Strona 339 z 543
Pokaż wyniki od 3,381 do 3,390 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    Ja mam coś takiego pod wieczór i w sumie zganiałam to na suche powietrze w domu. Wtedy mogę pić wodę hektolitrami, a później tak jak piszesz latanie do wc. Teraz ogólnie czy mi się chce czy nie staram się dużo wypić między 18 a 20 i zanim pójdę spać to z miarę już to wysikam i tak pić mi się nie chce

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Megianto no też tak sobie to wymyśliłam ale jednak jakoś w praktyce słabo wychodzi. Tzn ciągle coś popijam, na pewno sporo więcej niż przed ciążą. Bo ja zawsze bardzo mało piłam. No a teraz to Akos nie nadąży zgrzewek z wodą do domu przynosić
    Spróbuję wlać w siebie jeszcze więcej wody, ale zmęczona jestem już tym siusianiem. Robię coś i lecę siku, wracam, zanim mi się przypomni co robiłam to znowu muszę iść:/
    Ale co do suchego powietrza to tez o tym myślałam. Mnie tak suszy a Akos z kolei od jakiegoś czasu tak dziwnie oddycha. Tzn może źle to określiłam, tak mu w nosie gwiżdże jakby miał tam bardzo sucho. Chyba czas jakiś pojemnik na grzejnik postawić. Może to coś pomoże. Przyznam się, że mam taki odchył, np wczoraj myślałam, że w łóżku ocipieję jak chciałam zasnąć a on tak nosem gwizdał Dziś rano odwoził mnie do pracy i cisza w aucie i tylko taki gwizd z nosa I momentalnie przypomniała mi się scenka z serialu 'Przyjaciele", gdzie Rachel z Rossem pojechali do porodu i Rachel taka poirytowana bo juz sporo po terminie, ma dość, tu ją boli i nagle rzuca wnerwionym głosem do Rossa:'" Tak Ross, oddychaj głośniej!!". Myślicie, ze my też tak będziemy?

Senior Member
    megianto

O mnie
    No u nas też mogą wyjść komiczne sceny kto wie
    Jak nie masz nawilżaczy powietrza w domu to wilgotne ręczniki na grzejniki połóż.
    U mnie się śmieją, że powinnam zamieszkać w łazience, a jak ktoś idzie się kąpać to mnie za każdym razem pytają czy mi się nie chce :P

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    No u nas też mogą wyjść komiczne sceny kto wie
    Jak nie masz nawilżaczy powietrza w domu to wilgotne ręczniki na grzejniki połóż.
    U mnie się śmieją, że powinnam zamieszkać w łazience, a jak ktoś idzie się kąpać to mnie za każdym razem pytają czy mi się nie chce :P
    hahahaha ja mieszkam co prawda tylko z Meżem ale on też jak idzie się kąpać to pyta najpierw czy nie chcę siusiu. A ja mam już takie natręctwo, że jak np pójdę siusiu przed spaniem, położę się do łóżka i w tym momencie Akos wróci z pracy to ja i tak szybko lecę wysikać się 'na zaś', bo boję się, że jak wejdzie się myć to mnie w tym czasie przyciśnie. Oczywiście jak się wykąpie i wychodzi z łazienki a ja już przysypiam to i tak wstaję jeszcze się dosiusiać. Skaranie boskie
    Ale Akos ma ze mnie jeszcze polew, bo jak widzi, że z nietęgą miną pędzę do toalety bo mi się chce siusiu, to on łapie mnie w objęcia i zaczyna mówić rzeczy typu: "mówiłem Ci jak bardzo Cię kocham? Choć kochanie, porozmawiajmy o życiu" :/ Do tego też zainspirował go serial "przyjaciele" i scenka Rossa i Rachel jak ona była w ciąży i chciało jej się siku Świr
    Ostatnio edytowane przez Reni83 ; 20-02-17 o 10:05

Senior Member
    megianto

O mnie
    To mnie na szczęście nikt nie zatrzymuje. Wręcz schodzą mi z drogi

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni myślałam, ze tylko ja kocham Przyjaciół jak Racheal jest w ciąży : Haha ostatnio oglądałam wlasnie jak ma rodzić i nic nie działa, kazałam odpalić koleżance i następnego dnia urodziła Haha
    Z sikaniem na zaś dokladnie tak mam... a na sam koniec to zobaczysz co będzie....
    Japonki medyczne mmmm... ja w lato mam ogolnie tendencje do opuchlizny stop... W pracy jak sandałki przebierałam na adidasy, to po paru godz mimo klimy trzeba było często juz zostać w tych adidasach wracając do domu, bo nie było sensu wciskać na siłe stopy. Gdybym miała wąska z reguły to mogłabym kupic szerszy fason obuwia, a ja nie dość, ze łapsko 40 to jeszcze szeroka gira ;p
    Zatem jak zaczęłam puchnąć to wyglądały w upały moje stopy jak stopy Fiony... Kazdy palec jak serdelek lekarze opuchlizny pilnują, czy nie ma stanu zapalnego itd, bo najgroźniejsze jest zatrucie ciążowe.
    Ja dzisiaj 25+1 czyli 26???
    Opuchlizny brak, ale spoko, brzuch wywaliło mi w tydzien wreszcie Was gonie

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Dzwoniła moja położna, ze będzie w południe, po południu. Mam porządek w salonie, zatem ucinam drzemkę, najwyżej mnie obudzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kozaczku- Fiony stopy mnie zabiły i te serdelki Ja mam rozmiar 36 więc mam w druga mańkę. Akos się zawsze ze mnie śmiał i wkładał moje stopy do swojej ...kieszeni. Serio. Zbijał się, że jak wiatr zawieje to nawet nie będę miała jak się zatrzymać bo mnie przewróci do przodu. Przedwczoraj powiedziałam mu o tym, że kobietom w ciąży puchną później między innymi stopy to rzucił, że w końcu będę miała jak się utrzymać w pionie, tym bardziej, że teraz brzuszek przeciąża, i to pewnie dlatego tak natura wymyśliła Nie wiem tylko czy on sobie myśli, że mi nagle z 5 cm urosną stopy do przodu?? Mężczyźni mają dziwną logikę, szczególnie jak chcą sobie porobić jaja. Chyba już nic mnie nie zdziwi...Ostatnio odkrył, że potrafi zrobić fuck'a palcami u stóp...radość jego była nieoceniona...
    Co do Przyjaciół to Kozaczku, my od 7 lat "zarzynamy" wszystkie sezony. Nie znam lepszego serialu i lepszego sposobu na zupełne wyłączenie czachy. Sprawdzone w wielu smutkach, dołach, nerwach. Zawsze się śmiejemy choć znamy już każdą linijkę tekstu A odcinki jak Rachel ma rodzić Wiesz, myślę, że Twoja koleżanka mogła skorzystać ze sposobu, z którego Rachel już się wypróbować nie udało
    Kozaczku pochwal się brzusiem

Witajcie dziewczyny, co do cisnienia mogę powiedziec tyle że mi położna zawsze mierzy na lewej rece, mowiac, ze ono jest wiarygodne bo te reka bliżej serca. Jeżeli chodzi o suche powietrze ja też sobie chwale wieszanie mokrego ręcznika na grzejnik, miałam kupić nawilżacz, ale pediatra mi odradziła, ze łatwo o grzyba wtedy w domu I że lepiej reczniki. Pozatym czytam was na bieżąco, ale nie mam weny do pisania. Duzo leze z nogami do gory bo zrobily mi sie potworne żylaki okrutne wrecz.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za rady jakoś noc przespałam, w sumie czułam zgagę przez sen. Dziś jest nie najgorzej
    Reni hehe maż chyba chce podłogę zmywać przed łazienką

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów