Strona 335 z 543
Pokaż wyniki od 3,341 do 3,350 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Jak mi się k... nie chceeee!!! :/

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Miki89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Kozaczek ja pierwsze dziecko 2 tyg przed terminem urodziłam, a teraz zobaczymy. Mówią , żę mam łożysko przodujące, więc mam zagrożenie cesarką, także pewnie też wcześniej urodzę. Dużo leżę, nic cięzkiego nie podnoszę, non stop w domu bo wystarczy, że do pobliskiego warzywniaka się przejdę, a uczucie jakby mi zaraz dziecko miało wypaść, no i ten ciągle stawiający się brzuch, ehh... Ale ciągle wierzę, że się podniesie i będę mogła urodzić naturalnie.
    Mój mąż też w pracy , ale na szczęście znajomy zabrał nam syna do parku rozrywki, więc nie muszę mu zajęć wymyślać (bo ostatnio mamusia mniej sprawna i ruchliwa, więc zabawy na świeżym powietrzu odpadają), a moje dziecko do bardzo ruchliwych należy, ciągle rower, hulajnoga i jak przed ciążą mu towarzyszyłam , tak teraz pozostaje leżenie, blleee

Junior Member Awatar Miki89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Reni całkowicie Cię rozumiem. Mi to się nie chce nawet ziemniaków do obiadu obrać.. ehhhh

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    ja dziś też mam lenia, dopiero komputer włączyłam. A tak po śniadaniu kawa i książka i zleciało

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Miki89 Zobacz posta
    Reni całkowicie Cię rozumiem. Mi to się nie chce nawet ziemniaków do obiadu obrać.. ehhhh
    No tylko, że mi się nie chce robić projektu. Jeszcze bym to nawet ogarnęła, tylko mnie jakieś wkur...już ogarnia. Sorki dziewczyny za słownictwo. 2 tyg temu byłam u klienta i powiedziałam, że za ok 3 tyg przywiozę mu pierwszą wersję. Od 2 tygodni proszę się mojego szefa, żeby poświęcił mi pół godziny do godziny i ustalił ze mną co i jak, bo to on decyduje. Wie, że jestem w szóstym miesiącu ciąży i zamiast kurde docenić, że próbuję jeszcze coś 'ugrać' to on ciągle, ze czasu nie ma. Zwodzi mnie tak już 2 tygodnie prawie. Robię to co wiem bez niego ale to strasznie spowalnia moją robotę. Co raz częściej mam twardy brzuch i naprawdę mam ochotę pizdnąć to już i iść na L4. Jemu się pewnie w środę przyśni, ze miał ze mną pogadać a ja w piątek chciałam już do klienta jechać:/ Wczoraj mu mówię, że jak nie ma teraz czasu, to chociaż w sobotę rano. Ale jest już 14:30 i dupa:/
    Sorki dziewczyny, że tak marudzę ale ja już chyba chcę się porelaksować a tacy ignoranci mi w tym nie pomagają

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej laseczki

Miki witaj u nas w grupie

Kurcze powiem Wam, że mi też nic się nie chce a jak siedzę z młodym w domu to mam wyrzuty sumienia że go zaniedbuje. Większość czasu bawi się sam biedny i tylko się prosi, żebym się z nim pobawiła a ja nie mam totalnie jakoś na to siły. Wymyślam co mogę, ale u nas tory na 1 miejscu więc totalnie nie mam ochoty leżeć na podłodze i jeździć tymi ciuchciakami.

Ale jest pozytywna rzecz jaram się od rana, bo założyłam stanik bez push up w rozmiarze D haha - mogłoby mi tak po ciaży zostać bo jak znów wróce do swoich "boskich" rozmiarów to załamka będzie

Reni dobrze, że Ci wymienią tą poduszkę. Ja ze swoją na szczęście nie miałam i obym nie miała takiej przygody.

Co do kremu, to ja od jakiegoś czasu używam żelu do twarzy i kremu z Vichy. Najlepszy krem jaki miałam. Jako że mam cerę mieszaną to zawsze świeciłam się na czole, nosie i policzkach. Odkąd używam Vichy cerę mam idealną - nie błyszczy się, nie mam żadnych wyprysków (a dotąd ciągle walczyłam z jakimiś krosteczkami) no i przede wszystkim pięknie pachnie jak dla mnie

Miłej soboty dziewczyny

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni nie denerwuj sie, masz szefa palanta. Bo Ty się starasz a on olewa. Niestety, takich jest wielu. Potem Ci jeszcze nie daj Boże wypomni, że nie zmieściłaś się w terminie przez swoje nieogarnięcie...
    Nie dziwie się, że masz ochotę wszystko rzucić. Ja bym to samo zrobiła na Twoim miejscu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Reni nie denerwuj sie, masz szefa palanta. Bo Ty się starasz a on olewa. Niestety, takich jest wielu. Potem Ci jeszcze nie daj Boże wypomni, że nie zmieściłaś się w terminie przez swoje nieogarnięcie...
    Nie dziwie się, że masz ochotę wszystko rzucić. Ja bym to samo zrobiła na Twoim miejscu.
    No właśnie, tylko on tak za każdym razem Gdyby nie to, że ja naprawdę potrzebuję tej kasy za te dwa projekty to by mnie tam już 5 minut nawet nie widział. Wkurza mnie to tym bardziej, że dla niego nie ma takich 'świętości' jak to, że przy jednym z poprzednich to miałam za chwilę ślub mieć, organizacja była mega trudna bo wszystko na ogromną odległość a ja nie miałam na to czasu bo ten cap właśnie tak mnie zlewał. Teraz zauważyłam, że się mile zaskoczył, że już dawno na zwolnienie nie poszłam i nawet wyjątkowo miły jest, ale co z tego skoro nie chwyta tego, że ja już nie mam dużo czasu i to nie przez moje widzi mi się:/
    Za tydzień mam się z nim spotkać... właśnie sobie zdałam sprawę, że po raz pierwszy od prawie roku, bo widzieliśmy się ostatnio w Wielką Sobotę.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U mnie pechowa ta sobota coś. Nie dosyć że ponuro, pociąg miał opóźnienie to jeszcze nie zdałam ostatniej poprawki egzaminu, więc nie wiem czy w martwym punkcie na studiach nie utknęłam

O mnie
    Oj Megianto przykro mi. A co to za egzamin? na ktorym roku jestes?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów