Strona 311 z 543
Pokaż wyniki od 3,101 do 3,110 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina chodziłam właśnie do tej szkoły rodzenia co za zbieg okoliczności

Co do ospy, nie szczepiłam. Ale zastanawiam się nad tym dosyć poważnie. A Ty Ewelina myślisz nad tym, żeby Filipa zaszczepić?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mróweczko daj znać co i jak. Ja jakaś jestem od rana taka..."nahormonowana". W takim bardzo pozytywnym sensie Już drepczę w miejscu, żeby na to USG popędzić i szczerzę zęby po każdym ruchu Maluszka, czyli praktycznie non stop

Ja jeszcze o położną ani środowiskową nigdzie nie pytałam. Jak będę u siebie w przychodni przy okazji to podpytam. W naszej przychodni tej podstawowej opieki baaaardzo mili są ludzie więc jestem dobrej myśli, ze ktoś zechce nas wziąć pod opiekę po porodzie. Do przychodni mam bardzo blisko ale tak jak pisałam, nie chciałabym z Maleństwem się między chorymi przewijać.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ewelinko, jak chcą, niech nienawidzą. To ich problem Ja tu pisałam o moich przygodach w przychodni gdzie mam ginekologa. Parę razy 'tupnęłam nogą', raz poszłam na skargę i też obawiałam się, że będą traktować mnie jak g... bo im za skórę zalazłam. Efekt był taki, że teraz jest uśmiech i pytanie zaczyna się od: " czy sobie Pani życzy...?" "Jak się Pani dziś czuje?" itd. Może czasem warto pokazać, że nie jesteśmy małymi nieświadomymi swoich praw dziewczynkami. Tym bardziej, ze teraz tu nie chodzi o jakieś nasze bonusy, gratisy itd ale o rzeczy na prawdę ważne

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Reni ja musiałam zmienić przychodnie, bo ta w której byłam zapisana (była rewelacyjna i ludzie rewelacja) to 1,5 godziny jazdy tramwajem w jedną stronę. Więc musiałam znaleźć coś bliskiego. Teraz mam małą przychodnię 5 min drogi pieszo od siebie i jak na razie bardzo bardzo pomocni ludzie. Więc może nie będzie tak źle, ale nie znam tam wszystkich lekarzy. Troszkę zajmie zanim ich poznam. Jendy minus to że nie ma tam ginekologa, jest tylko ogólny.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ale produkujecie Zanim nadrobiłam - zapomniałam większość tematów! :P

Kozaczek wybił mi 2 serialowe asy z ręki ("Lucifer" i "Belfer"), ale mam ich jeszcze mnóstwo w rękawach i nogawkach A więc:
    -"Westworld"
    -"Tabu" - dla mnie troszkę przyciężkie, ale mój M. jest zachwycony
    -"Wikingowie" - kocham ten serial!
    -"The 100" - niby dla nastolatków (ja to tak odebrałam), ale polecam.
    -"The Walking Dead" - przed ciążą oglądałam namiętnie, ale teraz niektóre sceny i charakteryzacje mnie obrzydzają, więc mam poduszkę na kolanach, by szybko zasłonić oczy :P
    -"Piraci"
    -"Shadowhunters" - dla nastolatków. Najpierw powstała książka, potem film, a teraz serial. Książka mi się bardzo podobała, film średnio, a serial... zobaczymy, bo dopiero zaczęłam oglądać. Jedno mogę powiedzieć - lekko zdałniona aktorka główna, ale reszta obsady ujdzie :P
    -"Słodkie kłamstewka" - dla nastek, ale sama tajemnica wciąga. Przez swoją głupotę bohaterki wplątują się w coraz większe bagno.
    -"American Horror Story" (wszystkie serie) - jeśli lubicie dreszczyk emocji
    -"Spartacus" - gołe klaty rządzą!
    -"Kości" - trochę ohydy, ale lubiłam (muszę do tego serialu wrócić!)
    -"Scream Queens" - na pierwszym sezonie się uśmiałam, drugi już wydawał mi się na siłę robiony (ciągłe nawiązania do seksu).
    -"Rzym"
    -"Tajemny krąg" - czytałam książkę, serial czeka na swoją kolej.
    -"The leftovers"
    -"Salem" - mój M. lubił, ja nie za bardzo.
    -"Containment" (Kwarantanna)
    -"Demony Da Vinci" - w kolejce
    -"Dark matter" - sci-fi, jeśli ktoś lubi
    -"Z Nation" - o zombiakach (tak, wiem, znowu...)
    -"12 małp" - serial, nie film.
    -"Damien" - serial na podstawie filmu "Omen" (mogę się mylić, bo oglądałam dawno i tylko kilka odcinków - zwyczajnie o tym serialu zapomniałam)
    -"Miecz prawdy"

I wiele, wiele innych. Jak widać lubię seriale dość mroczne. Jeśli chcecie romansidła, to od siebie polecam kino Bollywood Nie będę Was tu zasypywać tytułami - jeśli któraś chce tytuły, to chętnie podam, ale teraz odpuszczę.

O mnie
    Jeśli chodzi o położną - pamiętam, że moja mama też jeździła do przychodni, jak mój brat się urodził. Nie brała położnej, bo nie rodziła po raz pierwszy, no i miała rzut beretem, więc pakowała się w samochód z dzieckiem i jechała. Miała pierwszeństwo w kolejce, więc szło szybko. Ale to było 13 lat temu i w małym mieście.
    Jednak, jeśli macie możliwość, to położna jest dobrym pomysłem Sama muszę się za jakąś rozejrzeć.

A właśnie. Wrócę jeszcze do seriali: jeśli nie wiecie, gdzie znaleźć dany serial - polecam cda.pl, filmy.to, alltube.tv lub iitv.pl. Są to strony darmowe (reklamy mogą irytować), ale na wysokim poziomie

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja też nie szczepilam swojej pięciolatki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Co do rozmiaru piersi i staników... Mój biust podskoczył strasznie, więc kupiłam kilka staników sportowych. Dobrze trzymają biust, nie wygląda to źle (wcześniej nosiłam staniki usztywniane i podobała mi się łezka między piersiami, ale przyzwyczaiłam się, że w sportowym biustonoszu tego nie ma), cyc nie wisi, a jest wygodnie Kupiłam sobie większe, bo wiedziałam, że to dopiero początek powiększania się.

Laski. Mam pytanie. Czy Wam też pękają naczynka na ciele? Ja mam z tym ogromny problem, bo mam cerę naczynkową. Pękły mi 2 na twarzy, 1 na biuście (lewa pierś) i 1 na prawym ramieniu. Wiem, że w ciąży nie mogę z tym nic zrobić (ciąża jest przeciwwskazaniem do zamykania naczynek przy użyciu IPL). Boję się tylko, że to nie koniec pękania. No i sam poród może spowodować popękanie nowych. Przeraża mnie to! :O

Kwiatek: jest tu wiele kobiet, które są w pierwszej ciąży! Nie jesteś przewrażliwiona Po prostu chcesz się dobrze przygotować do nowej roli Nie bój się pytać i zwierzać, bo nikt tu nikogo nie ocenia. Sama mam pewne obawy i staram się dowiedzieć jak najwięcej, by uspokoić skołatane nerwy (też jestem pierworódką). Także nie bój się i pytaj!

Monikaim: "Belfer" -->> http://filmy.to/serial/Belfer-2016_s01e01,227951

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Aniss
    Mi nigdy nie pękały do momentu zajścia w ciążę. Tak jak ty zauważyłam pękające naczynka na biuście. Na szczęście nie są w widocznych miejscach.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Też miałam przed skłonności do pękania i teraz też się zdarza. Potem trzeba wzmacniać naczynia krwionośnie i tyle. Tak uroda i nic się nie poradzi.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów