylko i to maz musi pomagać, achhh ja to wgl nie jestem za rewelacyjna żoną sama jak to pisze i myślę to zdaje sobie z tego sprawę hahaha
    Dlatego maz rano po pracy ma czekać w kolejce po pyszne paczki z cukierni

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Czytam Was z rana i taka mnie naszła ochota na pączki i sernik, że zaraz wyskoczę do sklepu! Wy niedobre! Zemsta za McDonald'sa?

Dzisiaj mam wizytę, więc głowę mam pełną obaw, ale staram się nad tym panować Pisałam już na FB o moim kolejnym problemie, ale powtórzę się, bo jest nas tu więcej: Od kilku dni coś mi się dzieje z sutkiem Mam problem, bo jest bardzo wrażliwy i wysuszony (skóra schodzi płatami). Próbowałam kremować zwykłym kremem Nivea, ale na wiele się to nie zdało. Dzisiaj idę do lekarza, więc pokażę to, ale szukam ulgi! Czym mogę go posmarować, by przeżył kilka godzin w staniku? Krem chłodzący dał ulgę na kilka minut, a potem było jeszcze gorzej! Przestałam już smarować okolice sutków moim kremem na rozstępy, bo to mogło być od tego (ma sporo silnych składników aktywnych), ale różnicy nie widzę. RATUNKU!!! Co radzicie?

Co do prasowania: kiedyś uwielbiałam to robić, ale teraz mam wstręt do żelazka (no i popsute żelazko). Podnieca mnie jedynie prasowanie ciuszków dla Bianki :P
    Ogólnie mam wstręt do codziennych porządków (zatkał mi się dwukomorowy zlew w kuchni, a nie chce mi się z tym porządku zrobić - ciągle go odtykam, ale teraz muszę chyba kreta wsypać, bo już szlag mnie trafia). Ogólnie mam taki apatyczny nastrój! Wina pogody, czy jak?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Miki a to mnie zmylić bo napisałaś listę rzeczy dla dziewczynki :-) przepraszam. Mikołaj tez chciałam dać ale mamy juz w rodzinie jednego mikołaja wiec chyba będzie Kubuś. Mój syn pierwszy tez ważył mało 2900 mam nadzieje ze ten max 3300 i więcej nie :-) A do Polski wracasz na stałe ?

Aniss może spróbuj krem Maltan albo bephanten. Albo linomag. Takimi babki w szpitalu radziły smarować wprawdzie to nie chodzi o karmienie ale podrażnienie.

Kozaczek współczuję porodu. Ja po porodzie miałam lepsze wyniki hemoglobiny niż przed ciążą bo aż 12. Jakbym w ogóle nie rodziła. Oby teraz I ciebie było lepiej ! :-)

Ja na fb nie wchodzę jak mam oglądać ciasta to dla mnie za duże wyzwanie obejrzeć coś pysznego i nic słodkiego dziś nie zjeść :-D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów