Strona 326 z 543
Pokaż wyniki od 3,251 do 3,260 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kurcze chyba też kupimy nianie, ale bede jeszcze szukac i pewnie Was zadrecze tutaj czy taka czy taka

Mróweczko oburzają mnie jak wiesz Twoje wizyty u tej Pani gin....masakra jakaś

Kozaczku my też nie obchodzimy...ja ostatnio wysnulam teorie o walentynkowej presji na osoby sparowane tzn. że jak jestes sama to Ci ludzie odpuszczają ze wspolczuciem niby te walentynki, ale jak jestes juz z kims to doslownie musisz cos zrobic, i Twoj facet to juz musi sie wykazac bo inaczej to jest do dupy i w ogole zły tak mnie to irytuje, że nie wiem...nawet nie to ze ktos obchodzi bo jak ktos lubi to czemu nie - to ma byc wlasnie przyjemnosc - ale to ze pozniej ja slysze milion pytan "co robiliscie na walentyki?co dostalas? postaral sie" itp wiem okropna jestem, ale walentynkom mowie nie

Faktycznie pare dziewczyn się nie odzywa...mam nadziej, że u nich wszystko ok - np pamietam taką dziewczyne co z in vitro się długo starali z mezem? Zapamietalam bo mnie strasznie poruszyla ta historia...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Przeglądając koszule uzmysłowiłam sobie, Zd nie odpisałam o rozmiar koszuli Haha
    Polecam raczej kupić taki jak normalnie nosimy, albo zerknąć na podane wymiary. Ja kupiłam z synem 2 proste takie rozniar L- zazwyczaj taki nosze, a były naprawdę mega szerokie, ja wole takie bardziej przy ciele, moze nie obcisłe, ale same wiecie...

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minionku dokładnie o to mi chodzi, wielkie love nagle i musi być super wow prezent, kwiaty, czekoladki, kolacja, a najlepiej wyjazd, szampan Haha
    Wkurza mnie taka presja, ja tez nie z tych.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    No ja chciałam wytrzymać nie znajac płeć do porodu ale udalo mi sie troche krócej..:-D jakies dwa miesiace temu ponad już lekarz widział płeć wiec długo wytrzymałam. Mogliśmy miec prezent na mikołaja bo akurat byłam wtedy na usg a bedziemy mieli na walentynki.

No więc jutro ja sie chwale jaka płeć, Megianto i Reni też obowiązkowo.:-)

Faktycznie były tu z nami inne dziewczyny i cisza, niewiadomo co u nich :-(

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki!
    Tak, mamy jutro połówkowe....w końcu. Nowa teoria: do czterech razy sztuka:/ Dziś dzwoni do mnie Pani i przedstawia się, że dzwoni z Procreative i normalnie myślałam, że i tu mi chcą odwołać USG. Aż mi się gorąco zrobiło. Ale Pani dzwoniła, żeby potwierdzić, że będziemy Muszę jeszcze tylko uprzedzić szefa, że znowu muszę się zerwać z roboty:/ W sumie, jest 21:45 a ja wciąż siedzę nad projektem, i tak będzie przez jeszcze ładnych parę dni, to chyba nie powinien wzdychać, że jutro wyjdę.
    Mróweczko, porażka z tą Twoją wizytą. A niby prywatna opieka...:/ Nie chowaj się jak Ci gorzej. Każda z nas ma czasem gorszy czas. Trza się wspierać Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze z Tobą i z Maluszkiem. Dawaj znać jak się czujesz.
    Co do niani elektrycznej to my właśnie dziś o tym rozmawialiśmy z Akosem i zdecydowanie kupimy ale pewnie jakąś używaną. Rozważaliśmy monitor oddechu ale raczej nie będziemy kupować. Jeśli o szumisia chodzi, jak zobaczyłam to gdzies po raz pierwszy to pomyslałam, że fajna sprawa ale w lokalu pod naszym biurem jest sklep z rzeczami dla dzieci (wózki, ubranka, zabawki) i mają też suzmisie. Jak mi koleś włączył to stwierdziłam, że ja bym przy tym nie zasnęła tylko się wkurzała. Jakieś takei trzeszczące to było. Myślałam, ze zepsute ale sprzedawca mowil ze to tak brzmi. Pamiętam jak zostawalam z moja siostrzenica (miala 4 lata), wlaczalam jej w laptopie szum morza i jakies takie relaksacyjne kawalki i odlatywała w mig Wiem, że szumisia jednak mozna zabrac wszedzie itd ale ja nie bede kupowac.
    Co do wyjazdów w wakacje z Maleństwem to na razie nic nie planujemy. My generalnie często spontanicznie coś sobie organizujemy a teraz tym bardziej nie chcę się na nic nastawiać, bo nie wiem jak będzie. Dla nas wypad do rodziców jednych i drugich to będzie wyprawa ale jestem generalnie dobrej myśli i też właśnie dziś rozmawialiśmy z mężem, że raczej nie będziemy chcieli zamykać się w domu z dzieckiem. Ale jak to mówią, każdy jest mądry dopóki nie ma własnych dzieci, więc wyjdzie w praniu
    Co do koszul to na takiej grupie facebookowej dziewczyna ostatnio wrzuciła zdjęcia jej koszul, które kupiła na stronie Rafjolka. Wysyłałam Wam wsześniej linka i pisała, że jest jakością zachwycona. Mi się na ich stronie bardzo dużo rzeczy podoba, więc ja się pewnie tam zaopatrzę. Też się nad rozmiarem zastanawiam, bo nie chciałabym dokupować po raz kolejny na później. Ostatnio mi już trochę zaczyna być niewygodnie w mojej piżamce. Śpię w takich spodniach długich, do tej pory niby luźnych Już nie bardzo. Ostatnio też już koszulkę od Akosa pożyczałam bo mi brzuszek uciekał.
    Co do Walentynek to hmmm ja lubię. Nie lubię presji. Lubię robić co czuję. Pytanie:" co dostałaś od Twojego faceta"mnie zawsze rozwala. A co to? Mikołajki? Też niektórzy mają podejście jakieś dziwne moim zdaniem, że to tylko mężczyźni 'powinni' coś. Nikt nie 'powinien'. Mnie i myślę, że nie skłamię gdy powiem, że nas cieszą drobne gesty. Nie tylko tego dnia ale tego dnia jest może jakoś tak inaczej w powietrzu. Nie wiem. Lubimy sobie dać choćby jakieś karteczki z ciepłym słowem, które potem gdzieś stoją w zasięgu wzroku. W każdym bądź razie nie robimy z tego wielkiego halo. Jutro akurat mamy USG więc będzie randka z Dzidziusiem, a potem spędzimy razem czas bo mężuś wziął sobie akurat jutro wolne. No chyba, że jest coś o czym nie wiem.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Minionku dokładnie o to mi chodzi, wielkie love nagle i musi być super wow prezent, kwiaty, czekoladki, kolacja, a najlepiej wyjazd, szampan Haha
    Wkurza mnie taka presja, ja tez nie z tych.
    A ile o to potem jest fochów Nie no w takim sensie to walentynki mnie nie bawią. Ale ja jestem z natury romantyczna i okropny pieszczoch więc każdy pretekst do przytulanka jest dobry
    Presji nie ma co się poddawać, tylko żyć zgodnie z tym co się czuje

O mnie
    Sorki, jeszcze co do walentynek. Minionku, piszesz, że osoby sparowane są pod presją. A co dopiero te osoby samotne. Może faktycznie trochę mają odpuszczane ze współczuciem ale myślę, że jednak te osoby, które są singlami najgorzej dostają po dupie w ten dzień od otoczenia:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Co do walentynek to mojego K. kolega planuje się jutro oświadczyć "za jednym kosztem". Dziwne jak dla mnie podejście.
    A mój dzień spędzę na oczekiwaniu by podglądnąć maleństwo. Mamy wspólną wizytę i mamy nadzieję, że w końcu poznamy płeć A tak to szykuję kolację ze świecami w sumie już drugą w przeciągu 4 dni, ale lubię ten czas spędzony z narzeczonym. Każdy pretekst lub nawet brak pretekstu jest dobry do spędzenia w taki sposób wieczoru

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    Co do samotnych. U mnie dobra koleżanka tak ubolewała, że wszyscy będą świętowali a ona jak zwykle sama. Z jej siostrą postanowiłyśmy wysłać jej walentynkę i misia. Ot taki miły gest.. Mam nadzieję, że choć na chwilę wywoła to na jej twarzy uśmiech

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Reni
    Co do samotnych. U mnie dobra koleżanka tak ubolewała, że wszyscy będą świętowali a ona jak zwykle sama. Z jej siostrą postanowiłyśmy wysłać jej walentynkę i misia. Ot taki miły gest.. Mam nadzieję, że choć na chwilę wywoła to na jej twarzy uśmiech
    Fajny pomysł
    Moja siostra jest po rozwodzie, sama z córcią i ja też jej walentynkę wysyłałam Ona zawsze zdołowana w ten dzień chodzi. Dzień później ma urodziny więc urodzinowo też jest a trochę próbuję odwrócić jej uwagę od tego, że jest sama...bo nie jest, ma nas. W tym roku zalazła mi 'z deka' za skórę i aż tak 'wspaniałomyślna' nie byłam:/ no cóż..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów