Strona 32 z 543
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciąży miałam 30 na plusie wiec tej ciąży się boje

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    U mnie póki co waga stoi, choć miewam teraz wzdęcia a przed ciążą nie miałam. Czasem wieczorem to mam taki brzuch, jakbym ze dwa miesiące w przód się teleportowała
    Mamusie powiedzcie mi jak u Was jest z piciem kawy i herbaty. U mnie lekarze straszą, że nie można w ogóle, ale z drugiej strony czytałam, że słabą jedną/dwie filiżanki można sobie pozwolić.
    Wiecie ja jestem w pierwszej ciąży i tak bym chciała wszystko super hiper najzdrowiej i tak mi się udawało przez pierwsze może 3 tygodnie ale potem przyszły mdłości, wstręt do wielu zdrowych rzeczy itp wiec teraz to cieszę się jak w ogóle coś wcisnę w siebie. Od kawy mnie na szczęście odpycha, nawet zbożowa nie wchodzi, ale za to mam ochotę na herbatę i to najbardziej zieloną, a przecież zielonej szczególnie się nie zaleca bo blokuje przyswajanie kwasu foliowego, ogranicza rozwój komórek. Czarna też nie wskazana wiec myślę, że owocowa będzie wyjściem, ale z kolei wszystkie owocowe u mnie mają hibiskus, którego też nie można Piję więc mięte, ale na mdłości mi wcale nie pomaga i już prawie mi zbrzydła Można też rumianek ale ja i tak już śpię całymi dniami więc nie chcę się jeszcze dodatkowo tym rumiankiem uspokajać :P Napiszcie proszę co pijecie i jak to na Was wpływa.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem nie wolno popadac w paranoje. Jak raz czy dwa w ciągu dnia wypijesz kawę czy herbatę (oczywiście nie mocne) to nic się stanie. A jeśli chodzi o zieloną herbatę to pierwsze słyszę ze nie wolno

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    No zielona ogranicza przyswajslnosc wapnia kwasu foliowego. Ja pije soki i herbatę codziennie inną by mi nie zbrzydly lubię rooisbois purerh yerbamate.
    Ja mam +3 kilo już , w pierwszej ciąży przytyłam 10 w drugiej 16.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki! Faktycznie ruszyło się na naszym forum
    Ja wczoraj byłam na 1 wizycie u ginekologa i miałam USG. Widać pęcherzyk ale serduszka jeszcze nie. Pani doktor mówi, że za tydzień już powinno coś być a teraz jest za wcześnie. Dziś 5 tydzień 6 dzień. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć i usłyszeć serduszko Tajemnicę o ciąży trzymałam przed Mężem od zeszłego poniedziałku. Dziś ma urodziny i zaraz po północy dostał prezent Oczy miał jak pięciozłotówki i stwierdził, że to jego najlepsze urodziny w życiu! Warto było potrzymać tajemnicę.
    No właśnie i tu pytanko o to. Kiedy powiedziałyście swoim bliskim o ciąży? Mam na myśli swoich rodziców, rodzeństwo, bliższych znajomych czy przyjaciół.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Ja na początku piłam jeszcze 1 kawę dziennie ale ostatnio przeczytałam gdzieś o tym, że picie kawy podnosi ryzyko poronienia i pomyślałam, nawet gdyby to było minimalne ryzyko, z kieliszka wina mogę zrezygnować, to z filiżanki kawy też dam radę Moja pani doktor wczoraj powiedziała, że jedną lekką rozpuszczalną z mlekiem mogę pić. Ale dla mnie taka kawa to nie kawa. Herbatę piję, roiboos, earl grey i miętę póki co. Staram się tylko pamiętać o tym, żeby nie za dużo. Choć przyznam, że to nie aż takie proste bo w ciąży non stop mnie suszy. Staram się pić więcej wody.
    ps. Też nigdy nie słyszałam o tym, że nie wolno zielonej..ale o wielu rzeczach jeszcze nie wiem
    Ostatnio edytowane przez Reni83 ; 26-10-16 o 12:31

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja kawę piję jak najdzie mnie smak, do ciasta, czy jak ktoś mnie odwiedzi, w pierwszej ciąży piłam też, obaj lekarze twierdzą, że jedna dziennie, nie za mocna jest ok
    Herbatę czarną kocham i piję minimum kubek dziennie, z żurawiną i cytryną <3 uwielbiam
    No i duuużo wody i soków, sok pomarańczowy i w 1 ciąży i teraz to dla mnie achhhh...Mąż kupił pomarańczy i wyciskamy mniam!

Piersi mnie bolały od początku, ale od wczoraj to masakra, ogólnie mam spory biust, ale teraz to...
    Staniki sportowe witam Was ponownie! :/
    Nawet w Nich śpię...
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Swoją drogą...Polecam staniki sportowe, mi w dodatku świetnie przydały się w okresie karmienia, super sprawa, te typowe do karmienia, no nie szczególnie
    Jeden z alles mama miałam ładny do sukienek itd, reszta tylko sportowe i z esotiq, ale ja karmiłam 1,5 roku, więc przydały się
    [/url

[/url]

Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, muszę się niestety z wami pożegnać dzisiejsza wizyta potwierdziła brak zarodka, puste jajo płodowe. Mam zabieg za tydzień. Strasznie jest mi smutno chociaż oswajałam się z tą informacją już od piątku ale dzisiaj już 100% pewności. Mam ostatnio straszna ochotę na piwo więc niedługo będę mogła się go napić - chociaż w ten sposób się pocieszam Ale mam nadzieję, że niedługo znowu nam się uda (moze za miesiąc, dwa) to wtedy przypomnę się wam i pochwalę dobrą nowiną A mamy, które wcześniej poroniły, jak długo czekałyście na kolejną ciążę?

Member Awatar Juston
    O mnie
    Reni83 My z mężem póki co nikomu nie mówiliśmy o ciąży, ale jutro po pierwszej wizycie mamy zamiar powiedzieć teściom a w piątek rodzicom :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów