Strona 325 z 543
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,250 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Tez się boję pogody latem. Nie cierpię upałów, a jeszcze w bloku w mieście to już w ogóle koszmar Tak jak mówisz warto choć jedną na próbę kupić a nuż się sprawdzi i będę chciała więcej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku
    Patrzyłaś na allegro? Tam widziałam gładkie.

Co do wyjazdu. Chciałabym, bo od urodzenia rok w rok na wakacje jeździmy i już do tego przywykłam, jednak w tym roku odpuszczamy. Co najwyżej 1-dniowy wypad nad jezioro, a tak to myślimy o wypadzie w góry marzec - kwiecień.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto wlasnie jakies znalazłam i zamówię jedną... i szlafrok jakiś bawełniany, mam tylko taki milusi gruby leżę wlasnie w Nim, mam paranoje, ze w razie cos nie mam ciuchów do szpitala muszę juz kupic sobie koszule wlasnie, klapki, nie przeterminuje sie.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Tym bardziej, ze najwygodniej w szpitalu było w spodenkach i koszulce przy ciele, nie pamietam firmy dla karmiących. Ni cholery? Nie wiem gdzie ją mam, a chce chociaż 3 te koszule...

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny,

Trochę mnie nie było, ale nie chciałam Wam tu zatruwać życia ostatnio miałam jakiś ciężki okres z tymi swoimi bólami i krwawieniami i dałam spokój z pisaniem.
    Co do mojej wizyty połówkowej to z maluszkiem wszystko ok, lekarz sprawdził mi tez na moje życzenie bliznę po cc.

Sylwia witaj też jestem z Warszawy i też mam termin na 24 czerwca. Gdzie planujesz rodzić?

Ewelina co do szczepienia na ospę, ja nie szczepiłam bo mój Kacper miał wiecznie katarek i nie chciałam mu dodawać jeszcze dodatkowego obciążenia, ale myślę, że pomysł masz świetny.

ReniTwoja wizyta z tamtego tygodnia to totalna porażnka, aż szkoda słów. Daj znać, jak po wizycie jutro

Co do sali poporodowej. Ja leżałam na sali, na której nie mógł przebywać nikt poza matkami z dziećmi. Ja sobie osobiście bardzo mocno chwalę takie rozwiązanie, bo jednak nikt mi się nie kręcił jak męczyłam się z rozhulaniem laktacji. Dodatkowo to była zima, więc żadnych bakterii nikt nie wnosił. Dla porównania moja siostra leżała po porodzie na sali dwuosobowej. Wszystko fajnie, tylko zwalały się całe tabuny ciekawskich do dziewczyny obok. Nie dość, że siostra była po cc, wymiotowała po morfinie i każdy sobie wchodził to jeszcze mały dostał zapalenia płuc bo dziewczynę obok odzwiedzała chora mama także ja jestem zdecydowanie za salą, na którą nie może nikt wejść.

Eris trzymam kciuki za Twojego maluszka, napewno będzie wszystko dobrze wizyta za 10 tygodni to faktycznie bardzo późno. Ja bym na Twoim miejscu też się stresowała tym czekaniem.

Reni ja niebieskie pudełko dostałam po porodzie w szpitalu. Faktycznie taka malusia pieluszka może rozczulic, a wyobraź sobie że będzie jeszcze przyduża na te małe dupinki naszych maluszków

Minionku jesli myślisz nad nianią to zdecydowanie polecam, bardzo ułatwia życie. Ja miałam z Tomee Tippe i była rewelacyjna. Fajne są też z Aventu, natomiast zdecydowanie odradzam Fisher Price - mały zasięg, łapie nie to co powinna i trzeszczy strasznie. Nie kuś się tylko na monitor oddechu - bo szału dostaniesz jak to badziewie będzie wyło co chwilę

Marchew co do wakacji - ja z Kacprem na pierwszy wypad wyskoczyłam dopiero jak miał 9 miesięcy nad morze. Teraz planujemy z mężem wakacje na Teneryfie jakoś we wrześniu, jak maluch będzie miał 3 miesiące i już się nie cykam jak wtedy. Wiem, że sobie spokojnie ze wszystkim poradzę. Także ja Ci polecam wakacje, tym bardziej jeśli to ma być wypad w PL.

Kozaczku ja miałam straszne koszule do porodu i karmienia. Teraz kupię ze swojej kochanej firmy - Italian Fashion. Mają świetne wzory, wyglądają naprawdę super i co ważne, nie mają guzików przy karmieniu. Guzikom mówię stanowcze nie - nie dość, że nie wygodne, to jak się wyrobiły to chodziłam wiecznie z cyckami na wierzchu bo się co chwilę odpinały W Italian koszule mają niedrogie a gatunkowo świetne, ja jestem w nich zakochana od jakiegoś czasu

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja sama muszę się brać za zamawianie koszul, ale zastanawiam się w jakim rozmiarze. Zamawiasz np. rozmiar większą niż obecnie nosisz czy jak?

Dziś na dodatek coś mnie brzuch boli. Dzidzia się rusza itd. więc chyba ok i zastanawiam się czy ten ból nie powoduje powiększająca się macica. Jednak tak czy tak martwi mnie to

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ah, byłam dzisiaj na wizycie - wiecie tej w Luxmedzie u prowadzącej ciąże. Zbadała mi szyjkę, sprawdziła tętno (usg w gabinecie nie ma przecież ) no i dostałam l4 aż na 7 tygodni. Dorzuciła mi jeszcze 2 tabsy luteiny i wskazanie do leżenia dalej mam. W 36 tygodniu mam wołać pisemko na cc. Teraz mam wizytę 2 marca, ale też bez usg. No i pytam jej, kiedy będę miała teraz skierowanie na usg od niej na co mówi mi, że po 32 tygodniu! Dobrze, że nie zauważyła ostatnio że już mi jedno skierowanie na połówkowe dała, bo wypisała kolejne i zapisałam się na usg na 3.03 ale kurka wnerwia mnie takie coś, że usg po 32 tygodniu. Pójdę w marcu w Luxmedzie a w kwietniu znów zrobię sama i złożę reklamację o zwrot kosztów, bo to dla mnie nie do pomyślenia żeby nie mieć przez tyle czasu informacji co się w brzuszku dzieje. Tym bardziej, że jednak z Kacprem miałam małowodzie i teraz boję się powtórki z rozrywki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mroweczko dziękuje za polecenie, akurat tej firmy obserwuje na Allegro, Marcelina Zawadzka modelka No nie? Weszłam na ich stronę i to samo wlasnie jedna czarna i jedna w kratkę zamówię chyba, chociaż ma 3/4 rękawy sama nie wiem, klapki tez zamowie, a szlafrok na końcu...
    Wkręciłam się dzisiaj w zakupy na całego siedzę i szukam pierdół na Allegro i na gemini lista, ze pół wypłaty zostawię chyba!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Dzisiaj miałam taką ochotę sama nie wiedziałam na co... Ugotowałam makaron spagetthi i zrobiłam sos taki duzo cebulki, czosnku i zblendowane pomidory z ziołami i 2 puszki ulubionego tuńczyka na to czarne oliwki! Cholera takie dobre, smierdze rybą, ale taka chcica była

Mój mąż wlasnie pytał co chce na Walentynki... wtf?! Ja nie obchodzę takich pseudo świąt, a jak to u Was jest?
    Ps. Kilka z Was się nie odzywa, Hania z Australii coś milczy co u Was?

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ewelina ja bym tak długo nie wytrzymała nie znając płci. Na każdej wizycie się pytałam czy już coś widać wiadomo, że to nie było najważniejsze, ale wiedziałam, że wszystko jest ok to pytałam o płeć.

Ja malowałam właśnie śnieżką i jestem bardzo zadowolona. Fajne kolory, wydajna, nie śmierdziała. A w korytarzy malowałam duluxem i jakoś mnie ta farba nie powaliła na kolana.
    co do wyjazdów to ja w maju chciałabym jechać nad może "jeszcze we dwoje" ale mamy ok. 700 km i nie wiem czy dam radę. We wrześniu natomiast w Bieszczady chciałabym jechać jakieś 300 km. Mam nadzieję, że jakoś to ogarniemy
    Kozaczek z tymi koszulami to masakra!! mam ten sam problem też muszę w końcu się zebrać o coś zamówić, ale szkoda mi wydać 80 czy 100 zł na koszule do szpitala :/
    Ja za to dziś oglądam kocyki, pieluszki i otulacze. Zauważyłam, że na stornie smyka niektóre rzeczy są dużo taniej niż w sklepie.

Co do usg to ja na każdej wizycie mam robione i dzięki temu jestem spokojna i szczęśliwa, że zobaczyłam małą. My jutro mamy echo serca i tak się zastanawiam, czy przy okazji zobaczę bączka

My walentynek też nie obchodzimy jakoś specjalnie, dla mnie to takie sztuczne tak jakby tylko w ten jeden dzień sobie okazywać miłość i szacunek a w inne to wszystko jedno.

Dziewczyny dajcie znać jak jutro jak Wasze badania i co macie w środku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów