Strona 314 z 543
Pokaż wyniki od 3,131 do 3,140 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja też jechałam na swoje prenatalne na trzeci koniec miasta i nie żałuję. Było warto, bo miałam za free. Czasem warto nie patrzeć na odległość.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Monikaim
    Ja chodzę prywatnie do gin i u mnie nie ma żadnych zapisów nawet na dany dzień i właśnie też jak się przyjdzie tak się staje w kolejce. Miejsce jest otwierane w momencie przyjazdu lekarza, a niektóre dziewczyny już 2-3 h przed stoją na dworze, co dla mnie jest chore, bo tak czy tak swoje odczekają. U nas czas spędzony w poczekalni to minimum 2 h. Chociaż raz, a naprawdę często odwiedzam ginekologa, trafiłam na taki dzień, że weszłam i nie było nikogo. Szok

Dziewczyny a jak jest z wizytami rodziny po porodzie w szpitalach, które wybieracie?
    U mnie ponoć jest sala odwiedzin i tam z dzidzią ewentualnie, a tak to na salę, na której się jest może wejść ojciec dziecka, a dziecko i tak za szybą zostaje.

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni- ja chodze do dr Sylwi Korygi-Wszołek, przyjmuje na ul Grzegórzeckiej, ja jestem spod Krakowa, ale 1 raz w miesiącu jade, jakby co to kontakt tel, tez jest, nie zleca nie potzrebnych badan, ja chodze co 1 miesieac poniewaz jestem na zwolnieniu, mysle ze jak wszystko jest oki, to mozna chodzic rzadziej....

Monikaim dzisiaj własnie byłam w Volumed, faktycznie mozna pochwalic ich za USG, sprzet i lekarze naprawde ok, dzisiaj robiłam usg połowkowe, na NFZ bo maja kontrakt, jednak pozwole sie nie zgodzic ze 3 badanie prenatalne jest refinasowane przez NFZ, bo nie jest chocbys miała i dwa skierowania, ja dzisiaj sie zapisałam ale za pieniadze, po 30 tygodniu jest dobrowolne....

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Aniss dziękuje zapomniałam napisac Monice gdzie oglądałam. Ja oglądałam na kinomanie, ale zamknęli mi a konto premium wykupowałam i oglądałam bez reklam i limitów teraz na zalukaj wykupuje, ale badziewny jest
    Shadowhunters przeczytałam wszystkie części książki uwielbiaaam! Nie mniej jednak to jest super dla nastolatek :P film dla mnie super, serial po paru odcinkach wydaje mi się do kitu
    Nie ma za co Akurat strony z filmami mam obcykane
    A co do Shadowhunters: przeczytałam tylko jedną część, bo w mojej bibliotece wiecznie czegoś brakowało, albo było wypożyczone, więc musiałam się obejść smakiem :P Ale chyba sobie poczytam z neta, w formie PDF jest dużo książek, więc żadna strata No i fakt, to jest mocno nastolatkowe, ale ja nie wyrosłam jeszcze z sagi "Zmierzch" (książek), więc mi się nie dziw

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    No to wróciłam.....mój mózg tego nie ogarnia!!! Po poprzedniej wizycie zapisałam się na USG połówkowe na 31 stycznia i do ginekologa na 7 lutego. Po kilku dniach zadzwonili do mnie, że muszą mi USG przełożyć, więc przełożyliśmy na 1 lutego. Potem zadzwonili do mnie, że lekarz od USG jest chory i muszą mi przełożyć USG, więc przełożyliśmy na dziś 8 lutego. Wizytę u ginekologa w takim razie też mi przełożono na dziś, żebym zaraz po USG mogła do ginekologa wejść. No więc jadę jak ten debil na 13, mój mąż z pracy przez pół miasta zapiżdża bo bardzo chciał być. Okazuje się, że lekarz od USG przyszedł spóźniony 50 minut. Myślę sobie, ok, trudno, bywa. Czekamy. Woła mnie w końcu do gabinetu. Ja mu daje skierowanie na badanie między 18 a 22 tyg ciąży a on oddaje mi kartkę i zimnym stanowczym tonem mówi: 'ja nie robię USG ciążowych, proszę wyjść". Zatkało mnie. Aż się zastanowiłam czy mi się coś nie pomyliło. Pytam go ale jak to? Przecież mnie do Pana zapisano na USG połówkowe. Na co on mówi:'ja nie robię USG w ciaży powiedziałem, proszę wyjść i sobie znaleść gdzieś indziej USG". Więc ja znowu:'ale..." Na co on mówi:'proszę iść wyjaśnić to w dyrekcji". Więc z mężem wyszliśmy i poszlismy prosto do Pani prezes u której kiedyś już byłam, może pamiętacie moje przygody...
    Mówimy Pani prezes co miało miejsce a ona mówi, że Pan dr Jakubowski już nie robi USg kobietom w ciaży wyższej niż 11 tydzień. Że pacjentki składały jakieś skargi i on złożył oświadczenie na piśmie, że USG w ciązy nie będzie wykonywał i dał je Pani prezes jakoś koło tygodnia temu. Pytam, no ale co ja mam teraz zrobić? Dlaczego nikt nie zadzwonił, żeby mi powiedzieć? Miałam przekładane 3 razy USG i teraz obydwoje z mężem jedziemy urwani z pracy i zostajemy wyproszeni z gabinetu. A ona do mnie, że mogą mi dac jakiś pierwszy wolny termin ale ona nie wie na kiedy bo generalnie nie bardzo mają lekarzy do USG. Ale moge sobie iść i znalesc gdzies termin na USG. A to ze nikt do mnie nie zadzwonil zeby mnie poinformowac to widocznie jakies nieporozumienie. Myslalam ze ją wystrzelę w kosmos. W koncu zaproponowali mi termin USG na 14 lutego ale pomyslalam ze skoro u nich non stop (bo to nie peirwszy raz) takie rzeczy sie dzieja to ja podziekuje. Zadzwonilam do Procreative, tam gdzie poprzednio jak zistalam tu wystawiona z USG to robilam w Procreative prywatnie. No wiec dzownie i pytam o najblizszy termin na USG polowkowe a pani mówi ze pierwszy wolny termin jest na najblizsza sobote rano do pana dr....Jakubowskiego! Zbieżność nazwisk?? Spytałam o imię i okazało się ze ten sam skurczybyk co mnie dziś wyprosił tu z gabinetu gdzie przyjmuje na NFZ bo on usg ciążowych nie robi, jest zatrudniony w Procreative i tam owszem, zrobi jak zapłacę 150zł! Oczywiscie podziekowalam i umowilam się do Pani dr która wczesniej robiła mi tam USG dr Totko na 14 lutego.
    Bedziemy miec romantyczna randeczke z naszym dzidziusiem...
    Po poprzednich wpadkach tej przychodni odpuscilam. Złozylam skarge do Pani prezes i dalam spokoj ale teraz bez NFZ się nie obejdzie.
    Pani prezes mi mowi, ze ona nie wie czy oni beda jeszcze istniec bo to czy tamto. To ja juz jej mowie ze nie beda. Biorą kase za co? Za tyle naszych nerwów?? Za to ze im sie zadzwonic nie chce zeby powiedziec ze nie mam przychodzic na USG? Ze nawet przepraszam glupiego nie uslyszalam?? Ze Pani prezes poprzednio powiedziala mi ze nie dostalam skierowania na badania bo oni nie maja pieniedzy i raz moga mi zaplacic i raz zebym ja zaplacila. Moja cierpliwość się skonczyla! Nawet głupiego sory vinetou:/ Jedynie co pocieszające to ginekolog zbadał mnie na samolocie i wszystko ok, wyniki badań ok. I na koniec przylozyl mi detektor tetna i slychac bylo naszego Maluszka <3 A teraz wierci sięęęę
    O! taka to moja historia. Szukam jakiejs innej przychodni w takim razie.
    Miła, gdzie chodzisz?
    Powiem Ci, że jak to czytałam, to aż mi ciśnienie skoczyło! Tragikomedia! W jednej przychodni nie wykonuje USG w ciąży, ale w innej już tak? Bo co? Bo prywatnie? Co za kutas.... Sorry za określenie, ale brak normalnych słów na takich "fachowców".

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Kurde Reni czytam tą Twoją historie i aż się wierzyć nie chce!!! Co za ludzie...i jeszcze tio "prosze wyjść" chyba bym ch....oczy wydrapała....Też przepraszam za określenie, ale nic mi lepszego nie przyszło do głowy. Nie odpuściłabym....wiem, że w ciąży powinno się unikać stresów, ale to oni Cię też na ten stres narazili! i nie potrzebną podróż itd itp o rozczarowaniu, że musisz czekać kolejny tydzien żeby zobaczyć maluszka już nie wspomnę bo to ich pewnie gówno obchodzi:/

Dziewczyny dzięki za seriale!!! Aniss zostałaś moją kopalnią wiedzy serialowej niektóre widziałam, ale za niektóre się zabiore własnie,

Co do wizyt to ja mam to szczęście, że jak o jakości badania u mojej gin można dyskutować (raz mnie zdenerwowała, co pisałam już tu ale poza tym jest bardzo ok) to o terminie nie powiem złego słowa. Na początku miałam wizyty co 3 tyg, teraz mam co 4. Nigdy mi nie przesunęli (raz się pomyliła Pani w rejestracji, ale telefonicznie wcisnęła mnie na następny dzień, więc ok) i ZAWSZE wchodze o tej godzinie co mam wejsc Na początku mnie to śmieszyło, bo miałam np umówioną wizytę o 9:12 i tak dostawałam smsa przypominającego dzień wcześniej, ale ja punkt 9:12 wchodziłam do gabinetu, więc szacunek dla niej:P. No i to, że wywołuje po nazwisku z okreslonej godziny - przyjechanie 2 godziny wcześniej jak do innych lekarzy mija się z celem. Dla mnie to spora wygoda, jestem zawsze w stanie przewidziec ile mi zajmie wizyta.

Co do lekarzy na NFZ i prywatnie to na początku też miałam zdanie, że prywanie jakoś wizyty jest dużo lepsza, ale chyba czas mnie zweryfikował Coraz więcej słysze opinii o lekarzach z powołania na NFZ i konowałów prywatnie, którzy tylko patrzą, żeby skasować...Więc chyba wiele zależy od szcześcia na jakiego człowieka się trafi po prostu.

Ja też dopiero będę szukać położnej...do żadnej się nie zapisałam ani nic o szkole rodzenia myśle, bo u nas rusza od marca, ale ja mam problem z osobą towarzysząca - nie uśmiecha mi się chodzić bez męża...Kozaczku przeraziłaś mnie zdaniem, że trzeba się do położnej zgłosić do 20tyg bo ja to nawet do końca nie ogarnelam jeszcze gdzie mam przychodnie tu u siebie:P

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    miła chodzimy do tej samej gin
    trafiłam do niej dopiero w ciąży ale jestem mega zadowolona
    co do III badania to jakoś tak z automatu założyłam, że może jak ktoś ma skierowanie to może być na NFZ skoro dwa pierwsze są. Ale dzięki za wyprowadzenie z błędu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Dziewczyny dzięki za seriale!!! Aniss zostałaś moją kopalnią wiedzy serialowej niektóre widziałam, ale za niektóre się zabiore własnie
    Polecam się na przyszłość To są tylko seriale, które widziałam, lub zamierzam obejrzeć w niedalekiej przyszłości. Uwierz mi, że przez 15 tygodni w domu można się porządnie wynudzić Musiałam znaleźć zajęcie, by nie zwariować. Jakie seriale wybrałaś? Tak z ciekawości pytam

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minion u mne se tak wymyśliły? Ale z synem tez nie zapisywałam sie do 20 tyg, bo ja 2 miesiące przed porodem przeprowadziłam się tutaj, wiec wtedy sie zgłosiłam ;p

Dzizaz jak mnie głowa napierdziela obejrzę na dobre i na złe i spac

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aniss ja wlasnie czytałam w PDF niektóre części, ale ja ślepa lekko jestem hehe ciezko ni sie czyta w tym gownianym srajfonie- nie kupujcie IPhonow tych małych, bo ładne Haha, bo guzik widac jak sie czyta i trza kraść mężowego tableta ;p

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów