Strona 300 z 543
Pokaż wyniki od 2,991 do 3,000 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    U mnie to samo, synek to wykapany tata i teraz pewnie tez tak bedzie jesli to bedzie chlopczyk :-) Mąż ma czarne wlosy ja blond a ponoć czarne włosy to dominujacy gen wiec marne szanse zeby dziecko mialo blond włosy u nas.
    Płeć powinnam poznać w walentynki.

Ja weekend na spokojnie, odpoczelam :-) poniedzialek juz nie bo Filip do przedszkola i znów ryk że nie chce iść, bal karnawałowy go nie pocieszal i strój supermana tez nie. Niech juz minie z miesiąc bo ja przy nim jestem twarda usmiechnieta a jak go oddaje zaryczanego i wychodze to sama płacze....a hormony ciążowe dodatkowo wzmagaja mój płacz...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kama24

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Cześć dopiero teraz trafiłam na waszą grupę , mam na imię Kamila , termin porodu na 11 , pewne już ,że będzie mamą chłopca
    Na pewno był już tutaj poruszony taki temat , jednak za dużo tego żebym mogła na to natrafić .. czy któraś z was miała taką sytuację ,że umowa o pracę konczyła się 2 miesiące po porodzie ?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto masz pisać prace a szukasz książek na zabicie nudy hehe standard typowe
    Ja ostatnio pochlonelam duzo książek, wlasnie czeka jakas jeszcze EVANS, a polecam Jojo Moyes Zanim sie pojawiłeś, jeśli lubisz takie ckliwe romanse

Ewelina mądra decyzja, pochwał sie Nam jak cos ja musiałabym sie dowiedzieć, moja ciekawość nie zna granic i te ciuszki zdecydowanie lepsze niż unisex jest kupowanie pod płeć co do brzucha maz mowi u Nas Franek, ja Aniela ;D na przekór ;p Oczywixcie to są żarty

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Witamy nową mamusie

Mrówka! Czy Ty nie masz sie oszczędzać?
    Ja sie tak oszczędzam, ze leżę wlasnie sobie na kanapie po śniadaniu, tak wiem dopiero 12;30 hehe maz za godzinę odbierze młodego z przedszkola

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Natomiast co do oszczędzania dziewczyna z wcześniejszych lipcowek moich z 2013 jest w ciąży drugiej, w 28 tyg i miała sie oszczędzać, bo szyjka sie skróciła, a dzisiaj po wizycie jedzie na szpital... Szyjka 1 cm
    Także nie ma co bagatelizować, musicie dziewczyny naprawdę pilnować się Ja sama troche bagatelizuje to, ze mam leżeć, ale chyba czas wziąć sobie na poważnie to, ze do końca ciąży jest bardzo duzo i zdrowie dziecka ważniejsze

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku czytałam!! Co ja się naryczałam na końcówce, jak idiota teraz chce film zobaczyć, ale poczekam z rok aż hormony opadną. Co do oszczędzania to właśnie przystopowałam. Położyłam młodego spać i leże z nim bo kurka całe podbrzusze mnie boli po obu stronach. Umówiłam się na jutro na wizytę, bo też się boję że to może coś z szyjką się dzieje a nie chce nic przegapić. Ale stracha mam. Jak mnie będzie cały czas tak bolało to nie wiem czy nie zostawię dzisiaj męża z małym i wieczorem jednak z tym szpitalem się przywitam :/

Ja teraz zaczęłam czytać "Polowanie na Escobara" - biografia kolesia o którym jest serial Narcos. Serialu nie widziałam, ale jak przeczytam to obejrzę.

Leżące laseczki, odpoczywajcie
    Pozostałym życzę miłego dnia

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziewczynki dbajcie o siebie. Zdrówka Wam życzę z całego serca. Nie ryzykujcie, że tylko tę siatkę zaniesiecie, że tylko umyjecie podłogę. Jak nie wolno to nie wolno i basta
    Ja ciągle słyszę od ludzi, że na moim miejscu to już dawno na L4 by byli, bo przecież jestem w ciąży itd. I jak mówię, że w porównaniu do wielu kobiet to ciążę znoszę dobrze, bo zgaga czy mega niewyspanie to pikuś przy problemach jak ma niejedna z Was, to patrzą na mnie jak na kosmitkę. Pewnie, chętnie poszłabym już na zwolnienie bo średnio siedzi mi się przy kompie 8 godzin dziennie, czy jak mam w trasę jechać i tam siedzieć pół dnia u klienta gdzie nie zawsze da się coś zjeść, czy krępujące jest częste siusiu. Owszem wolałabym się porelaksować w domku ale póki tak naprawdę mogę jeszcze coś dorzucić do naszego budżetu domowego to chciałabym pomóc w tym mężowi. Przyjdzie czas kiedy nie będzie już takiej opcji więc sobie odpuszczę. Zdrówko przede wszystkim.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Moja córka chora, kaszel ma, narazie zrobiłam syrop z cebuli. Mam nadzieję że obędzie się bez lekarza...
    Szukam sobie zajęcia bo nie wytrzymuje już z tych nudów. Masakra

O mnie
    Tak swoją drogą mega przecudne jest to ciągłe wiercenie się Maluszka w brzuszku W końcu czuję tak naprawdę, że tam jest)) <3

O mnie
    Na filmie 'Zanim się pojawiłeś' byłam w kinie. No baaardzo wzruszający.
    Ja niedawno przeczytałam książkę Mamy ginekolog 'Instaserial o miłości'. Jak czytałam wcześniej opis tej książki, że ciągłe zwroty akcji w niej są to się zastanawiałam co za zwroty akcji mogą być w takiej książce. Jednak faktycznie. Czyta się jednym tchem. Jest to taka bardzo lekka i przyjemna książeczka, akurat na ciążowe leniuchowanie

Ja bardzo lubię książki Guillaume Musso- czytałam 'Telefon od anioła', "Jutro" i jeszcze jakąś jedną ale tytułu nie pamiętam teraz. Bardzo fajnie pisze.

Ewelinko, nie dziwię się, że postanowiłaś, że jednak chcesz poznać płeć dzidziusia. Ja czytając tu o zakupach dla dzieciaczków tak się nakręciłam, że chciałam chociaż coś jednego malusiego kupić. Poszłam do sklepu i powiem szczerze, że z takich unisex to bardzo mało było. Z drugiej strony kupić coś tylko po to żeby kupić bo to jest unisex to nie chciałam więc stwierdziłam, że poczekam jeszcze te kilka dni. Ale do końca ciąży to nie chciałabym tak nie wiedzieć czego szukam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów