Strona 334 z 543
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,340 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku nie chwaliłaś się. Gratuluję udanego zakupu
    Ewelina ja to bym na okrągło teraz rosół mogła jeść
    Miki Witaj Suwaczek: www.suwaczki.com i tam podajesz informacje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    ollc Jedyne co to u nas później na KTG biorą do szpitala, a tak jak wszystko w porządku to nie.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Anis, dziękuję Ci za rady

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paolkus89 Zobacz posta
    Anis, dziękuję Ci za rady
    Nie ma za co Jak masz jakieś pytania, to pisz śmiało

Junior Member Awatar Miki89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Dzięki za porady co do suwaczka
    Kozaczek to może w tym samym dniu będziemy rodziły uff z jednej strony już nie mogę się doczekać, a z drugiej baaardzo się boję. Pierwszy poród miałam ciężki i pomimo, że było to prawie 8 lat temu (a mówią, że się zapomina haha;p) to ja nadal pamiętam ten ból... No ale cóż, nikt za mnie nie urodzi i każda z nas musi to przejść.
    Co do zachcianek i obiadków to od jakiegoś tygodnia kompletnie nie chce mi się gotować, najchętniej kupowałabym gotowe pierogi z owocami (bo niestety mamusia dalekooo, a ja cierpliwości do lepienia nie mam za grosz). Tak czytam o tych Waszych rosołkach i mnie naszło to zrobię dzisiaj taki z mięsa wołowego z ziemniaczkami pyyycha!

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witaj Miki
    Ollc, a nie dlatego Cię chce wziąć do szpitala na badania, żebyś miała je darmowe i zrobione za jednym zamachem? Chodzisz do ginekologa prywatnie? Jeśli tak to miałoby to wtedy sens.
    Miłej soboty Mamusie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6002.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	90.9 KB
ID:	100156

Tak wogóle to cieszyłam się tak z mojej poduszki do spania a jakiś tydzień temu podczas energicznej zmiany pozycji poduszka się rozerwała:/ Widziałąm jakiś czas temu na innej grupie, że dziewczynie też się tak zrobiło a miała poduszkę od innego producenta. Od razu dostała nową, gdy zgłosiła reklamację. Spróbowałam i ja, no i mi również mają wysłać nową po niedzieli Zdarzyło Wam się coś takiego?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Miki No moze tak się zdarzyć mój wcześniejszy poród dzien po terminie, miałam niby zagrożenie wcześniejszym porodem, a tu o
    Teraz skraca mi się szyjka, więc generalnie do końca raczej na lekach, bo na pessar nie wiem czy nie będzie za późno lada chwile- nie znam się zbytnio... Co prawda ma jeszcze 3cm, ale w chwilach pogorszenia samopoczucia wkręcam sobie rożne sceniariusze, chyba spokojniejsza w 1 ciąży byłam, serio

Reni ja mam Motherhood i jest tak majmulona przez mojego syna, ze miałam ściągnąć poszewkę i wyprac dzisiaj, ale oczywiscie zapomniałam i włączyłam juz pralkę... Ale gruchnęło cos ostatnio jak pociągnął, jednak wszystko ok teraz raczej jej nie sprzedam jak ostatnio, bo syn sobie umyślał i przytula się do Niej namiętnie

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Nie lubię w takich dniach mojego męża pracy. Jedzie dzisiaj na 2 zmianę, a ja biedna zostanę cały dzien z młodym. Nudy i po prostu mam ochotę płakać czasami :/ Bratowa często odwiedza mnie z małymi potworami, ale oboje dzieci chore, więc zabieram się za szybkie prasowanie i składanie ciuchów do szaf, a maz kończy odkurzac, obiad i do pracy... A mi zostaje chyba książka...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów