Strona 304 z 543
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,040 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Ja bylam w sobotę i ogladalam wozy, dlatego też moje pytanie, o ta ekoskorke. My wahamy sie w zasadzie miedzy roan bass a camarelo avenger. Mialyscie stycznosc z takimi wozami ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minionku ja tez jej nie cierpię. Ale masz dopochwowo? Nie pod język?
    Kurde duphaston miałam doustnie bab początku, ale tam wlasnie pisało o skutkach ubocznych i o takich sennych, ociężałych skutkach mówił mi lekarz, dlatego na dłuższa metę daje dopochwowo, ale chyba Nasze samopoczucie nie jest związane z jej braniem. Za to ja strasznie jej nie lubię za to, ze sobie wylatuje po jakimś czasie koszmar... Z synem w ciąży ciagle chodziłam z papierkami wskaznikowyni, bo shizowalam, ze to wody :/
    Tragedia :/

Mi dzisiaj moje małe pasożyty ;D najsłodsze tak nisko kopie, ze pęcherz czuje i echo w środku, okropność więc leżę

Każda zapomina same emerytki hehe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do eco skóry mi się to strasznie podoba i ba początku wkrecalam sobie brak przepuszczania powietrza urd, ale z drugiej strony na pewno szybciej się czyści niż zwykły materiał

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    A dziewczyny wiecie coś o wózkach dla dwójki dzieci? Ja sie ciągle zastanawiam czy jest sens i jaki? Myślę o jednym modelu (musiałabym sprawdzic nazwe) który jest dla dwojki dzieci ale spokojnie mozna zrobic z niego jedynke i wyglada ladnie wiec jakby starszy nie chcial to by nie byl zbedny wydatek...

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Hej Dobrze, że piszecie o wózkach, bo ja zielona w tym temacie. Siostra 2 lata temu kupiła Camarello (nie pamiętam modelu) i była niezadowolona, zwłaszcza ze spacerówki, dziecko w niej bardzo niestabilnie siedziało, wyślizgiwało się z wózka w pozycji siedzącej. Nie dość, że pasy do przypinania były nieprzemyślane, to jeszcze taki pałąk na którym dzidzior miał trzymać rączki był na wysokości jego stópek i dziecko nie miało jak się go chwycić i było mu niewygodnie. Zaraz na pół roczku musiała kupić lekką spacerówkę. Z tej spacerówki od wózka korzysta teraz z drugim dzieckiem, ale tez tylko do etapu, póki dziecko jeździ w niej na leżąco (całe spacery śpi). Ogólnie wózek po dwójce dzieci cały skrzypi, koła często trzeba pompować. Wyeksploatował się totalnie. Ale może to akurat indywidualna cecha, bo ona jednak tachała go dzień w dzień na 3 piętro, a dzieci jeździły na spacery codziennie i czasem nawet po 3 razy.
    Jak posłuchałam jej recenzji to szukam innych firm. Sama muszę kupić taki, który będę w stanie znieść z 2 piętra więc im lżejszy tym lepszy. Na razie sugerując się tylko wyglądem wytypowałam 2:

Pierwszy: http://jedobaby.com/trim/#/section/1
    tutaj ten sam i są fajne zdjęcia i ładnie widać właśnie eko skórę w żółtej budce: http://www.dudekdladzieci.pl/pl/p/Wozek-Jedo-Trim/1019 podoba mi się z wyglądu, najbardziej linia T.
    Drugi: http://allegro.pl/cybex-2017-wozek-b...649336002.html urzekła mnie jego mała waga.

Żadnego wózka nie oglądałam na żywo, a dopiero wtedy będę w stanie cokolwiek powiedzieć, bo te typy powyżej to tylko z krótkiego przeglądania internetu. Trzeba pojechać do jakiegoś dużego sklepu i się poprzyglądać. Nie wiem kiedy się wybiorę, na tę chwilę bardziej wkręciłam się w planowanie pokoiku. Wcześniej planowałam, że wstawię łóżeczko do sypialni, ale włączył mi się syndrom wicia gniazda i wolę urządzić pokoik zanim mały się urodzi aby później nie robić w domu rewolucji przy małym dzidziusiu. Także teraz jestem na etapie oglądania godzinami inspiracji i mam już kilka fajnych pomysłów

Minionku i Kozaczku każda po lekach inaczej reaguje, ale jak brałam półtora miesiąca luteinę podjęzykowo, to nie byłam ani trochę bardziej senna czy otumaniona. U mnie jedyny minus był taki, że potęgowała uczucie zgagi. Pojęczałam doktorowi i pozwolił z niej zrezygnować, bo sytuacja się u mnie unormowała. Drugi trymestr leci, samopoczucie poprawiło się bardzo, ale wciąż cierpię na bezsenność

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kama, wlasnie mialam pisac ze Minion tu jest naszym ekspertem w sprawach ksiegowo-pracowniczych i do Niej wszelkie pytanie tego typu trzeba kierować :-)

Najchetniej powiedzialabym lekarzowi zeby napisal na karteczce płec i bym sobie ją z mężem wieczorem przy romantycznej walentynkowej kolacji otworzyla jako wspólny prezent, ale boje sie ze na mnie lekarz spojrzy jak na wariatke :-D

Ja mialam juz przed świetami robioną krzywa cukrową, wiem bardzo wczesnie, każda ciężarna musi przez to przejsc niestety... mi wyszly super wyniki w sensie mój organizm szybko pozbywa sie cukru i teraz już wiem dlaczego tak czesto lubie sięgać po słodycze.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja luteinę brałam dopochwowo i faktycznie to wylatywanie jej nie jest niczym fajnym. Jednak poza tym dyskomfortem nie miałam jakichkolwiek skutków ubocznych.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Mi krzywą cukrowa kazał dzien przed wizyta zrobic, ale zrobię przed weekendem, bo nie gwarantuje mu, ze smdostane wyniki od razu następnego dnia.
    Aniss ja z tym spaniem myślałam, ze sama jestem, juz mam momentami siebie dosyć
    Czekam na wiosnę, zeby pospacerować troche.
    Ja już też czekam na wiosnę, a tu znowu mrozy idą
    Krzywa cukrowa to będzie dla mnie tortura... Lekarz powiedział, że mogę wcisnąć połowę cytryny, by złagodzić smak. Zobaczymy co powiedzą mi w Diagnostyce.
    Co do spania: w nas tworzy się nowy organizm, więc senność to nic złego Odpoczywaj, jeśli musisz

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta

Aniss ja poproszę inspiracje serialowe! Doszłam do tego stanu, że czytam i oglądam serial jednocześnie Jak książek mam jeszcze cały stolik nocny to pomysły serialowe się skończyly

Krzywą cukrową mam robić po następnej wizycie czyli po 02.03...kurcze to nie za późno?
    Kochana! Podaj tematykę, którą lubisz, a chętnie pomogę
    Krzywa cukrowa u Ciebie jest w prawidłowym terminie. Powinno się ją wykonać między 24. a 28. tygodniem ciąży. W naszym przypadku wypada to właśnie na marzec Nie stresuj się - nie jest za późno.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja mam mieć krzywą 27.02,a wizyta drugiego marca.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów