Strona 343 z 543
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,430 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monikaim Zobacz posta
    Aniss nie stresuj się na pewno będzie wszystko ok na wizycie.
    Chodzenie po urzędach nie jest najlepszą rozrywką ale dobrze wymyśliłaś z tą kosmetyczką ja wczoraj byłam, nie dość, że człowiek się zrelaksuje to w końcu nie wstyd pokazać dłonie

Miłego dnia dziewczyny
    W piątek idę na hennę i jakiś masaż O dłonie dbam sama (też jestem kosmetyczką z zawodu), więc na tym oszczędzam, ale henny sama sobie nie zrobię, bo bez okularów nie widzę własnych brwi :P Dlatego muszę korzystać z pomocy koleżanki po fachu. Wykorzystuję wtedy ten czas na ploteczki, bo bardzo ją lubię i często się tam zasiaduję W domu czasami nie mam do kogo gęby otworzyć, więc zawsze idę i plotkuję :P No dooobra, mam psa, do którego czasem gadam, ale to nie to samo :P
    Chodzenie po urzędach mnie wykańcza, więc zawsze potem muszę strzelić drzemkę, przez co tracę pół dnia. Jak byłam w meldunkowym na 11, to wyszłam po 12 i od razu w domu padłam na wyro, bo mi brzuch twardniał. Nawet nie wiem, kiedy zasnęłam. Obudziłam się po 17, więc wieczór blisko. Chwilę posiedziałam i znowu poszłam spać. Dzień do dupy :P

A co do badań: domyślam się, że wszystko w brzuszku ok, ale zawsze tydzień przed badaniami odczuwam ekscytację (bo zobaczę maluszka) połączoną ze stresem (że lekarz zobaczy coś niepokojącego). Taka schiza kobiety ciężarnej. Zwłaszcza, że ostatnio odczuwam dziwne ciągnięcie w okolicy pępka np. jak wstaję za szybko z pozycji leżącej do siedzącej. Mogę to porównać do prucia się materiału. Nie wiem, co to jest. Mam tylko nadzieję, że to nic strasznego (panicznie boję się odklejenia łożyska). Zobaczymy. No i od początku ciąży nie miałam badanej szyjki macicy, więc nie wiem, czy mi się nie skraca, tak jak u niektórych dziewczyn.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Aniss ja też tak mam często jak wstaje jakby się prul materiał :-D i to w różnych miejscach. A byłam ostatnio u lekarza wszystko ok wiec nie wiem co to jest, może mięśnie ? Bo w końcu jak wstajemy to brzuch się napina jak przy robieniu brzuszków:-) daj znać jak tam po wizycie.

Tez bym sobie poszła do kosmetyczki ale nie bardzo wiem po co.a mikrodermabeazje lub peeling kawitacyjny można robić w ciąży ?

Megianto jutro tłusty czwartek to poszalejesz ze swoimi ulubionymi pączkami :-) Ty możesz bo mało przytyłas a ja nie wiem jak się opre tym smakołyków będę musiała omijać sklepy szerokim łukiem :-D

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Aniss
    Wszystko ze spokojem chociaż wiem, że niektórzy ludzie potrafią być bardzo irytujący.
    Odezwij się później jak po wizycie
    Co do spuchniętej twarzy też muszę się wybrać do fotografa, bo na początku lipca dowód mi wychodzi i lepiej zrobić szybciej zdjęcie, bo już pyza ze mnie się robi
    Co do bólu to ja właśnie przy takich czynnościach miałam wrażenie, że coś mi się w środku odrywa, ale trwało to kilka dni i ustało. Później była wizyta kontrolna i jest ok
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 22-02-17 o 08:06

Senior Member
    megianto

O mnie
    Ewelina
    Coś mi się zdaje, że jutro będzie kulminacyjny dzień. Przejem się i skończy to się złym samopoczuciem lub zgagą i zbrzydną mi pączusie :P

Dziewczyny, ale mam sny. Dziś śnił mi się żubr, bizon i orangutan. W innym śnie znalazłam się w Amsterdamie i cieszyłam się jak głupia, a w kolejnym wraz z rodziną zbierałam grzyby w lesie. A i jeszcze śniło mi się, że nasz drugi dom jest jakiś nawiedzony.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Taka pogoda leje tylko nic tylko w domu siedziec i paczki zajadac :-D A mi z kolei w ciąży się już jakieś głupoty nie śnią jak zwykle tylko nic albo coś spokojnego :-)

Ja też miałam dowód wyrabiany i prawo jazdy w 7 miesiącu ciąży trzy lata temu i buzia taka okraglejsza i promienna ale nawet ładnie wyszłam bo normalnie za szczupła mi ta buzia wychodzi i to okropnie wygląda.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Ewelina
    Dowód już masz z tym zdjęciem w nowej formie? Ja moim dowodowym zdjęciem będę straszyła :P

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie wiem czy też tak macie - jak teraz od kilku dni jestem na zwolnieniu to ledwo udaje mi się wstać o godzinie 9. Rozlazła się jakaś taka zrobiłam. Powinnam co nieco podszykować sobie do pracy bo po niedzieli wracam, nie wiem na ile zobaczę, jak się będę czuła. Z jednej strony fajnie jest trochę odpocząć ale powoli już zaczynam mieć chyba za dużo wolnego czasu. Porządki porobiłam, po ogarniałam mieszkanie, rozliczyłam pity a więc na razie jestem chyba na bieżąco.
    Mam pytanie jak macie L4 to lekarz wpisuje Wam że macie leżeć czyli 1 czy że może chodzić czyli 2. Muszę mojego lekarza poprosić aby mi wpisał 2 bo tak to nie wiem czy mam cały czas w domu siedzieć.
    Jeśli chodzi o tłusty czwartek to mam nadzieję że się nie przejem. Bo ostatnio jak mama zrobiła pączki w styczniu to nie mogłam sobie odmówić a później przez kilka dni to odchorowywałam. Zresztą nie byłam sama - mój małżonek też je odchorował Mama powiedziała że jutro podjedzie do nas z pączkami a więc będzie pokusa i to duża.
    Aniss - daj znać jak po wizycie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kwiatek mi lekarz wpisuje 2, dla mnie lepiej chociaż i tak wiecznie w domu siedzę

Laski u Was też taka pogoda do spania? Mam taaaką ochotę się położyć, ale ten mój cholernik mi nie da pewnie pospać bo położyć go w dzień graniczy z cudem.

Co do pączków, to mnie siostra namawiała, żebym jutro przyjechała bo robi domowe, a wychodzą jej pyszne, ale nie mam jakoś ochoty tłuc się 1,5h autobusem.
    Jakie dzisiaj macie pomysły na obiad? Ja zrobię krem z marchewki ale od rana tylko siedzę i jem :/ już wjechały chipsy, kanapki, serek a tu jeszcze 13 nie ma.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Mrówka
    U mnie sos na mięsie gulaszowym, kasza lub ziemniaczki, czerwone buraczki lub surówka z kiszonej kapusty.
    Ja bym nawet i 1,5 h spędziła w drodze jak te pączki takie pyszne Łasuch ze mnie
    Pogoda też do du i wiaterek znaczny. Ja w sumie prócz zrobienia obiadu to od rana leżę i czytam książę.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Megianto mmm zrobiłaś mi smaka na swój obiad uwielbiam takie połączenie. Jedyne co to jakoś nie umiem takiego naprawdę dobrego sosu zrobić :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów