Strona 316 z 543
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,160 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    W moim przekonaniu utwierdził mnie fakt z ostatnich wiadomości ;p Pacjent zmarł na w skutek tego, ze spadł z łóżka podczas operacji

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Minionku no powiem Ci, że wizyta o 9:12 mnie rozwaliła Podziwiam Panu, który nam wczoraj chamsko kazał wyjść serio też chciałam oczy wydrapać. Widziałam to oczyma wyobraźni. Szkoda mi było tylko Maluszka naszego, jego stresu no i jednak fakt, że mój mąż mógłby poznać moją drugą twarz, udało mi się opanować emocje. Zresztą, tak mnie wcięło, że jak wyszliśmy od niego to tak stałam chwilę zamurowana

O mnie
    Dziewczyny, czytałam o tej Waszej Pani doktor Sylwii Koryga Wszołek i faktycznie ma świetne opinie. Dzięki za cynka. Jak kiedyś będę jednak prywatnie szukała to będzie moja pozycja nr 1

O mnie
    Megianto w szoku jestem, tym staniem kobiet w ciąży przed otwarciem budynku...! Szok

O mnie
    Ja Wam powiem, że wczoraj jak u gina byłam to położna mi dała torebkę z tej niebieskiej paczki, nie wiem czy kojażycie. Ponoć każda z nas może u swojej położnej odebrać taką paczkę próbek za darmo. Kilka pieluszek Dada, kilka pampersów, kremiki na odpażenia i płyn do płukania ciuszków lovela. Nie pamiętam czy coś jeszcze. Jak wyciągnęłam jedną pieluszkę Dadaa to myślałam, że się rozpłaczę)) Ona była taka tyciaaaa <3
    Ps. pieprzyć tych wszystkich koniowałów...będziemy mieli tyciego człowieka))
    Ostatnio edytowane przez Reni83 ; 09-02-17 o 10:20

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    W moim przekonaniu utwierdził mnie fakt z ostatnich wiadomości ;p Pacjent zmarł na w skutek tego, ze spadł z łóżka podczas operacji
    hahahaha. Przepraszam, wiem, że to nie śmieszne...:/

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Eris trzymam kciuki, zeby wszystko się unormowało u Maluszka! :* nie zauważyłam wpisu. Koleżanka miała tak, ze dziecko miało torbiele w główce, ale kontrolowali wlasnie po 30 tyg i wszystko się wchłonęło. Mam nadzieje, ze u Was tez tak będzie!

Reni rozumiem Cie w 100% ja bym nawet na złość teraz uparła się na NFZ, wlasnie to jest najgorsze płaci się cholera te gowniane składki tyle lat i co z tego mamy? Moj maz jak pokazał mi ile rocznie odprowadził składek to śmiech na sali. Ktoś powie- zarabia to go stać na prywatne wizyty... No z jakiej d*py strony za przeproszeniem, jak im wyższe zarobki tym wiecej odprowadzamy przecież składek! I jak dentysta, czy ja opieka, dzidcko, musimy prywatnie, bo takich partaczy mamy. Ciocia moja pracuje w służbie zdrowia 35 lat. Zachorowała na kręgosłup poważnie, ze na nogę stanąć nie mogła i co? Jeździła prywatnie po lekarzach... Co za chokerny paradoks. Wszystko staje na uszach w tej Polsce...
    No i właśnie o to chodzi Kozaczku. Chyba muszę sobie kupić maść na ból dupy)) bo mi żal dupę ściska, że człowiek nie ma wyboru, musi płacić na ten pieprzony NFZ a potem się prosić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Ja Wam powiem, że wczoraj jak u gina byłam to położna mi dała torebkę z tej niebieskiej paczki, nie wiem czy kojażycie. Ponoć każda z nas może u swojej położnej odebrać taką paczkę próbek za darmo. Kilka pieluszek Dada, kilka pampersów, kremiki na odpażenia i płyn do płukania ciuszków lovela. Nie pamiętam czy coś jeszcze. Jak wyciągnęłam jedną pieluszkę Dadaa to myślałam, że się rozpłaczę)) Ona była taka tyciaaaa <3
    Dostaję takie paczki co wizytę. Już nie mam gdzie tego upychać. Powiedziałam lekarzowi, że już mam i czemu dostaję kolejne. On mi na to: a co ja z tym zrobię? No właśnie. Miałam ochotę zapytać o to samo :P
    A pampers faktycznie malusi!

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Eris! Wszystko będzie dobrze! Trzymamy za Was kciuki i jesteśmy myślami z Wami! :*

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Kozaczku własnie sobie przypomnialam, że Tobie miałam odpisać! - wiem, wiem ale mam zapłon. Mam luteine dopochwowo...to jest jakiś koszmar, tak jak pisałaś wszystko leci i czuję się notorycznie "brudna". Nie wiem jak to ująć w słowa nawet, ale założe się, że wiesz co mam na myśli. Mam nadzieję, że 2 marca mi powie, że wszystko ok i że moge jej nie brać...no i muszę zapytać ile ta szyjka ma...Chyba swoje lenistwo próbowałam usprawiedliwić tym lekiem:P ale dziś pomimo brania czuje się super, więc to faktycznie nie to:P

Reni ja Cię doskonale rozumiem. Tak jak pisze Kozaczek ilość składek, które odprowadzamy do m-c to jest taka kwota, że lepiej nie liczyć. Człowieka może szlag trafić...Ciesze się, że mój mąż mnie ubezpieczył u siebie w pracy i mam tą prywatną opieke w Medicoverze, bo ginekolog to jedno - do niego chodze i tak gdzie indziej - ale musiałam też zaliczyć kardiologa, okuliste, dentyste itp - spora sumka by się już zrobiła prywatnie a na NFZ do kardiologa zaproponowali mi termin na październik, żeby mi sprawdzić czy nie mam przeciwskazań do porodu sn Uważam dokładnie tak jak Wy - że my za tą opieke w NFZ płacimy! ona wcale nie jest darmowa a i tak nie możemy często jak ludzie z niej korzystać i nawet nie mam tu na myśli lekarzy (bo tak jak już pisałam na różnych wszędzie można trafić) ale ogólnie kretyński jak dla mnie system:/

Kurcze dziewczyny jakie paczki od położnej? której położnej? ale jak to? ja też chce ja to siedze na tej wsi i nic nie wiem poważnie się chyba musze za siebie zabrac:/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów