Strona 340 z 543
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni ;D tak wypróbowali ostatni tydzien ten sposób? Az nad ranem wody odeszły ;p Haha ogolnie my Comedy central duzo oglądamy tam w kolko Przyjaciele i Teoria wielkiego podrywu jeszcze, tez genialny kiedys wkurzało mnie to i wcale śmieszne mi sie nie wydawało dojrzałam do tego z czasem
    Twój mąż ma dobre poczucie humoru, juz go lubię ;p co do stop kobieta często w ciąży rosną stopy o rozmiar i tak zostaje

Gabi współczuje przypadłości, biedna oprócz wit c na szczelnosc naczyń cos da sie zrobic? Moja siostra ma to samo...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Była u mnie położna, fajna babka. Pamietała, ze karmiłam piersią, co mnie zdziwiło, bo to 4 lata minęły i jeszcze ma sporo kobiet w okolicy, ale mowi, ze tak mało kobiet karmi piersią, ze pamięta każda jedna, bo coraz rzadziej zdarza sie karmienie wyłączne bez dokarmiania itd. Zrobiła obszerny wywiad, każda możliwą przypadłość wypytała omiwala, żywienie nawet i stwierdziła, ze wagowo super tyje ksiazkowo, ja oczywiscie nie cieszę sie na zapas, bo jednak zostało sporo tyg przed nami nikt w 6 miesiącu nie chodzi jak slon
    Generalnie bardzo fajna troskliwa.
    Cukier mi jedynie za wysoki wyszedł

No z racji, że niestety mam też żylaki w miejscach intymnych co może utrudnić poród naturalny dostałam tabletki cyclo 3 fort podobno są dobre.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku
    Dobrze, że taka dobra ci się trafiła

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Gabi naprawdę mi przykro musi to być niekomfortowe :/

Megianto fajna jest, znam ją już troche i taka No rozgadana babeczka, czasami az za duzo gada i raczej wszystko teraz wiem juz co miwi, ale w pierwszej ciąży skarb

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    U mnie tez non stop leca przyjacirlr lub teoria wielkiego podrywu, te komedie lubie najbardziej :-)
    Kozaczek zazdroszcze Ci tej położnej i to bardzo ,fajnie miec takie profesjonalne wsparcie, a można wiedziec ile przytyłaś że położna powiedziala że jest ok? :-)

U mnie jest to samo, mąż do mnie za kazdym razem : ide do kibla wiec idź zrób siku :-D

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ale się ostatnio strachu najadłam to moje. W ostatni wtorek bardzo zaczęło mnie boleć podbrzusze, wróciłam z pracy położyłam się mając nadzieję że mi przejdzie. Niestety szybko wieczorem pojechaliśmy do lekarza bo nic nie było lepiej. Lekarz dał mi leki rozkurczowe, luteinę. Całą środę mnie trzymało dopiero w czwartek zaczęło puszczać. Z moich obserwacji i z tego że się uspokoiłam (dostałam L4) wyszło że to wszystko to na tle nerwowym. W piątek też byliśmy na kontroli aby zobaczyć czy wszystko z Kacprem w porządku. Na szczęście wszystko jest dobrze – kamień spadł mi z serca. Teraz siedzę na L4 i staram się odpoczywać a do pracy to chyba wrócę na krótko bo boję się znowu takiej sytuacji. Ile stres potrafi zrobić złego… także nie denerwujcie się moje Drogie
    Z tego NFZ-u mi odpisali - tak na okrągło, że się każdej z nas należy edukacja przedporodowa i że mam się skontaktować ze swoją położną. Teoria teorią z życie swoją drogą.

Marchew - ja sobie mierzę ciśnienie profilaktycznie co jakiś czas. Jestem niskociśnieniowcem i teraz jak mierzę w ciąży to też dużego ciśnienia nie mam. Patrzę też na puls bo już miałam 2 razy taką akcję że serce mi waliło jak nie wiem co i się okazało że puls mam wyższy, ale jak czytałam to w ciąży normalne jest.

Reni83 – też miewam tak zwłaszcza wieczorem że chce mi się pić i wtedy mineralna idzie w ruch.

Kozaczku - zazdroszczę Ci takiej położnej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    mnie na zgagę polecono gawiscon (nie wiem czy tak się piszę), na razie nie mam potrzeby testowania czy działa.

Marchew co do ciśnienia mi gin powiedziała, żeby mierzyć 3 x dzienne: rano ok. 10-15 min po przebudzeniu, przed obiadem i wieczorem, ważne, żeby nie zaraz po jedzeniu bo jak trawimy to mamy wyższe ciśnienie niż normalnie. Ciśnienie u kobiet w ciąży nie powinno być większe niż 140/90, jak jednorazowo się zdarzy, że mamy większe to nic się nie dzieje, ale jak jest to dość często to koniecznie trzeba się zgłosić do lekarza. Tak jak Reni pisze, to ważne żeby kontrolować. Ja na każdej wizycie miałam mierzone, ale zawsze na wizycie się jaram, że zobaczę małą i mi skacze wysoko ale jak sobie w domu mierzę i obserwuję (zapisuję) to mam w normie.

Reni mam podobnie, u mnie już standardowo na stoliku nocnym jest butelka z wodą
    rozbawiłaś mnie tym świszeniem męża pewnie, niedługo tak będzie i u Was wesoło masz z tym mężem

Kozaczek tak - 26 czekamy na foty

Gabo dużo zdrówka
    kwiatek2982 Ty też się nie stresuj i odpoczywaj

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Kwiatek to odpoczywaj, nie ma co stres najgorsze co moze być

No fajnie, miałam awersje na jej odwiedziny? Ale cieszę się, że mnie odwiedziła...
    dziewczynki ćwiczycie mięśnie Kegla? Ja cholera cos nie umiem, czy ja po tantym porodzie jeszcze zdołam miec mięśnie? Hahaha

Ewelinka 5kg około, tak było bynajmniej wczoraj. Z synem miałam na ten czas 2kg wiecej, także tragedi nie ma, ale nie mniej jednak czuje sie memlak ;p

Jak zwykle mam pamięć tak zajebista, ze odpisuje i polowe zapominam ;p

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja mam juz 6,5 na plusie czasem tez czuje sie jak taka glista zwłaszcza jak się rozleniwie :-D właśnie faktycznie zapomniałam o tych mięśniach kegla a przydałoby się poćwiczyć je . Ja to raczej nie mogę liczyć na pomoc położonej w czasie ciąży skoro nawet z noworodkiem musze lecieć do przychodni bo baby cholerne nie chcą do niego przyjść a co dopiero do samej ciężarnej...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów