Strona 294 z 543
Pokaż wyniki od 2,931 do 2,940 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto na mnie strasznie zapachy. Taka jestem wyczulona. Mdłości przeszły koło 14 tyg ale został ten wyczulony zapach...
    współczuje, ja nienawidzę surowego mięsa... Normalnie nie mogę pokroić nawet... brzydzi mnie nawet bez ciąży, ale jak miałam miesiączkę to normalnie aż mnie rzucało, tak nie mogłam :/

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Kozaczku współczuję odległości do miasta.. ja cale zycie mieszkalam na wsi, jak sie zakupów bw sklpie nie zrobilo do 16 to koniec. Pozniej juz tylko w samochód i do "miasta".. a co sie najezdzilam pks do szkoly do Łodzi i na studia lacznie z gimnazjum 11 lat jazdy tym pieknym pojazdem... to az mnie ciarki trzesa jak sobie przypomnę, kiedys tak nie bylo jak teraz ze telefon i mama albo tata przyjedz... trzeba bylo czekac na pks ktory jezdzil co godzinę lub 1,5.. piekne czasy nie ma co. Teraz od roku gdy mieszkamy juz na swoim z mężem, jestem bardzo zadowolona ze mieszkam w bloku w miescie. Pomimo, ze moi rodzice bardzo chcieli bysmy sie budowali obok, bo działka czekala.. ale ja nie chcialam fundowac moim dzieciom znow rozrywki z autobusow.. moze kiedys jak oboje będziemy mieli dosc blokow to wrocimy na wies.. ale to jeszcze nie ten moment w zyciu.. a tu, pirkna sprawa do biedronki, lidla, Carrefour mam po 5 min na pieszo na obecna chwilę jesteśmy zadowoleni z decyzji ktora podjęliśmy

Co do miesa to dla mnie wgl mogłoby nie istniec. Moglabym zyc na makaronach i na salatach.. teraz troche sie zmuszam, bo wiadomo ale fanka miesnych obiadow nigdy nie zostane. Ostatnio nawet zasmakowala mi ryba na parze, wiec staram sie regularnie cos sobie uparowac by nie smażyć, do tego brokuł marchewka i obiad z glowy ale dania typu mielone, albo schabowe mnie odrzucaja... jestem jeszcze w stanie zjesc np spaghetti z miesem.. ale jak wiem ze np. Maz ta kulke szynki zmieli w domu.. bo kurde kiedys tak sie nacielam na mielone w miesnym, ktore musialo byc zmielone z jakas kością? No to wtedy jedyny raz w ciazy rzyglam.. :P dlatego u nas dania mięsne gotuje maz.. ja sie nie dotykam :/ on sobie gotuje, pozniej je to przez 2 dni no chyba ze akurat mi cos zaskakuje i troche dziubne od niego ...

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ewak
    Skoro lubisz rybę na parze to polecam ci rybę w sosie cytrynowo koperkowym i do tego np. ryż. Fajna sprawa, mimo że ja za rybą nie przepadam.
    Co do zamieszkania to w dzieciństwie przeprowadziłam się z miasta na wieś i nie żałuję, ale z racji tego, że do centrum mam 3 km W lato fajna okazja do jazdy rowerem

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny dawno nie pisałam, ale śledzę Wasze wpisy na co dzień więc jestem na bieżąco. Miałam przerwę od pisania , bo potrzebowałam oswoić się z tym, że ciąża nie wygląda tak jak sobie wyobrażałam. Myślałam, że przejdę ją przebojem tryskając zdrowiem i radością. Jak się okazało, że coś jakieś komplikacje,t o straciłam chęć aby się udzielać. Generalnie wszystko mam pod kontrolą i od pewnego czasu jestem spokojna. Drugi trymestr faktycznie przyniósł poprawę samopoczucia i na tę chwilę wręcz rozpiera mnie energia i pomysły.
    W zeszłym tyg miałam połówkowe i potwierdziło się, że będzie syn:-) liczyliśmy na dziewczynkę i wciąż czuję się dziwnie. Imienia jeszcze nie wybraliśmy, nie mamy nawet żadnych poważniejszych typów. A termin porodu 4.06. Wstępnie już ustaliłam z lekarzem, że będzie wcześniej planowa cesarka. Raczej na Borowskiej we Wrocławiu i pewnie w drugiej połowie maja. Może któraś z Was ma jakieś informacje z 1 ręki czy to dobry wybór? Ja słyszałam dobre opinie.
    Z bieżących spraw to też skorzystałam z promocji w Lidlu. Kupiłam sobie te grubsze getry ciążowe oraz biustonosze do karmienia. Zastanawiam się również nad termometrem, pooglądałam przy najbliższej okazji, bo pewnie się nie sprzedadzą tak szybko wszystkie
    Moja waga to jakiś koszmar:-D Dziś rano było już 6 kg do przodu porównując do wagi z 5 t.c.. Fajnie mają te z Was, które na razie malutko przytyły, szybciej wrócicie do formy po porodzie. Może tak tyję, bo nie pracuję i muszę się oszczędzać z jakimkolwiek wysiłkiem. Wierzę w to, że jak będę karmiła piersią, to waga będzie szybko wracała do tej sprzed ciąży.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Marchew
    Wiadomo jak to w życiu jest. Całkiem inaczej często sobie coś wyobrażamy, a później zawód. Co do płci to zawsze chciałam mieć dziewczynkę, ale coś czuję, że będzie chłopak nie wiem czemu :P W każdym razie bardzo się cieszę i na starcie wybieraliśmy imiona dla obu płci by później za dużo o tym nie myśleć. Jednak jak co do dziewczynki imienia jesteśmy jednogłośni tak z chłopcem jest mała różnica zdań :P

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek nie wiem co mi sie ubzduralo ze nosisz w brzuchu małego Juliana :-D jesli chodzi o choroby dzieci to mój odpukać nie był tej zimy przeziebiony nawet ale przedszkole napewno da nam popalić bo bedzie sie zarażał od innych dzieci .

Marchew, uważam ze ten szpital jesli chodzi o cesarke to dobra decyzja. Ja rodzilam tam, wprawdzie naturalnie, ale później leżałam z "cesarkami" na sali bo nie bylo miejsc, mialy one tam naprawde dobrą opieke (nawet jakas fizjoterapeutka przychodzila) no i dzidzia lezala za szyba w tej samej sali a nie gdzie dalej. I z tego co sie orientuje to tam we Wroclawiu robia najwiecej cesarek (chyba najlepsze maja warunki) . Cos mi sie kojarzy ze juz to pisalam komuś na forum i sie powtarzam :-D

Ja mieszkam we Wroclawiu wszystko mam blisko i mnie to cieszy rzadko kiedy auto potrzebuje do przychodni np. Mam minute piechota, ale latem marzy mi sie mieszkanie na wsi bo w miescie siedziec w upale to tragedia

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ewelina to Noemi ma miec Juliana hehe
    Co do chorób moj jak nie chodziliśmy do przedszkola to przez 2 lata byliśmy oprócz szczepienia raz na ośrodku zdrowia, 1,5 roku minęło jedynie z drobnym wodnistym katarem, a teraz porażka Haha

Ewak ja mam to samo z mięsem, gdyby nie moja rodzina nie jadalnym WCALE! A moj syn 3,5 roku i dosłownie steka ostatnio z mężem jadł ale ja w ciąży to mogłam jesc mięso w czym sie dało, a teraz w ciąży jeszcze bardziej nie mogę mięsa niż normalnie...:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja wlasnie wolałabym mieszkanie w mieście, tym bardziej, ze dom mam dostać ja w spadku. Wiec mam dom do którego na weekend wpadniemy? A mieszkanie na codzień, ale zobaczymy na co sie zdecydujemy. Wlasnie zycie dzieci na wsi jest wspaniałe. Póki nie Trzebaby dojeżdżać do szkoły

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja mieszkam w mieście i moje dzieci mają 4 km do szkoły. Mamy niecały kilometr do granic miasta za nami gmina i inna bajka ;p Po dzieciaki specjalny autobus przyjeżdża i odwodzi. Mieszkanie na wsi fajna sprawa ale latem. Zimą jak dobrze zasypie to nim odśnieżą to... u la la W mieście skrobią ten asfalt i sypią aż za dużo ;p
    U mnie jak zwykle w nocy spać nie mogę budzę się ehh. Rano mała ułożyła mi się pod samymi żebrami hehe guza takiego miałam. Śmiesznie to wyglądało Pół dnia zdjęcia przeglądałam, bo mi się pamięć w aparacie kończy. Mam ok 1000 zdjęć do wywołania ;p

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ewelina dzięki za informacje o Borowskiej, z tego co piszesz rozumiem, że sale tam są wieloosobowe. Moja siostra rodziła w dwóch szpitalach. W jednym było chyba 7 dziewczyn na sali. a w drugim pokoje były już 2-osobowe. Wiadomo, że to już większy komfort, a do tego łazienka w każdej sali.. No ale trudno, najważniejsze żeby był wysoki standard opieki nad dzidzią resztę jakoś można przeżyć.
    A co do miejsca zamieszkania miasto/wieś, to myślę, że często tęsknimy za tym czego akurat nie mamy. Mieszkam w mieście, ale z zamkniętymi oczami przeprowadziłabym się na wieś. A znam takich, którzy uciekli ze wsi do miasta i nie żałują więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów