Strona 306 z 543
Pokaż wyniki od 3,051 do 3,060 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Dobra jeszcze co do seriali, jak szukacie dobrego serialu z fajnym, przystojnym aktorem to bezwględnie polecam:
    Lucifer, jest mega uwierzcie moja siostra zobaczyła tytuł powiedziała, ze chyba mnie powaliło, ale kiedys maz ściągnął przez przypadek, bo ktoś polecał i zakochana pisze, ze mega serial!
    Z wątkiem kryminalnym itd "Beauty and the Beast" to nie bajka pierwsza 2 sezony mega
    Teraz męczyłam Gra o Tron, ale to ciężki kaliber, ciekawe kino, ale nie dla każdego, tak samo np Belfer, polski ale fajny- Sthur świetny aktor, fabuła ciekawa, wciągający!
    Oglądałam teraz 2 sezony "Suits" polecam jak ktoś interesuje się prawem, lubi facetów w garniturach hehe
    Polskie chyba wszystkie oglądałam. Kto nie oglądał polecam Usta usta, Przyjaciółki, albo Lekarze. Ja teraz nawet na dobre i na złe oglądam i uwaga płacze na każdym odcinku, wiem zdrowa to ja nie jestem ;D hehe
    Generalnie jak maz w pracy, a Młody śpi zabieram męża "małego" laptopa, odpina się na tablet ewentualnie i powiem Wam trzyma kilka godzin i nie grzeje się w poduchach, więc maniaczę i jem ;D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku
    Tyle, że mi osoby chętne nie narzucają co im się podoba to musi być.
    Problem tkwi między mną a narzeczonym. Jemu tylko ciemne łóżeczko odpowiada a ja bym wolała białe dlatego zaproponowałam kompromis w postaci jasnego łóżeczka, ale nie białego i nie ciemnego brązu w jednej wersji.
    Zazdroszczę, że mąż się tak interesuje. Mój jakoś specjalnej inicjatywy nie wykazuje. Raz mówi, że nie ma nic do gadania, a jak pytam go o zdanie to słyszę "obojętnie". Zrzęda ostatnimi czasy się z niego zrobiła Teraz pewnie ciche dni nas czekają przez takie coś... Eh.

Ja akurat gofrownicy nie mam, ale narzeczonego familia poszukuje sprawdzonego przepisu także dzięki

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mróweczko cieszę się bardzo, że wszystko ok z Tobą i Maluszkiem. Co się namartwiłaś to Twoje. Odpoczywaj sobie, żeby powtórek nie było.

Megianto, ja Cię doskonale rozumiem z tym białym łóżeczkiem. Też mi się upindrzyło w głowie, ze białe mebelki będa i tak jak już wcześniej pisałam miętowe i popielate ściany i dodatki. Mówi się, że darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ale skoro to nie jest prezent niespodzianka i ktoś i tak będzie to kupował a nie daje Ci co już ma to uważam, ze pomysł Kozaczka jest fantastyczny. Myślę, że jak umowisz się że wybierzesz 10 modeli z czego mogą wybrać i kupic to będzie ok. A co do męża to wiesz, może odczekaj jeszcze chwilkę. Nie ciśnie Cię jeszcze termin. Jego upór może minąć. A może wybierzcie się niby przy okazji pooglądać jakie wózki są fajne i może jednak będziecie mieli takie samo zdanie co do wózków tylko jeszcze o tym nie wiecie?
    Ehhh jak to baba musi kombinować Trzymam kciuki. My łóżeczko zgodnie będziemy chcieli kupić białe a wózek dostaniemy mam nadzieję po moim chrześniaku. Gdyby ktoś miał mi kupować na pewno chciałabym móc sobie wybrać.

Co do senności to taaaak, mi też ciągle chce się spać. Nie biorę luteiny ani innych takich a ciągle marze o poduszce. Ciągłe siusianie w nocy niby mi przeszło a jednak są takie noce jak dzisiejsza gdzie Dzidziuś zdecydowanie musiał być przytulony do mojego pęcherza. Jak za którymś razem szłam do WC to z żalem nie mogłam uwierzyć, że to jeszcze nie rano bo przecież już tyle wędrówek odbyłam na trasie sypialnia WC, że wydawało mi się to niemożliwe.
    Też się wiosny nie mogę doczekać. Zastrzyku energii wciąż nie dostałam mimo, że drugi trymestr zaczął się już dawno. Na spacer to raczej słabo się wybrać w Krakowie bo się udusić można. Teraz znowu mrozy wracają więc podejrzewam, że znowu będzie zabawa z akumulatorem:/ Dodatkowo wciąż trwają u nas walki z zarządcą naszej wspólnoty i jakoś tak to wszystko wyciąga ze mnie resztki energii. W weekend jeszcze dopadł mnie w końcu humorek ciążowy wiec zepsułam weekend i sobie i mężowi ... taki ze mnie gagatek. Czas trochę wziąć się do pracy i ogarnąć trochę z tych wszystkich emocji.
    Dziś idę ogarnąć moje włosy bo wołają o pomstę do nieba. A jutro mamy USG połówkowe i wizytę u gina. Can't wait

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, kurcze nie czuję się dobrze. Mam coś w rodzaju kolki w okolicach pępka. Nie potrzebnie posprzątałam mieszkanie - pozbierałam tylko porozrzucane rzeczy w kuchni, w pokoju, poskładałam pranie, bo wyschło, ogarnęłam łazienkę - bo już nie mogłam patrzeć. Odkurzanie i cięższe rzeczy zostawiłam dla męża. Oczywiście sprzątanie robiłam z przerwami na godzinny odpoczynek. Nie wiem co robić. Mąż przyjdzie z pracy o 15.30. Dziś skończyłam 21tc. Czy któraś z was tak miała? Bół nie promieniuje, ale jest męczący. W zasadzie nawet to nie przypomina bólu. Dziwne uczucie, jakby jakiegoś ucisku w tych okolicach.

I kurcze nadal czekam na kuriera. Masakra z nim, dawno tak długo nie czekałam na żadnego kuriera.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

O mnie
    Miła, póki mogę noszę usztywniane obszyte koronką i z fiszbinami biustonosze. Znowu robi mi się dość ciasno. Może z czasem przerzucę się na taki jak podesłałaś linka, pewnie wygodniejszy, jakoś nie podoba mi się moj biust w takim staniku. Mam wrażenie, że piersi zamiast do środka to rozchodzą mi się na boki... Chociaż pewnie niedługo będę się po prostu cieszyć jak mi się w coś dadzą wcisnąć albo że nie będą wisiały do kolan
    Ale jak już będziesz miała wypróbowany ten co wkleiłaś link to daj znać proszę jak Ci się nosi. Tak w ogóle to jaki masz rozmiar stanika?

O mnie
    Monikaim, przepraszam, pytałaś mnie kilka dni temu czy wybrałam w końcu szpital. Ostatecznie jeszcze nie ale bardzo poważnie rozważam ten Żeromskiego. Na szkołę rodzenia też się jeszcze nie zapisałam będę dzwonić dziś. Mam nadzieję, że załapiemy się na ten maj chociaż. Muszę się ogarnąć

O mnie
    Kozaczku, rozbawiłaś mnie tym 'Na dobre i na złe'. Ja nie będąc w ciąży płakałam na prawie każdym odcinku. Tak, też wiem, ze mam nierówno pod sufitem ale jakiś ten serial taki jest:P
    Ja bezwzględnie i na zawsze kocham serial 'Przyjaciele'. Jak nie mamy żadnego ciekawego filmu to z mężem puszczamy sobie juz po raz setny kolejne sezony Przyjaciół i zawsze mega poprawia humor Chyba nigdy nam się nie znudzi. Kiedyś oglądałam Prison break, też wciągał.

Megianto, tak jak mówię, jest jeszcze trochę czasu. Może warto zostawić temat i powrócić do niego jak ten marudny stan minie. Może to pogoda, może jakieś inne zmartwienia tak na niego wpływają a na temacie łóżeczka i wózka tylko odbija się to przypadkiem Dajcie sobie z tym trochę czasu a teraz może lepiej skupić się na poprawieniem sobie humorków czymś innym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kama24

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    a co sądzicie o wózku coletto florino carbon , czy któraś z was ma z nim jakieś doświadczenia albo coś słyszała?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Megianto wiesz co tak sobie myślę, Wez. Tego swojego chłopa sposobem ;p Nagdaj mu, że doceniasz jego zaangażowanie, że tak się interesuje i chcesz zeby Ci pomogl w wyborze wózka i lozeczka itd. Ja juz prędzej poszłabym na kompromis z tym łóżeczkiem. Wózka przecież Ty będziesz wiecej na macierzyńskim używać? Z reszta? Wlasnie jak ne po dobroci rozpętaj małą wojnę i jak nie dotrze powiedz, żeby sam sobie jeździł w tym wózku hehe Taka prawda, niech pomoże, ale to Ty zapewne większości będziesz zajmować się Maleństwem, mężowie Nam "tylko" pomagają, więc nie rozumiem jego oburzenia. Tobie i dziecku ma być wygodnie i się podobać. Jemu owszem też, ale przemysł, czy to kwestia uporu z jego strony, czy tak wyresublimowanego gustu?
    Wiem jestem wredna, ale musisz walczyć o swoje

Mroweczko wlasnie zapomniałam napisac o Twoich wypadach, kurde co Ty się naprzezywasz w ciąży, naprawdę współczuje Ci, ja dzisiaj jakiś znowu nacisk mam wlasnie jak Reni w pęcherz i dolne partie i mam dosyć martwi mne to, bo raz, ze ciagle mam uczucie pełnego pęcherza, a zachodzę do toalety i okazuje się, ze ledwo coś tam jest ;p
    Odpoczywajcie ile możecie ;*

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Fanirabelka ja miałam tak z synem, trwało to kilka dni i jakiś tak przeszło, ale tez miałam uczucie jak kołki... Zadzwoń do położnej, czy tam ogolnie gdzie chodzisz do lekarza i zapytaj czy powinnaś sie tym martwić? Ciezko powiedzieć, mi wtedy powiedział lekarz, ze to jakiś nerwoból był. Natomiast niczym się nie denerwowałam czy cos...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów