Strona 305 z 543
Pokaż wyniki od 3,041 do 3,050 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny. Normalnie zaraz z papci wyskoczę

Ogólnie dużo osób chętnych się znalazło na kupno różnych rzeczy. Mama chce kupić nam w prezencie łóżeczko. Podoba nam się białe a mojemu narzeczonemu brąz.. Żeby iść na kompromis pokazałam mu białe z jasnym brązem i nadal źle bo on chce ciemny. Łóżeczko nie dość że mi się kolorystycznie nie podoba to jeszcze na ciemnym będzie strasznie widać kurz, a nie mam zamiaru dzień w dzień biegać ze szmatką więc powiedziałam, że nie. No, a ten mój, że skoro od moich rodziców łóżeczko i ma być po mojej myśli to on wózek wybierze, bo jego brat chce nam kupić i nie będę miała nic do powiedzenia w tej sprawie.
    Normalnie dziecinada. Denerwuje się nie wiem po co, ale jak chce iść na ustępstwo to on kategorycznie się nie zgadza No, a wiadomo nie chcę wózka jaki on wybierze, bo spojrzy na niego powierzchownie, a nie od strony technicznej przydatności i udogodnień Już mu nawet powiedziałam by on całkowicie sam wybierał nosidełko do samochodu i łóżeczko turystyczne, ale też nie. Wrrr... Co robić???

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewak jeśli chodzi o skórzane wstawki to ja mam w Bebetto. Rączka jest skórzana, to samo podnóżek w spacerówce oraz przegroda. Jedyne co to mi się porysowała i lekko porwała skóra na spacerówce na tej przegródce właśnie gdzie dziecko sobie trzyma rączki. Ale leciutko.

Co do wózka - Bebetto Murano też mi się meega podoba, ale już mam Bebetto Luca więc nie będę zmieniać na chwilę.

Ja wczoraj jednak pojechałam do szpitala, bo wieczorem miałam ból silny całego podbrzusza i krwawienie lekkie. Jak na ironię ból przeszedł mi na izbie przyjęć z maluchem wszystko ok, nie wiadomo skąd krwawienia bo teoretycznie szyjka długa i zamknięta, łożysko prawidłowe. Mam jechać za każdym razem, kiedy pojawi się krwawienie. Na ból mam brać nospę 4x dziennie, nadal duphaston i zwiększyli mi dawkę luteiny x2.
    Pani doktor stwierdziła, że dzieciątko jest baaardzo ruchliwe, więc mnie zdziwiła i mówię jej że nie czuje prawie tych ruchów a ona że nie ma się co dziwić, bo łożysko mam na przedniej ścianie i amortyzuje.
    Także uspokoiłam się

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Minionku ja po luteince nie mam ani trochę problemów z sennością. Chyba taki czas, bo od kilku dni też bym ciągle spała
    Po duphastonie to się śpi ja spałam z Kacprem jak miś polarny przez calutki pierwszy trymestr. Jedynie od 15-20 siedziałam i jadłam dzień w dzień tak samo to wyglądało.
    Teraz biorę duphaston ale jakoś nie mam jak spać w dzień przy tym moim szaleńcu. Dzisiaj jest moja mama to leże i odpoczywam

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Zazdroszczę że rodzina chce ci kupić wyprawkę. Ja łóżeczko wybrałbym drewniane bez żadnego koloru farby. Wózek praktycznie każdy jest dobry. Myślę że raczej fatalnego ci nie wybiora.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Uffff uspokoilyscie mnie
    Ale ja serio miś normlnaie jestem, dzisiaj ganiałam męża po nocy za pączkiem ;p przywiózł z budyniem, a ja jem tylko z dżemem, trudno, po południu kupi inne albo najlepiej gofry zrobię. Bita śmietana, mowie wam tylko bym słodkie jadła ... i spała!
    Wczoraj o 24 poszłam spac i wstałam o 8, zebrałam Młodego do przedszkola i jak usnęłam o 10, to raptem za 10 minut 13... Tylko ja tak umiem sobie pospać

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Co do wózka ja mam ten komfort, ze mieszkam póki co na wsi i nie będę musiała go targać, ufff... Jedynie spacerówka patrzymy, zeby była funkcjonalna, zeby nie zmieniać po pół roku zaraz...

Senior Member
    megianto

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Zazdroszczę że rodzina chce ci kupić wyprawkę. Ja łóżeczko wybrałbym drewniane bez żadnego koloru farby. Wózek praktycznie każdy jest dobry. Myślę że raczej fatalnego ci nie wybiora.
    Zaproponowałam nawet takie bez farby, ale jasne i też nie odpowiada. Co do wózka prócz praktycznych spraw mam też wymogi wizualne. 3-kołowca za żadne skarby bym nie chciała.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Kozaczku
    Masz jakiś sprawdzony przepis na gofry?

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja mam. Zajrzyj do swojej gofrownicy. Tam powinnaś mieć dołączony przepis. Każda gofrownicy ma określoną moc, by gofry wyszły musi być ciasto dopasowane do mocy gofrownicy. Zmarnował am 10przepisow a teraz Pięke wyłącznie z dołączonego przepisu.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Megianto nie wiem co Ci doradzić, chyba wolałabym sama kupic, niż zeby ktoś mi mówił jakie i narzucał ;p
    Kazdy ma swój gust. zaproponuj moze, ze znajdziesz przypuśćmy 10 wózków i z tego niech sami zadecydują
    Ja mężowi pokazuje co mi się podoba i on chce sam dobrać pod względem amortyzacji itd, bo ja jednak patrzę czysto wizualnie ;p

Co do przepisu ja ostatnio robię z tego co wkleję link. Wszyscy w domu przyznali, ze wychodzą idealne, bo mam taką starą gofrownicę. Ja ogolnie sporo przepisów na takie "ubijane" ciasta, bo syn mięsożerca, a na kolacje, czy podwieczorek podaje mu jakieś pancakes, placuszki np z serkiem wiejskim smażone, albo naleśniki czy gofry ;D mam codziennie robotę z takimi, a te naprawdę są dobre. Kiedys robiłam i miałam tylko 2 dżemy do tego i cukier puder i takie robiłam naprawdę pycha! Polecam!!!

http://www.moderntasteblog.com/2013/...lne-gofry.html

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów