Strona 288 z 543
Pokaż wyniki od 2,871 do 2,880 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Famirabelka w takim razie współczuję, widze, ze mamy taka sama syt z siostra meza najbardziej mnie to "boli" ze ona jest tylko o kilka miesiecy ode mnie mlodsza i na prawdę przy minimalnym wkladzie energii moglybysmy miec sypwr kontakt, ja przez te ostatnie 4 lata kilkakrotnie do nie j wyciagalam reke, zapraszalam na kawe.. żebyśmy spotkaly sir na neutralnym gruncie, ale nigdy nie pofatygowala sie nawet odpisujac zebym sie pocalowala w tylek, poprostu 100% olanie sytuacji. Drugim powodem dla którego nie chce by byla matka chrzestna jest wlasnie to, ze ona jest wgl nie wierzaca.. my z mezem razem sie zmieniliśmy bardzo, jesteśmy bardzo wierzacy i praktykujacy, jezdzimy na rozne spotkania poznajemy wspanialych ludzi.. dlatego tak zalezy nam na odnowieniu tej wiezi.. ale niestety, ja bez zerowej checi z jej strony nie jestem w stanie nic zrobic ... :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dokładnie. Ja jestem wierząca nie praktykująca, mąż nie wierzy, przestał wierzyć. Ale chyba dlatego tak jest że rodzice zmuszali nas do chodzenia do kościoła, a sami nie chodzili. Nawet jak przyjeżdżam na Wielkanoc to mnie wysyłają z koszyczkiem - bo sami nie pójdą go poświęcić. Moja siostra też nie chodziła do kościoła, ale od czasu jak ma męża (wierzący) to chodzi do kościoła co niedzielę, co dla mnie jest dziwne, a mieszkam 2 min od kościoła. Z drugą siostrą kontakt coraz bardziej się zaciera bo mieszka za granicą i już nie wróci, poza tym życie lepsze troszkę uderzyło jej do głowy i uważa się że wszystko ma lepsze. Strasznie przemądrzała się zrobiła. Mój mąż jej nie lubi, bo go drażni strasznie jej krytyka innych wokół. Odległość zabija kontakty. Nawet te bliskie.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Ja raczej ze swojej strony nie będę miała problemu z chrzestnymi mam dwie siostry, szwagra (drugi szwagier już jest chrzestnym mojej córki), wszyscy są ok także kogoś wybiorę, ze strony męża będziemy szukać wśród jego kuzynostwa, bo jego jedyna siostra już jest u nas chrzestną. nie utrzymujemy jakiś wielkich kontaktów z jego kuzynostwem, ale znamy się i lubimy, także spoko. Co do ubranek już wszystko mam trochę używanych trochę nowych, zaczęłam kupno od rozmiaru 62, 56 nie kupuje ponieważ jak urodziłam pierwszą córkę miała 58 cm, także 56 było za małe. i automatycznie musiałam jej zakładać 62. Ewentualnie coś dokupię już po porodzie, ale wątpię żeby mały miał mniej niż córka, zazwyczaj drugi bobas jest większy choć wiem, że to nie reguła. Pozatym lekarz dziś na wizycie zarzucił mi że za mało przytyłam bo tylko 3 kg ale mówię mu że jak by zobaczył ile jem to by się zdziwił, po prostu tonami jem warzywa i owoce i zazwyczaj po 19 nie jem bo po prostu nie jestem głodna. za 2 tyg ma mi zrobić usg i sprawdzić czy dziecko przybiera na wadze.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Gabi to ile miałaś przytyć ? hehe dziwni są Ci lekarze moj poprzedni też taki był, pytał Zy czasami nie pale Haha
    Teraźniejszy oczywiscie słowem w tej kwestii się nie udziela, grzecznie zapisuje tylko przytyłam juz 4 kg, 23 tydz i weszłam w etap wpieprzania jak prosiaczek hehe mam aż wyrzuty sumienia monetami... W dodatku ruchu jakos strasznie nie mam, bo mam leżeć, ale oczywiscie roboty mam tyle...
    Dzisiaj cała suszarka prania, wiec pomyslałam, ze poprasuję pranie- strasznie lubię miec poprasowane ciuchy- zwłaszcza syna a rano przed przedszkolem nie ma zawsze czasu... ogarnelam i patrzę trzeci dzien z rzędu bratowa przywiozła córkę, bo budują sie ode mnie 100 metrów, znowu burdel będzie po tych dwóch stworkach :/

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do relacji, ja mam bardzo dobre relacje z rodzeństwem, mimo, ze siostra jedna 10 lat straszą, druga 8lat. Brat 4 lata starszy, ale naprawdę nie ma miedzy Nami rywalizacji, czy kłótni i nie zgodzę sie z tą odległością, bo siostra jedna mieszka 10 lat we Francji, rozmawiamy bardzo często przez komunikator, albo dzwoni jak moze i ja mogę. Jestem chrzestną jej synka. Miałam wtedy niecałe 18 lat, ale zawsze cos miałam swoich pieniędzy, bo ciagle pracowałam i symbolicznie, nie chodzi o jakies mega prezenty chrzesniaczkowi robiłam. Teraz mam juz dwoje chrzesniaków i maz tez dwoje, jest to wydatek, bo nawet symbolicznie jednak raz w roku czy dwa prezent sie kupuje, ale syna chrzestny to siostry maz Ci z Francji i jak przyjeżdża raz w roku młody dostaje cos skromnego, wcale nie wymagam itd. Rodzice są od zapewniania dzieciom wszystkiego, dziadkowie i chrzestni z okazji urodzin, czy świat jakiś prezent mogą dać, ale przecież jest wiele form, gdyby ktoś nie miał kasy, a powiedziałby, ze weźmie mi dziecko na spacer, płac zabaw itd tak na 3h, czy do zoo, ale niestety nikt sie nie kwapi hahaha życie

O mnie
    Ja bym bała się oddać dziecko pod opiekę chrzestnej którą widzę raz na rok... no chyba że widziałabym się z nią codziennie. Wtedy taki spacer czemu nie. Ja w tym roku miałam 18 chrześniaka, pożyczyłam pieniądze bo sama nie miałam by dać na osiemnastkę (nie pracuję) więc masakra. I tak dałam mniej niż powinnam, ale dla mnie to wielka kwota była. Jeszcze tylko ślub mi został - mam nadzieję że szybko to nie nastąpi.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Ja ze swoim rodzenstwem tez mam bardzo dobry kontakt, siostra jak wspominalam stara sie o adopcje, duzo mamy teraz wspolnego, bo razem wybieramy lozeczka wozki itp. obie jesteśmy mega zagubione w temacie hehe. Ogólnie duzo lepiej sie dogadujemy jak kazda zaczela "wlasne zycie", tzn wyprowadzila sie z domu rodzinnego, jak miałyśmy razrm pokoik to dochodzilo nawet do rekoczynow ogólnie obie mam dosc wybuchowe charaktery, wirc zdarza sie ze sie nawet teraz klocimy, ale nawet po grubej awanturze, potrafimy sie po 2-3 dniach przeprosic i dogadac Z bratem tez sie dobrze dogaduje, czesto ich odwiedzam, bo mieszkaja razem w domu z rodzicami, wiec sila rzeczy sie widzimy wiadomo z bratem zawsze jest inny kontakt, wiecej chyba rozmawiamy z bratowa, nie sa to przyjacielskie stosunki, ale mamy wspólny jezyk i dobrze sie dogadujemy o "pierdolach"

Co do bycia chrzestna to chcialabym zeby to byla osoba na ktorej moge polegac i z nia pogadac wiadomo, pozniej w przyszłości roznie to sie uklada, ja z swoja chrzestna od lat nie mam kontaktu, na nasze wesele równiez nie przyszla, ale nie mam jej tego za zle. Kazdy ma rozna sytuacje w zyciu. Chciałbym po prostu miec z ta osoba dobry kontakt w momencie "wyboru" mam wiele przyjaciółek/kolezanek /kuzynek ktore według mnie bylyby lepszym wyborem niz ten tesciowej ale moze po porodzie cos sie zmieni i nawiążemy wspólny jezyk.. :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kozaczek nie pytałam nawet ile miałam przytyć powiedziałam mu tylko, że nie będę się opychała jak nie jestem głodna jem naprawdę nie mało. Jeszcze zdarzę się natyć zresztą nie tylko on się mnie czepia wszyscy że za chuda, że nie widać, a ja im tylko opowiadam że nie każdy musi w ciąży przytyć 30kg.

O mnie
    Ja wogóle nie pamiętam moich chrzestnych - są tylko na zdjęciu przy chrzcie. Eh. Właśnie idę się zważyć, bo jestem bardzo ciekawa ile teraz ważę. Już podaję... waże 51,3kg w 20tc.

Czyli 6,3 kg na plus. Zaczynałam od 45kg.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ewak
    Nieciekawa sytuacje, ale skoro się nie odzywa to mimo wszystko bym się sprzeciwiła i wybrała osobę, z którą mam kontakt i mogę na niej polegać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów