Strona 319 z 543
Pokaż wyniki od 3,181 do 3,190 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Famirabelka ale zrobiłaś smaka na taką zapiekankę.

Kozaczek każdy może mieć gorszy dzień. Ja to dziś jestem bez sił, rano w pracy a po południu szkolenie i dopiero wróciłam. Padam na twarz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    U mnie to samo

W końcu narzeczony przyznał mi rację i powiedział, że może być białe łóżeczko Wiem, że jeszcze wcześnie, ale trzeba kuć żelazo póki gorące więc od razu je zamówiłam
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 09-02-17 o 21:03

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni: weszłam na stronę, którą podałaś i aż się zachłysnęłam kawą! Strasznie dużo złych opinii! Dla porównania --> https://www.znanylekarz.pl/godwin-ka...ekolog/bielawa
    Nie wiedziałam, że jakiś lekarz może być aż tak zły....

Famirabelka: nie przejmuj się apetytem Ja dzisiaj robiłam fasolkę po bretońsku (pierwszy raz samodzielnie - wiem, wiem, trochę późno się wzięłam za naukę) i sama zjadłam 2 porcje. Po godzinie dopchałam się kolejną porcją Wyszła mi taka sama, jak u mamy Musiałam wciągnąć duuużo, bo miałam mega smaka Wczoraj robiłam białe kiełbaski w warzywach i powiem Ci, że zeżarłam tak samo łapczywie, jak dzisiejszą fasolkę! W sobotę zamierzam robić gołąbki (też pierwszy raz - wcześniej gotowałam wszystko z mamą). Już się boję, ile ich wciągnę

megianto: I dobrze! Już nie ma odwołania Kuj żelazo, póki gorące, bo chłop się rozmyśli

Senior Member
    megianto

O mnie
    Aniss
    Na zdrowie Fajnie się czyta, że macie takie smaki. Ja jakoś teraz mam kryzys w jedzeniu. Jem bo muszę i jem byle jak. Wiem, wiem nic godnego pochwały.

O mnie
    Megianto Dziękuję ^^ Miałam tak samo jak Ty, ale w pierwszym trymestrze i przez kawałek drugiego Teraz mi po prostu zaczęło brakować maminej kuchni, więc próbuję ją odtworzyć u siebie

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Megianto, mega uczucie, no nie?
    Co do łóżeczka, dobrze zrobiłaś. Jak będzie kupione to po ptakach
    Aniss, no ja też w szoku byłam, ze ktoś kto ma takie opinie, jeszcze pracuje w zawodzie...
    Ja byłam u przyjaciółki przedwczoraj i zaczęła mówić, ze planuje robic jutro fasolkę po bretońsku. Wczoraj się więc zalapałam an miseczkę. Pyszotka. Ja jeszcze nigdy fasolki po bretonsku nie robilam. U mnie w domu tez sie nie robilo. Ale byla to jedna z nielicznych potraw stołówki w internacie które bardzo lubiłam i teraz przymierzam się sama żeby zrobić.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia. Naprawdę jestem pozytywnej myśli, bo to co czuje ja czuje także maluszek. Więc spokój i racjonalne podejście.
    Jutro jadę robić krzywą cukrową trochę szybko jak dla mnie bo jest to 22 tydzień ale skoro pani ginekolog każe.
    Ja też chodzę na NFZ i to na dodatek do przychodni w innej miejscowości bo wszyscy pracujący NFZ tutaj gdzie mieszkam mają bardzo złe opinie - zresztą sama się przekonałam.
    Z córką w ciąży chodziłam i prywatnie i na NFZ. A teraz nawet jak będę chciała skonsultować się z kimś innym zawsze zapisać się mogę do przychodni na Mandalińskiego w Wawie lub innej. Mieszkam pod Warszawą.
    To będzie moje trzecie dzieciątko ale powiem Wam szczerze że ani razu nie dostałam żadnych próbek, ani w szpitalu ani w przychodni.
    A wizytę położnej miałam tylko raz.
    Co do szkoły rodzenia jeżeli to Wasze pierwsze dziecko to czemu nie, ja nie chodziłam obejrzałam sobie szkołę internetową, ale czy coś z niej zaczerpnęłam chyba nie. Jak maluszek się urodzi to przychodzi samo.
    Tak samo poród, niby ma się pojecie co i jak, ale to jak jest w praktyce wygląda inaczej. Poza tym każdy poród jest inny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Reni
    Pewnie, że mega
    Zastanawiam się tylko gdzie to łóżeczko będę trzymała, bo albo nie ma miejsca albo część pokoi w remoncie. :P Jednak ważne, że będzie jasne, nie ciemne

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Megianto, mega uczucie, no nie?
    Co do łóżeczka, dobrze zrobiłaś. Jak będzie kupione to po ptakach
    Aniss, no ja też w szoku byłam, ze ktoś kto ma takie opinie, jeszcze pracuje w zawodzie...
    Ja byłam u przyjaciółki przedwczoraj i zaczęła mówić, ze planuje robic jutro fasolkę po bretońsku. Wczoraj się więc zalapałam an miseczkę. Pyszotka. Ja jeszcze nigdy fasolki po bretonsku nie robilam. U mnie w domu tez sie nie robilo. Ale byla to jedna z nielicznych potraw stołówki w internacie które bardzo lubiłam i teraz przymierzam się sama żeby zrobić.
    Jest bardzo prosta Tylko ja nie robiłam zasmażki, bo byłoby to za ciężkie. Zagęściłam wodą z mąką (profanacja - wiem). Jeśli chcesz, to na facebook'u napiszę Ci przepis mojej mamy Mega prosty

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Dzieki dziewczyny za słowa otuchy. Oby do wizyty...

Megianto cieszę sie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów