Strona 336 z 543
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    3 rok więc warunek zależy nie tylko od dziekana ale też wykładowcy, bo to jak wiadomo końcówka. Muszę się wybrać na konsultacje, bo nie wiem co źle robię prócz jednego zadania.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    A jaki to kierunek no i z jakiego przedmiotu nie zdałaś?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Finanse i Rachunkowość, a przedmiot rachunkowość podatkowa. Ćwiczenia i wykłady z tą samą babką i w sumie ten sam zakres. Ćwiczenia zdałam a wykładów za nic nie mogę

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni i Megianto przykro mi, ze macie takie przypadłości akurat teraz
    Reni gosc chyba nie zdaje sobie sprawy po prostu, ze Ty taka juz bąbelkowata
    Megianto idz i załatw to, poproś babkę jakos o szanse na warunek, wiem, ze z reguły to droga impreza i w dodatku nerwowa. Przechodziłam przez to niestety.

Miki No wlasnie moj brzuch dzisiaj jak mi się spiął! Ohoho taki mały skurczyk, moze nie az tak bolesny, ale ruszyc sie bałam i mi wLSnie strasznie dziecko naciska na kość łonową od 2 dni jak siedzę tak boli :/ i kopie okropnie nisko często, ze az naprawdę paranoje dostaje

Jest prawie 24, czekam na maca od męża... Nienawidzę moich zachcianek :/

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Laski

Reni pozostawiam Twojego szefa bez komentarza, co za typ. On faktycznie chyba nie ogarnia, że Ty już mocno podwójna...jakoś ludzie mają olewke na to jak to ich samych nie dotyczy:/ Nie przejmuj się, ja też pare spraw próbuje załatwić teraz póki się w miarę czuje, ale każdy ma to gdzieś...a potem ja będę miała więc czas zemsty nadejdzie:P Wiem, ze potrzebujesz kasy dlatego trzymam kciuki żeby się gość jednak ogarnął.

Megianto studiujesz to co ja skończyłam u mnie prawie cały rok oblał rachunkowość podatkową - ja dzięki Bogu byłam w gronie szczęśliwców, którzy zdali, ale co się inni na wkurzali to pamiętam jakby to było wczoraj. Chyba do tego przedmiotu jakiś wrednych wykładowców dobierają:P Idź i spróbuj z nią gadać...może znajdziecie jakieś rozwiązanie i jakoś łagodniej na Ciebie spojrzy ze względu na sytuację - powiedziałabym jej wprost jaka sytuacja u Ciebie...wykładowcy też ponoć ludzie. Możesz tylko poprawić sytuację - na pewno nie pogorszysz.

Kozaczku ja też mam tak nisko ruchy! i też wpadam w paranoje...mam wrażenie, że Piotruś mi tak gmera nisko - trudno opisać to uczucie, ale popadam w traume. Do tego ostatnio coraz częściej mnie brzuch boli (troche intensywniejsze dni miałam i chce wierzyc, że to dlatego), a wizyta dopiero 02.03 o ile uda mi się zarejestrować, bo w tej cholernej przychodni jak zwykle nikt nie odbiera! a ja idiotka zapomniałam się zapisać przy ostatniej wizycie:/

Kozaczku ja też nienawidze Twoich zachcianek! Przez Ciebie i Aniss - ona też ostatnio pisała, że jadła - dziś ja musze do maca musze i koniec kropka nie rozmawiajmy o tym więcej

Dziewczyny mam kryzys wyprawkowy....wczoraj zaczęłam tworzyć listę, a właściwie próbowałam....tego jest za dużo!!! czekam na Wasze listy bo ja sama to polegne na pewno

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Reni jak mnie mój szef tak wkurzy (bardzo rzadko na szczęście) to daję mu do zrozumie, że nawet jutro mogę mu przynieść zwolnienie i będzie w czarnej dupie.... to zawsze na niego działa

megianto - na pewno pogadaj z tą babką, trzymam kciuki, żeby się udało.

Kozaczek Ty to masz zachcianki

Co do listy wyprawowej ja się jutro w końcu umówiłam z położną to mam nadzieję, że coś zacznę ogarniać z tego tematu
    U mnie Agata non stop się do pęcherza przytula, cały czas mam wrażenie że już muszę, że mam pełny a jak przychodzi co do czego to się okazuje, że jeszcze by się coś zmieściło, gdyby nie te uciski

O mnie
    Dzięki dziewczynki za wsparcie. Jak zwykle jesteście nieocenione. Wczoraj miałam 'mały' kryzys. Ale powiedziałam sobie tak brzydko: "zesram się a nie dam się"
    Dziś jaśnie wielmożny napisał mi rano smsa czy dziś możemy się zdzwonić no więc czekałam. Zadzwonił i rozmawialiśmy przez 2,5 godziny. Na koniec powiedziałam mu, że długo nie pociągnę i delikatnie jak tylko mogłam dałam do zrozumienia, że jak mówię, że coś trzeba ustalić albo potrzebuję pomocy to mam na myśli już, teraz bo ja już czasu nie mam na takie pierdolenie. Niestety z nim muszę bardzo delikatnie bo się baaardzo łatwo obraża. Koniec końcem stanęło na tym, że powiedział, że jak będę czuła, że mi już za ciężko to mam mu dać znać i on zleci prace mojemu bratu lub drugiemu chłopakowi, który pracuje z nim w biurze. Ufff. Zatem wracam do ogarniania tego tematu tyle co muszę, żeby już im nie tłumaczyć wszystkiego od Adama i Ewy i tyle.
    Monikaim, własnie w tym sęk, że wygląda na to, że to chyba bardziej mi zależy, żeby te projekty zrobić bo on póki co nie jest zobowiązany z tymi klientami żadną umową. Co prawda on sporo przy tym zarabia ale jednak jesteśmy w zupełnie różnej sytuacji finansowej, tzn ja i on. I dla niego to będzie albo nie będzie, a dla mnie trochę jak być albo nie być:/ więc taki foch u mnie wyszedł by mi raczej bokiem. Ale dam radę dziewczynki. Powkurzam się jeszcze ale dam

Megianto, trzymam kciuki, zeby udało Ci się coś załatwić z wykładowcą. Na pewno warto iść i zagadać. Tylko się nie stresuj

Co do zachcianek to wyjątkowo nic mi się jeść nie chce. Wczoraj zamowilam sobie pizze, zeby jednak cos zjesc ale wogole mi nie podeszla. Zjadlam kawalek, reszta zostala. Dzis kanapki z dzemem malinowym i teraz dopiero zrobilam sobie platki owsiane na wodzie z zurawina, sliwkami i figami suszonymi, jagodami goji, siemieniem lnianym, olejem kokosowym, miodem, cynamonem, bananem i jabluszkiem-same dobrości. Bardzo smaczne bylo ale czuje ze cos jakby mi sie chcialo ale nic mi sie nie chce
    Na szczęście nie mam dzis auta bo Mężuś wziął do pracy więc na żadnego Maca mnie nie skusiChociaz do wieczora to roznie moze byc. Moze sie skonczyc tak ze go bede prosic zeby mi po drodze przywiozl.
    Ooo wiem, subwaya bym zjadla

Dobrej niedzieli dziewczynki:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Wyznaczyła dodatkowy termin bez konsekwencji, bo trochę osób uzbierało się z taką sytuacją jak moja. Ulżyło

Reni fajnie, że w końcu udało Ci się to załatwić Szkoda tylko, że przy niedzieli się pracą zajmujesz zamiast odpoczywać..

Co do Mc to ja wczoraj byłam tak zła, że duże lody z polewą truskawkową wciągnęłam, snack wrap i frytki
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 19-02-17 o 16:49

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Wyznaczyła dodatkowy termin bez konsekwencji, bo trochę osób uzbierało się z taką sytuacją jak moja. Ulżyło

Reni fajnie, że w końcu udało Ci się to załatwić Szkoda tylko, że przy niedzieli się pracą zajmujesz zamiast odpoczywać..

Co do Mc to ja wczoraj byłam tak zła, że duże lody z polewą truskawkową wciągnęłam, snack wrap i frytki
    Suuuuper, bardzo się cieszę, że się udało. To do nauki marsz!
    No mi też szkoda. Mam ochotę na beztroski spacer albo lekki film pod kocykiem. Przetrwam jeszcze tę 'chwilę'. Chociaż mi trochę ulżyło a to już coś Trzymam kciuki za Twój egzamin Madzia.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Mam tydzień i muszę przeanalizować te zad, co były a nie robiliśmy także obym zdążyła.

Nie wiem czy ktoś już o to pytał, ale..... Wiecie już z jakiej firmy kupicie kosmetyki dla niemowlaka? Chodzi mi tu o kąpiel i kremik do dupki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów