Strona 30 z 543
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasia nawet nie próbuj grupy zmieniac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    :-)

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ja miewam lekkie bóle w podbrzuszu. A czasem takie dziwne uczucie jakby wypełnienia. Trochę tak jak czasem przed miesiączką.
    A do Was mam pytanie. Mamuśki, czy próbowałyście na mdłości imbiru? Herbatka z imbirem czy też w innej postaci? Sprawdzałyście czy to pomaga?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam u gina, następna wizyta będzie z usg, tak się cieszę
    Kolejna, czyli druga cytologia źle mi wyszła i znowu dał mi probiotyk i dodatkowe badanie :/
    Wszystko wporządku, przebyta toxoplazmoza zezwala mi na wcisnanie mi.in sushi i serów pleśniowych, co mnie łasucha pociesza :P
    Poza tym wszystko ok...OOby te 4 tygodnie minęły, bo liczę każdy dzień, po dniu byleby minął, żeby dzidziuś był bezpieczniejszy, wiem shizuje chyba.

Nie mogę się już doczekać ruchów, w pierwszej ciąży poczułam bardzo szybko jak na pierworódkę, więc teraz tez myślę, że będzie szybko
    Brzuch czasami tez ciągnie, pobolewa, czuję się jakbym miała okropnie napięty brzuch. W sesnie ani cm wolnej przestrzeni
    [/url

[/url]

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Pytałam o witaminy, bo poprzednio brałam Femibion, powiedział, że on uważa, że mam dobre wyniki, więc zaleca kwas foliowy, a po 12 tyg kwasy DHA owszem i ewentualnie wtedy można, ale nie zabrania, kupię po 12 tyg
    [/url

[/url]

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz

Red face Witajcie przyszłe Mamy

Jestem Hania, mam 29 lat. To już 9 tydzień, moja pierwsza ciąża Jestem przeszczęśliwa, długo się staraliśmy i wreszcie spełniło się nasze marzenie. Jednocześnie jestem też pełna obaw, bo mam za sobą spore krwawienie na początku 8 tygodnia przestraszyłam się bardzo, myślałam że to koniec, ale od razu poszłam na usg i widziałam naszą kuleczkę i bijące serduszko. Potem z wynikiem poszłam do mojej lekarki i uspokoiła mnie, że dziecku się nic nie dzieje a krwawienie pojawiło się ze względu na krwiak przy łożysku i że to się zdarza i nie ma powodu do niepokoju. Wciąż jeszcze mam to brązowe plamienie, ale już znikome. Nikomu jeszcze nie mówiliśmy, bo zdajemy sobie sprawę, że w pierwszym trymestrze jeszcze różnie może być. Dlatego nie mogę się doczekać, aż miną te 4 tygodnie i największe ryzyko minie.
    Czuje się dziwnie, całymi dniami bym spała, zmieniły mi się smaki, właściwie to na nic nie mam ochoty, choć ciągle jestem głodna. Mam te mdłości i kompletny brak energii. Jem na siłę niestety bo boje się, że nie dostarczę maleństwu tego co potrzebuje, a mam niskie żelazo i vit D Lekarka zaleciła suplementacje. Urósł mi biust, to ciekawe dla mnie bo zawsze miałam mały hehe, myślę, że już niedługo będę potrzebować większego stanika. Piersi są jakby spuchnięte i obolałe. Jestem tez teraz bardzo wyczulona na zapachy, przeszkadzają mi spaliny na ulicy i zapachy jedzenia dobiegające z restauracji czy od sąsiadów, ciężko mi też umyć garnek po mojej zupie bo mnie od tego zaczyna mdlić... Czekam aż to minie bo nie funkcjonuje wydajnie teraz, chociaż moja lekarka mówi że to dobrze że mdłości są bo to znaczy ze wzrasta poziom hormonu a to dobry znak. Możliwe, że jeszcze się te objawy nasilą
    Pozdrawiam ciepło Dziewczyny!
    Ostatnio edytowane przez Hania87 ; 25-10-16 o 04:09

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Hania87 nie martw się, mój profesor na studiach zawsze powtarzał, że ciąża jest na tyle piękna, że choćby nie wiem co, to dziecko zabierze Nam co mu się spodoba, a to my będziemy cierpieć, bo to mały pasożyt ;p
    Mnie raz mdli, raz mniej, ale hit... jeździć autem za bardzo nie mogę, przejadę kawałek i zaraz mdli mnie, wręcz mam całe menu na wylocie, że tak powiem
    Ulubione perfumy, które kochałam...Poszliśmy do kina z mężem i nie mogłam sama ze sobą wytrzymać!
    Hania, będzie dobrze, ja też odliczam czas do końca 1 trymestru
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Kasiuszka, pewnie, ze mozesz zostac. w kwietniu wszystkie bedziemy Ci zazdroscic, ze juz jestes po porodzie i masz Malenstwo przy sobie
    Wczoraj bylam u ginekologa. Przed samym usg tak sie denerwowalam, ze az mi sie slabo na tej kozetce zrobilo. Ale z dzieckiem wszystko w najlepszym porzadku. z usg wychodzi poczatek 9 tygodnia. kolejna wizyta za 4 tygodnie musze jeszcze ogarnac wizyte do endokrynologa bo musze kontrolowac poziom Tsh...

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    USG
    Powiedzcie mi jedno... Macie co wizytę?
    Ja uważam, że robi się co jakiś czas, tzn wg kalendarza usg i jak jest taka potrzeba, chodzę prywatnie do jednego z lepszych, jak nie najlepszych lekarzy wg mnie, a moja koleżanka wczoraj była w szoku, że nie mam co wizyta usg, że niby jak sprawdzi lekarz sttan szyjki ;p
    W dodatku, że ona woli widzieć dziecko i wie za co płaci...
    Sama nie wiem co myśleć, wiadomo sama bym chciała co wizytę oglądać maluszka, ale lekarz lepiej wie co lepsze...
    [/url

[/url]

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Ja chodze na NFZ i mam usg na kazdej wizycie. Lekarz mierzy dziecko i slucha przez chwile serduszka. Mysle, ze to zalezy od lekarza i samej ciazy. Jak wszystko przebiega w sposob fizjologiczny to chyba koniecznosci nie ma. Mysle, ze jak chodzisz do takiego super specjalisty i masz do niego zaufanie, to poprostu pozostaw to w jego rekach. Kolezanka bardziej pewnie mysli pod katem emocjonalnym niz medycznym.
    A z ciekawosci...jak wyglada wizyta bez usg? Lekarz bada na fotelu, czy tylko sie z nim rozmawia i sprawdza wyniki badan?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów