Strona 303 z 543
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witaj Kama
    Ja już dostałam skierowanie na krzywą cukrową, ale mam zrobić tak ok tydzień przed następną wizyta. U mnie cukier w normie, a lekarz i tak mnie skierował na to badanie ;p
    Mi termin z usg wychodzi taki sam jak z OM Nie mogę doczekać się wizyty czwartkowej. Ciekawe czy lekarz potwierdzi mi płeć Fajnie będzie tak znów zobaczyć dzidzię.

Ewelina fajnie, że zdecydowałaś się poznać płeć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Miła
    A takiego prostego nie chcesz?
    http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece...953277598.html

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    megianto , dokładnie takie lub takie

http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece...893100337.html

teraz sie zastanawiam-na pewno białe

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Też na nie patrzyłam, ale wolę mniej fikuśną opcję. Jedyne co mi zostaje to przekonać narzeczonego do bieli, bo twierdzi, że w tym kolorze łóżeczka są oklepane.

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Ja chyba zamieniam się w Niedźwiedzia i zapadam w sen zimowy. Spałam w nocy 9h, wstałam zjadłam z synem śniadanie i położyłam sie na kanapie, oglądaliśmy bajkę i zasnęłam na prawie godzinę :/ okropna jestem jest 13:14 a ja ide przebrac sie z piżamie, bo nawet nie zdążę obiadu przed kościołem zrobic. Energii to we mnie nie ma za grosz :/
    Kozaczku! Ja też jakaś taka ospała chodzę. Położyłam się spać o 20 i spałam do (uwaga!) 13! Połaziłam kilka godzin i znów się zdrzemnęłam. Można powiedzieć, że cały dzień w łóżku spędziłam. Potrzebowałam tego, bo przez cały tydzień wstawałam o 5 rano, ale teraz czuję się, jakby mnie walec przejechał. Zaraz znowu będę się szykować do spania.

Ewelina: ja od samego początku byłam ciekawa płci! Tak bardzo, że teraz dzidzia się mści i pokazać nie chce :P Lekarz niby widział fragment żeńskich narządów, ale to wciąż nie jest pewne na 100%, więc czekamy do 22 lutego, na kolejną wizytę i znów spróbujemy się dowiedzieć. Jak to mowią: do trzech razy sztuka

Marchew: też zastanawiam się, jak będzie wyglądać mój bobas i do kogo będzie podobny Mam nadzieję, że do ojca, bo ja straszę bez makijażu, a On taki, cholera, przystojny :P No i ciekawe, jaki będzie mieć kolor włosów, bo ja ruda byłam w dzieciństwie :P Osobiście ten kolor strasznie mi się podoba, ale wiem, że dzieci są okrutne w tym względzie

Kama24: Witaj! Gratuluję chłopca! <3 Co do umowy: nie mam pojęcia. Niestety, nie mogę Ci pomóc w tej kwestii.

Z książek polecam: "Tu, gdzie jest serce", "Tam, gdzie spadają anioły", "Kwiat pustyni" - lubię dramaty :P
    Z filmami i serialami jestem bardziej obyta, bo ostatnio zasypiam przy książkach. Seriale też mi dość ciężko wchodzą, ale tytuły pamiętam - gdyby któraś potrzebowała inspiracji.

Reni: Co do L4. Ja nie mogłam pracować, bo nawet moja przełożona mnie wyganiała na zwolnienie. Nie mieli możliwości utworzenia mi bezpiecznego stanowiska pracy więc od 7tc siedzę w domu. Na początku była to super sprawa (mdłości i inne dolegliwości przeżyłam w domu), ale teraz dostaję kręćka! Nie mam co ze sobą zrobić, to częściej siedzę przy paznokciach.

Co do krzywej cukrowej: próbowałam się wymigać, ale mi się nie udało Dostałam skierowanie i muszę zrobić te wyniki... Lekarz powiedział mi, że mam zrobić między 24. a 28. tygodniem. Nie wiem, jak mam Mu przynieść wyniki, skoro 24. tydzień zacznie mi się już po wizycie w lutym.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mi krzywą cukrowa kazał dzien przed wizyta zrobic, ale zrobię przed weekendem, bo nie gwarantuje mu, ze smdostane wyniki od razu następnego dnia.
    Aniss ja z tym spaniem myślałam, ze sama jestem, juz mam momentami siebie dosyć
    Czekam na wiosnę, zeby pospacerować troche.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Cześć Dziewczyny!

Ale miałam nadrabiania w czytaniu...Trochę zaniedbałam pisanie przez to, że tyle się dzieje...leże (a przynajmniej się staram leżec - z różnym skutkiem) przez tą szyjkę i niore te leki od paru dni i tak mi przyszło do głowy...Kozaczku ja tez jestem zmęczona i senna, a przedtem normalnie tryskałam energią...to możliwe że to przez tą luteine? Wcale mi się ona nie podoba:P pewnie wiesz o czym mówie

Dodatkowo mój mąż wybył dziś na mecz do Niemiec a ja na 3 dni zostałam z przyjaciółką, która uczynnie postanowiła się zając taką niedojdą jak ja teraz

Aniss ja poproszę inspiracje serialowe! Doszłam do tego stanu, że czytam i oglądam serial jednocześnie Jak książek mam jeszcze cały stolik nocny to pomysły serialowe się skończyly

Kama witaj. Pracodawca ma obowiazek zapewnić Ci umowę jedynie do porodu. Potem macierzyński z ZUS.

Krzywą cukrową mam robić po następnej wizycie czyli po 02.03...kurcze to nie za późno?

Co do terminu porodu to ja mam z OM 12.06 a z USG 05.06 czyli tyg różnicy

Wózki, wszystkie które tu podsyłacie są piękne, ja oglądam i te Adamexy i te Bebetto (Reni mi się tez okropnie podobają te skózane wstawki!!), ale ostatecznej decyzji brak...skupiamy się powoli na pokoiku dla malucha

Wybaczcie jak będę dopisywać, ale demencja telefonowa dopada i mnie (jak Kozaczka) i pewnie nie napisałam wszystkiego co bym chciala.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ewelinko ja sama jestem ciekawa czy Twoja intuicja Cie nie zawiodla fajnie, że się zdecydowałaś poznać płec i daj znać oczywiscie)

O mnie
    Mróweczko mam nadzieje, że u Ciebie wszystko ok i wypoczywasz już własnie.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Kozaczek fotelik akurat będziemy kupować, ale po przejrzeniu testów zderzeniowych wiedziałam, że kupimy ten. zamówimy razem z wózkiem, bo wtedy jest trochę taniej.
    Ja krzywą miałam robioną na samym początku (przed ciążą miałam lekką nadwagę) i teraz też mam zrobić między 24 a 28 tygodniem. przed ciążą miałam też raz robione to badanie. Do przyjemnych nie należy (trzeba wypić wodę z rozpuszczoną glukozą), ale do przeżycie. Powiedziałabym że w ciąży nawet lepiej się czułam po tej glukozie niż przy pierwszym badaniu. Koleżanka mi podpowiedziała, że podobno można sobie wcisnąć trochę soku z cytryny. Nie wiem na ile to prawda, będę pytać pielęgniarek przy drugim badaniu.
    Z tego co czytałam, to każda ciężarna powinna zrobić takie badanie.
    a ja dziś po pracy idę na wizytę i już się nie mogę doczekać jak zobaczę małą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów