Strona 313 z 543
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,130 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Reni brak słów na takich lekarzy w przychodni nie robi, bo skargi szły, ale prywatnie już tak. Kolejny co traktuje pacjentki oby sztuka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Reni współczuję i to na półmetku. Mam nadzieję że szybko znajdziesz nową bardziej przyjazną przychodnię i nie będziesz się musiała stresować taką głupotą lekarzy. Jak można kobietę umówioną na USG wyprosić z gabinetu? Nie pojęte.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Aniss dzięki za link
    Rani na spokojnie, wiem, że takie sytuacje wkurzają i to mocno ale nie możemy się denerwować w tym stanie
    Ja też mam złe doświadczenia z gin na NFZ i od tamtych przygód chodzę prywatnie. Na szczęście mój pracodawca wykupił dla nas ubezpieczenie zdrowotne i mogę chodzić prywatnie nie płacąc za wizyty jedynie genetyczne badania musiałam zapłacić, ale nawet jakbym chodziła na NFZ to i tak nie miałam podstaw żeby mieć je na kasę więc tak czy siak bym płaciła. Nie ma co porównywać podejścia i jakości obsługi na nfz a prywatnie.
    jak chodziłam na NFZ to gin chciał, żebym zrobiła jakieś badania - napisał na kartce jakie i powiedział, żeby iść do rodzinnego po skierowanie. Byłam młoda i głupia nie zapytałam czemu on mi nie może dać. Rodzinny mi wytłumaczył, że lekarz nie chciał aby jego przychodnia płaciła za moje badania. Już więcej nie poszłam do tego lekarza. Później chodziłam jeszcze do innego ale to też była masakra. Nie było wyznaczonej godziny wizyty tylko zapisujesz się na dany dzień (oczywiście był limit osób, więc już pominę kwestię dostępności terminów) i kto pierwszy przyjdzie ten pierwszy wchodzi. Lekarz od 15, jak przyszłam po pracy o 17:30 to wyszłam koło 22.... bo byłam jedną z ostatnich. Podziękowałam za taką służbę zdrowia.
    Ale wkurza mnie to okropnie bo ja płacę podwójne składki za ubezpieczenie zdrowotne (mam umowę o pracę więc płaci pracodawca i mam działalność więc jako przedsiębiorca też muszę opłacić składkę) a jak przyjdzie potrzeba to cmoknij się tyłek :/
    Co do szpitala na ujastku ja słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii, osobiście nie znam nikogo z personelu tego szpitala, do mojej kosmetyczki chodzi położna, która tam pracuje i powiedziała, że ona nigdy by nie rodziła na Ujastku. To też mi potwierdziło, żeby nie brać tego szpitala pod uwagę.
    Rani jak się nazywa Twój lekarz, do którego chodzić tak normalnie?
    Co do wagi to ja na razie na +1,5 kg i wczoraj właśnie nawet pytałam gin czy wszystko ok, bo to jednak trochę mało, ale powiedziała, że mała się dobrze rozwija, wody płodowe ok więc nie ma co się tym przejmować. Moja mama jak była ze mną w ciąży to do 7 miesiąca mieściła się we wszystkie swoje ubrania i nic nie było widać, później jej się tylko lekko zaokrąglił. Za to z moją siostrą to "wywaliło" ją od razu i to bardzo

O mnie
    A ja monikaim nie zgodzę się z tobą że na NF jest fatalnie. Ja mam w swojej przychodni wyznaczony dzień i konkretną godzinę i terminy co 2 tyg, jak jest wszystko ok to co 4. Ale z zaznaczeniem że jak się cokolwiek dzieje to od razu w te pędy do lekarza mam iść, nie ważne czy są miejsca czy nie. Jestem na razie bardzo zadowolona z tej przychodni w szpitalu. Dostaję zawsze skierowania na badania, za nic nie muszę płacić, więc jestem happy. Zależy gdzie się trafi i jak, owszem wcześniej zanim znalazłam tą przychodnie miałam z NFZ różne przeboje, ale w końcu udało mi się znaleźć przychodnię w której ludzie są normalni.

Skierowania zawsze dostaję od ginekologa - i nigdy nie byłam wysyłana do rodzinnego.

Reni - ja bym wysmarowała ładną opinię tej przychodni w necie oraz temu lekarzowi.

Wczoraj czekałam na przesyłkę od kuriera DPD. Nie przyjechał, nie zadzwonił, a w śledzeniu przesyłek było "nie było adresata w domu" - ja siedziałam przed kompem i śledziłam cały czas tą przesyłkę. Zadzwoniłam do koordynatora przesyłek i zgłosiłam skargę na samowolne wpisywanie że "nie ma kogoś w domu". Dziś o 9.00 rano dostałam paczkę dostarczoną przez innego kuriera. Może kiedyś bym odpuściła - ale nie teraz, bo to moje pieniądze i ja płacę za ekspresowy czas. Poza tym uważam że trzeba się dochodzić, bo czym więcej osób będzie to robić tym szybciej ludzie nauczą się szanować drugiego człowieka.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 08-02-17 o 18:23

O mnie
    Famirabelka może miałam pecha, ale po tych "historiach" dostałam kartę od pracodawcy i już mi się po prostu nie chciało szukać i sprawdzać lekarzy. To było długo przed ciążą.
    Co do kurierów ja miałam problem, bo zostawiał mi u sąsiadów i nawet nie zostawiał kartki od kogo mam odebrać. Dostawałam tylko na maila informację, że przesyłka dostarczona i szukaj wiatru w polu - 10 mieszkań na jednym piętrze, mieszkanie wynajmowane i za bardzo nie znasz sąsiadów....
    Notorycznie składałam skargi i albo się nauczył, żeby dać znać gdzie zostawił paczkę, albo zmienili pracownika bo później zawsze miałam na drzwiach karteczkę "przesyłka odebrana przez sąsiadów spod 3 czy 5".

O mnie
    Rani a będziesz szukać innej szkoły rodzenia?
    jak ja tam dzwoniłam, to mi babeczka powiedziała, że dziewczyny dzwonią w 2- 3 miesiącu. Jak dla mnie to, to jest chore. Ja się chyba załapałam na jedno z ostatnich miejsc "majowych" a dzwoniłam jakoś w styczniu chyba i jeszcze usłyszałam "czemu Pani tak późno dzwoni" a ja wtedy właściwie to chciałam się tylko rozeznać w jakie dni tygodnia, jak często itp.

O mnie
    Ja jestem zapisana do jednej z szkół z mojej przychodni - koszt 200 zł za 6 godzin spotkań. Nie wiem czy to dużo czy mało.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni współczuje....bardzo

Tak jak pisałam juz kiedys chodze prywatnie bo nie chce brac udziału w takiej przepychance.....- płace 200 zł za wizyte - raz w miesiacu-badanie na fotelu wywwiad oraz usg, jesl trzeba skierowanie na badanie-dzisiaj byłam na połowkowym wszystko oki, nie zapłciłam dostałam skierowanie od mojej Pani Doktor. Polecam ja bardzo, te wiztyty to przyjemnosc.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni tez mam 14 lutego wizyte u gina. Dowiem sie jaka płeć:-) ale sie nie napalam bo lubią mi odwoływać wizyty i już sie nawet do tego przyzwyczaiłam.

Ja rozstępów nie mam, ale za to cellulit sie szerzy na moich nogach i tyłku jak głupi :-/

O mnie
    Miła jak się nazywa Twoja Pani gin?
    Rani tak mi się jeszcze przypomniało, nie wiem czy będziesz sobie robić III prenatalne ale tam gdzie ja robiłam to jest też możliwość na NFZ tylko dla Ciebie to chyba druki koniec miasta - volumed. Jeśli chodzi o sprzęt i lekarzy to bardzo polecam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów