Strona 299 z 543
Pokaż wyniki od 2,981 do 2,990 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Monikaim
    W każdym idzie kupić, ale cenowo chyba najlepiej wychodzi w Lidlu, później Kaufland i na końcu Rossmann.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Witam Was
    Monika można zapytać lekarza, z tymi bólami w ciąży nigdy nic nie wiadomo. Zwłaszcza jak sie nosi starszą pociechę. Ja mojego na raczki nie biorę, fakt ma 3,5 roku, ale czasem na ręce pakował się póki w ciąży nie byłam, a Wez wytłumacz takiemu 1,5 rocznemu, raczej się nie da. Zabawa w parterze musisz kombinować

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja chyba zamieniam się w Niedźwiedzia i zapadam w sen zimowy. Spałam w nocy 9h, wstałam zjadłam z synem śniadanie i położyłam sie na kanapie, oglądaliśmy bajkę i zasnęłam na prawie godzinę :/ okropna jestem jest 13:14 a ja ide przebrac sie z piżamie, bo nawet nie zdążę obiadu przed kościołem zrobic. Energii to we mnie nie ma za grosz :/

Senior Member
    megianto

O mnie
    Kozaczku
    To chyba przez tę pogodę. Ja też bym ciągle spała ostatnimi dniami i wiecznie zmęczona chodzę. Też jakaś nierozciągnięta jestem, ale to chyba przez to siedzenie w domu.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Też tak myślę. Ja jestem naprawdę zawieszona ale ty cisza, moje dziecię w Kościele na dźwięk organów tance odprawiało Haha a ja nadal głodna i mąż pojechał po pizzę

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ale tu cisza....
    Ja chce sie pochwalić że chyba zmądrzałam i podjelam decyzje ze chce znac płeć a to z dwóch powodów po 1. Nadam już mu imie i bedziemy mogli ( ja i też mój syn zwlaszcza ) mówić do brzucha po imieniu a nie tak bezosobowo. I po 2. W sklepach bede mogła już wiedzieć czy kupować coś dla chlopczyka lub dziewczynki, bo mi mimo ze mam mnóstwo rzeczy czasem jest cos w takiej promocji ze az grzech nie kupić , już nie mówiac ze kupowanie dla swojego dziecka to duża przyjemność. Może intuicja a propo chłopaka mnie jednak zawiedzie i wtedy zostaje bez ubranek dla dziewczynki.
    Milego dnia :-)

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ewelina fajnie jest wiedzieć co nam tam w brzuszku rośnie. Ja jestem sobą rozczarowana, że tak bardzo sobie wbiłam do głowy dziewczynkę, a tu jednak chłopiec:-) przynajmniej mam czas się z tym oswajać, a teraz zżera mnie ciekawość czy będzie bardzo podobny do tatusia. Mój mąż i jego dwaj bracia są baaardzo do siebie podobni i wszyscy są podobni do teścia. Widać mają takie wyraziste cechy i są one na tyle dominujące, że nie sposób ich nie zauważyć. Z jednej strony to fajne:-) ale mam hopla bo nawet na usg połówkowym zaczynam dopatrywać się podobieństwa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Ewelina
    No i świetnie Tak jak piszesz są zalety poznania płci.

Marchew

Dziecko zanim wydorośleje jeszcze 5 razy może się zmienić jednak nie dziwię się, że wyobraźnia działa Ani się obejrzymy, a będziemy miały nasze pociechy w ramionach/\.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina to się pochwal kto tam mieszka w brzuszku jak już będziesz wiedziała

Dziewczyny jak tam Wam minął weekend? Ja prawie cały przespałam albo przeleniłam się na kanapie miło tak nic nie robić od czasu do czasu

Ja właśnie zrobiłam zakupy spożywczę i czekam na dostawę. Jakiś mam taki przypływ energii że biegam i sprzątam od samego rana. Aż sama siebie nie poznaje

Senior Member
    megianto

O mnie
    Mrówka
    U mnie weekend spokojny. Też spędzony w głównej mierze na leniuchowaniu i spaniu
    Za to dziś się biorę. Właśnie wybieram się na zakupy i do biblioteki po jakieś romansidło na te ponure wieczory :P Muszę się też brać za pisanie pracy licencjackiej, co mi przychodzi z ogromnym trudem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów