Strona 310 z 543
Pokaż wyniki od 3,091 do 3,100 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Zapytam o to 2.03 na wizycie. Mam nadzieję że do tego czasu z dzidzi będzie wszystko ok.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Paolkus
    Ty 9 kg do przodu a ja 2 kg i od 5 dni stoję w miejscu z wagą. Zastanawiam się czy wszystko ok skoro waga ani drgnie od tylu dni a czasami zjem tyle, że aż mi wstyd.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    Reni juz testuje go od tygodnia, tak jak pisałam narazie siedze w domku wiec na taki biustonosz półsportowy jest ok

normalnie nosiłam 75b- w styczniu kupiłam-bo juz nie miałam co na siebie włozyc ładne półusztywniane 80c, i narazie mi starczaja, te z lidla na karmienie kupiłam w rozmiarze 85 d i tez mam nadzieje ze bedzie oki

nie przypusczałam ze kiedykowliek zapragne kupic biustonosz do chodzenia po domu, ale autentycznie wszystko mi ciazy.... narazie przytyłam 6 kg, i to w zasadzie przez ostatnie 4 tygodnie...i mam wrazenie ze wszystko poszlo w brzuszek i w biust, nigdy nie miałam duzego biustu trudno mi sie z tym osowic.

do tej pory zawsze brałam pod uwage rodzenie na Ujastku w Krakowie, ale ostatnio coraz bardziej rozwazam Żeromskiego- co Ty o tym szpitalu myslisz? wybierasz sie na dni otwarte? pozdrawiam wszystkie mamuski- Ja jutro ide na na Usg prenatalne/połowkowe, troszke z poślizgiem ale doczekac sie nie moge-jak wszyscu tutaj
    A to przepraszam, coś ucięło w Twoim poście wtedy inie mogłam doczytać.
    Wiesz, ja też nosiłam 75B przed ciążą a teraz jestem już na 75D i coś właśnie ciasno mi się robi powoli. Tak sobie myślę, że może mój biust wyglądał słabo w sportowych stanikach, bo ledwie co tego biustu wtedy było. Aż się przymierzę do tego sportowego co mam Kiedyś sobie sportowy w lidlu kupiłam.

Co do szpitala to znajoma z która leżałam jakiś czas temu w szpitalu, rodziła w zeszłym roku w Siemiradzkim i mi chwaliła ten szpital, więc najpierw rozważałam tamten. Ale jakoś mi się odczucia zmieniły. A wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką i ona właśnie miała złe opinie o tym szpitalu, więc tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, żeby sobie odpuścić. Z Monikaim tu z forum przymierzamy się właśnie do Żeromskiego. Przynajmniej póki co obydwie raczej tam się wybieramy. Niestety nie ma tam dni otwartych. Powiedziano mi, że można dzwonić i pytać czy jest jakaś wolna sala w danej chwili aby można było obejrzeć i zapytać o to i owo.
    No i zmartwiłam się trochę, bo szykowałam się tez do szkoły rodzenia w Żeromskim ale jak zadzwoniłam do Pani powiedziała mi, ze zapisy robią już na ...WRZESIEŃ, więc się z deczka spóźniłam Jakoś nie przyszłoby mi do głowy zapisywać się do szkoły rodzenia w 2 miesiącu ciąży:/
    Do porodu jednak póki co wciąż typuję Żeromskiego.
    Co do wagi to ja też mam ekstra 6kg na stanie ale ja jestem jakieś 2 tyg za Tobą terminem. W sumie myślę, że tragedii nie ma. Brzuszek już nie mały, cycuszki też duuuże więc i kilogramów musiało przybyć. Jem raczej podobnie ilościowo jak przed ciążą.
    My też dziś na połówkowe idziemy Daj znać jak tam Maluszek. Trzymamy kciuki.
    A jeśli mogę spytać, gdzie chodzisz do gina? i gdzie robisz połówkowe?

O mnie
    Mam nadzieję że u mnie nie będzie podobnie. Nie wyobrażam sobie z piątego piętra schodzić z wózkiem, dzieckiem by iść do przychodni zaraz po porodzie. No i w drugą stronę wejście na górę.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka, ale zgłaszałaś się do przychodni swojej, że jesteś w ciąży do położnej, czy środowiskowej? U mnie trzeba zgłosić się do Niej, inaczej skąd będzie wiedziec.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Do mnie jak pisałam przychodziła położna i środowiskowa po porodzie. Środowiskowa tragedia. Strasznie staroświecka i tępa baba... nawet jak robiła mi 2 razy zastrzyk to...
    A jak wpadała do dziecka to na minute, nie rozbieralam go, ani nic, ale zapyta cos i nara. Byleby kasę za mnie zgarnąć

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Tak czytam o tych położnych i przeraża mnie to

Ja miałam położną ze szkoły rodzenia. Na zajęciach podpisywaliśmy deklarację wyboru położnej i po porodzie była u mnie 5 razy. Meeega babeczka. Pierwszy raz przyszła 4 dni po wyjściu ze szpitala. Weszła, popatrzyła na Kacpra i mówi że chyba chcę go zagotować - kazała go trzymać w samym ciuszku lekko kocykiem przykrytego a ja go w rożku trzymałam i faktycznie biedny się przez te 4 dni dopiekał ale ogólnie była świetna. Wszystko dokładnie pokazała (głównie jak myć kikut pępuszkowy, bo to robiłam bardzo po omacku bo nikt mi nigdy tego nie powiedział), sprawdzała na każdej wizycie stan Kacpra, moją bliznę po cc. Nawet siedziała i ze mną o mojej teściowej plotkowała haha. Ale co najważniejsze, bardzo mocno mnie wspierała w karmieniu piersią, jestem jej do dzisiaj wdzięczna bo gdyby nie ona pewnie bym uwierzyła pediatrze że jestem słabą matką która nie umie wykarmić własnego dziecka bo przez miesiąc przybrał tylko 200g. Wtedy naprawdę mocno mnie wsparła i wytłumaczyła, że wcześniakom czasem bardzo ciężko przybrać na wadze te 600-800g miesięcznie.

Co do takich akcji jak miała Ewelina, to my mieliśmy tak z pediatrą. Mąż poszedł zapisać Kacpra do przychodni i poprosił o wizytę po porodzie po czym usłyszał, że mam sama z małym przyjść. Dziecko urodzone 3 tygodnie przed terminem, zima, wtedy były mrozy po -21 stopni a ona mi każe przyjść. Kamil się wkurzył i powiedział że skoro nie to nie, weźmiemy prywatną opiekę a ich placówkę zgłosimy do NFZ. Stanęło na tym, że ani ona nie przyszła, ani ja nie poszłam. Bez przesady.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ah dziewczyny, ja dzisiaj tez mam wizytę połówkową, ale jako że miałam już jedną 2 tygodnie temu to teraz podchodzę bez jakichś mega emocji, chociaż cieszę się bardzo że zobaczę maluszka. Ah, i dzisiaj pierwsza czkawka była - boskie uczucie, już zapomniałam jakie to śmieszne

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mrówka, nie chodzilas przypadkiem do szkoły rodzenia mama gaja? Bo ja chodziłam właśnie tam i też podpisywalam taka deklaracje, ale położna była byle jaka troche. Przynajmniej 4 razy przyszla do domu bez żadnej łaski :-)

Megianto, faktycznie mało przytylaś ale patrz na brzuszek czy rośnie a nie na wage, jesli brzuch Ci rośnie to nie ma powodów do obaw wrecz sie tylko cieszyć :-)

Reni masz absolutna racje...ja akurat byłam na chodzie to chowałam dzidzie do fotelika i jakoś sie doczłapałam do tej przychodni ale teraz już nie dam sie tak traktowac, czuje że babki w przychodni będą mnie nienawidzić za to :-D

Dziewczyny z dziecmi, szczepiłyście dzieci na ospe ??

O mnie
    Kozaczek, mrówka - dziś zadzwoniłam do swojej nowej przychodni ogólnej i tam mam przypisaną położną , dostałam numer telefonu, nazwisko - bo przy deklaracji nie wiedziałam kogo wpisać. No i mam dzwonić bezpośrednio do niej. Na razie jestem zapisana do szkoły rodzenia w przychodni szpitalno-ginekologicznej MEDEOR do której chodzę do ginekologa - i ciekawe jak to będzie wyglądać od marca. Więc generalnie mam dwie panie położne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów