Strona 333 z 543
Pokaż wyniki od 3,321 do 3,330 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    O sok muszę spróbować

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Megianto, ja robie rosół i już na weekend bedzie bo po pierwsze mój syn troche podziębiony to bedzie jak znalazł a po drugie ja czuje się w ciąży czesto jak na kacu i rosół uwielbiam teraz :-)

Kozaczek,tak to ja Ci wróżyłam dziewczynke wiec z niecierpliwością czekam na Twoje usg bo mnie już zżera ciekawość :-D

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Kozaczek skorzystam z okazji i zapytam, ile czasu czekałaś na drugie pobranie krwi? słyszałam sprzeczne wersje, raz że godzinę, raz że dwie godziny. Rozumiem, że trzeba być na czczo i można zjeść śniadanie dopiero po drugim pobraniu krwi? Trochę się boję tego badania, a wkrótce muszę je zrobić. Wynik standardowo tego samego dnia lub na drugi dzień? u mnie w przychodni na niektóre wyniki musiałam czekać aż 3 dni. Z testem podwójnym tak miałam, bo wysyłali do analizy do innego miasta.
    Ja ostatnio mam fazy na zupy, wczoraj ogórkowa dziś ugotowałam cały gar pieczarkowej;-) A może któraś z Was gotuje w szybkowarze? zastanawiam się, czy zainwestować w taki garnek. Potrawy mają podobno lepszy aromat i szybciej się przygotowują.
    Ogólnie z kuchni ostatnio bym nie wychodziła, teraz na nowo wciągnęłam się w ciasto drożdżowe, były już kolejno pizza, drożdżóweczki z makiem, a dziś ślimaczki z nadzieniem orzechowym. Pracochłonne, ale i tak nudzę się niemiłosiernie to przynajmniej robię smakołyki i mąż się cieszy
    Kasiuszka na hemoglobinę warto jeść częściej buraczki, ale to na pewno wiesz

Junior Member Awatar Miki89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu, ale postanowiłam dołączyć dopiero teraz. Termin mam na 6 czerwca. Widzę , że większość z Was ma już bardzo dużo rzeczy. Ja dopiero zaczynam wszystko kompletować. Będzie to nasze drugie dziecko. Mamy synka Jasia. Ma już 7 lat ( o rany jak ten czas leci!), więc będzie to spora różnica. Co prawda mam kilka rzeczy po nim typu wanienka, czy bujaczek, ale większość muszę dokupić. Co do prania ubranek to chyba zostawię sobie te "przyjemności" na kwiecień bo wydaje mi się, że im później, tym świeższe będą. Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamusie aaa i jeszcze mam pytanie: jak mogę zrobić taki suwaczek po swoim postem, żeby wyświetlał mi się tydzień ciąży??

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Marchew zależy jak lekarz Ci zleci, ja w pierwszej ciąży miałam zalecenie po 2 godz pobranie jedno, natomiast z tego co wiem teraz są wytyczne pobrania na czczo, wypijamy, potem po rownej godzinie drugie kłucie i po 2h trzecie... Tak śniadanko dopiero po tym czasie. Ja o 11:30 byłam. Po badaniu, wiec przed 12 zjadłam, nie był to dobry pomysł? Ale mam to za sobą chociaż tyle ) Wynik następnego dnia

Ewelina No zobaczymy coś wywróżyła, ale nei ukrywam, ze zdrowa dziewczynka to spełnienie marzeń ))

Miki witaj mam termin z OM na 6.06
    Ja powoli cos rozglądam sie za wyorawką, nie wiem czy się Wam chwaliłam ale kupiłam nosidełko maxi cosi prawie jak nowka od Pani na miejscowej tablicy ogłoszeń, Cabriofix, cudne! Po jednym dziecku, udało mi się wózek kupie 2w1 Adamex, albo Bebetto i będzie pasować

Junior Member
    ollc

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-19 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, mało się tutaj udzielam, ale regularnie czytam. Trochę jestem zaskoczona tymi Waszymi badaniami, bo mój lekarz na razie milczy na temat tej glukozy etc. Byłam na wizycie 15-02 i co prawda powiedział że badania z krwi zleci mi po wizycie w marcu 06-03 ale teraz cisza. i wspomniał mi, że na jeden dzień zabierze mnie do siebie na oddział do szpitala to zrobimy badania szpitalne. Trochę się zdziwiłam ale cóż mam protestować. Czy Wam coś wiadomo o wizytach w szpitalu na badaniach? U mnie i maluszka wszystko jest w porządku, poprzednie wyniki badań wzorowe, nic niepokojącego się nie działo wcześniej i nie dzieje.

Jutro czyli 18-02 mamy USG 4d to połówkowe, mamy sprawdzić serduszko Olka itd. i dostaniemy płytkę, babcie już się nie mogą doczekać żeby zobaczyć wnuczka w akcji, bo on jest bardzo aktywny i ruchliwy

Co do wyprawki, to byłam w poniedziałek z moją mamą w IKEI i kupiłam kilka rzeczy:

* kocyk 100% bawełna ale wykonany na drutach 39,90 pln wymiary: 90x70 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60290186/
    * komplet pościeli do łóżeczka (prześcieradło + poszewki na poduszkę i kołdrę) 59,90 pln http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10290184/
    * muślinowe ręczniczki 2szt za 19,90pln wymiary: 70x70 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60319528/

nie wiem co Wy powiecie na jakość jeśli chodzi o produkty IKEA dla dzieci, ale ja jestem zadowolona wszystko jest bardzo mięciutkie i co najważniejsze 100% bawełna

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paolkus89 Zobacz posta
    Laski, moje oczy są okropne, jakieś nowe zmarszczki mam;( polecacie jakieś kremy dobre?
    Polecam krótki masaż okolicy oka 2 razy dziennie masuj okolice oczu i powinno być dobrze. Zaczynasz masować brwi dwoma palcami, od nosa do skroni (tak, jak rosną brwi), a potem wracasz pod okiem w przeciwnym kierunku (takie kółka wkoło oczy). Potem robisz tak samo, tylko bardziej ruchami klepiącymi (dwa paluszki - raz jeden, raz drugi) - około 5 minut każdym sposobem Relaksujące bardzo!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    W ciąży nie powinno się stosować kremów z kwasem haiuronowym - a ten jest w kremach przeciwzmarszczkowych. Musisz poczekać.
    Kremy z kwasem hialuronowym - nie przeprowadzono badań, które wykazałyby szkodliwy wpływ, więc nie są, polecane, ale też nie są zabronione. Po prostu nie zbadano wpływu takich kremów. W kosmetykach drogeryjnych jest mało substancji aktywnych, natomiast w dermokosmetykach jest ich więcej, więc przed zastosowaniem ich należy skonsultować się z lekarzem
    Natomiast zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w gabinecie kosmetycznym są zabronione w ciąży, bo te kosmetyki (do użytku profesjonalnego) mają dużo wyższe stężenie kwasu hialuronowego i innych składników aktywnych. Dodatkowo jest on podawany w sposób inwazyjny (bezpośrednio do skóry - w formie zastrzyku).
    Krem kupiony w drogerii nie powinien być agresywny, bo cząsteczka kwasu hialuronowego jest za duża, by wniknęła w skórę. Dopiero ostrzykiwanie daje efekty. Szkoda kasy na kremy z kwasem hialuronowym - to czysty marketing.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    cześć Miki

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witaj Miki
    Co do suwaczka jak już stworzysz na stronie pierwszy link wklejasz w sygnaturę w ustawieniach i zapisujesz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów