Strona 284 z 543
Pokaż wyniki od 2,831 do 2,840 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Mróweczko u mnie 12.06. - chłopczyk

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    No to pospane na dzis;(

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Hejo laski
    Kilka słów:
    1. Rozmiary ubranek: nie martwicie się, jeśli coś bedzie za małe. Dziecko szybko urośnie do nich i będzie po problemie Zawsze może leżeć w ciut większych ciuszkach i nic Mu się nie stanie.
    2. Kolory ubranek: jeśli nie jesteście pewne płci na 100% (tak jak ja), to zacznijcie kupować najpierw takie, które mają neutralne kolory Biały, zielony, fiolet itp. Osobiście uznałam, że nie będę mojej córki (prawdopodobnie) ubierać na różowo, bo strasznie nie lubię tego koloru. Jest masa innych ciekawych barw, w których dzieci wyglądają przeuroczo Zdecydowałam tak, bo pamiętam, jak moja siostra ubierała swoją dzidzię na landrynkę. Nikomu jednak nie narzucam swojego zdania
    3. Kupowanie ciuszków: kurczę, zazdroszczę Wam! Ja jeszcze do końca nie przebrałam ciuszków od rodziny i nie wiem, co muszę dokupić. Nie mam siły, by iść do garażu (po drugiej stronie osiedla), żeby wyciągnąć wory i kartony z nimi, by je przebrać i spisać sobie, co już mam. Gdybym nic nie miała, to już dawno bym po sklepach buszowała. A tak... Jadę jutro tylko do Lidla, bo te kompleciki mi się strasznie spodobały (szare i żółte), więc je sobie kupię, a z resztą wstrzymam się do momentu, aż nie ogarnę rzeczy, które już mam.
    4. Apropo zakupów w Lidlu: będzie wodoszczelna nakładka na materac do łóżeczka dla dzieci. I zastanawiam się ile ich kupić. Czy jedna wystarczy, czy lepiej kupić sobie 2 od razu? Jak myślicie? Bo to, żeby kupić to wiem. Nie wiem tylko ile sztuk mi się przyda. Jak szybko to się zużywa?
    5. Minionku: nie dziwię się, że jesteś zaskoczona Ja mam kilka bodziaków po moim bracie, który ma teraz 13 lat. Ale z drugiej strony - moja mama była jako rodzina zastępcza zawodowa i dostawała dzieciaczki w różnym wieku, więc coś musiała dla nich mieć. Nie znaj dnia, godziny, ani rozmiarów (jak zawsze mawiała) A jeśli chodzi o szał: nie mów tak, bo możesz trafić na naprawdę cudne ubranka Kiedyś był większy wybór (moim zdaniem).
    6. Baby shower: jeśli masz okazję, by takie party Ci zorganizowano - zgódź się Ponoć świetna zabawa i forma odstresowania się przyszłych mam w Ameryce. No i ułatwienie, bo prezenty najczęściej kupowane są w formie wyprawki, czyli zawsze lżej. Ale jeśli nie chcesz, to powiedz o tym delikatnie koleżance i po sprawie

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Co do listy: dziewczynka (prawdopodobnie) - Bianka (termin na 12 czerwca)

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Minion a co Ty tak spać nie możesz?

baby shower fajny pomysł ja bym się zgodziła
    ostatnio jak byłam w smyku to nie mogłam się powstrzymać i kupiłam 5 bodziaków za 30 zł w rozmiarze 56. Ale też muszę się zebrać i przejrzeć rzeczy, które dostanę i wtedy ruszę na zakupy

Ja jakoś od weekendu jestem jakaś bez sił. Wracam z pracy zjem coś, posiedzę godzinę i do łóżka. Wczoraj to nawet nie włączałam komputera. Chyba ta aura za oknem tak na mnie działa.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Witajcie z rana Ja już mam kilka jasno różowych ciuszków - bardzo lubię sama różowy, więc póki małe, na pewno założę. Większość i tak mam beżowych lub białych, mam niebieskie, ale różu nie mogłam sobie odmówić he he. Poza tym ciężko dostać neutralne dla dziewczynki, przynajmniej u mnie.

Macie jakieś darmowe epuby? na czytnik z bajkami dla niemowlaka? Wolę Epub, mniej dźwigania jest, szczególnie wtedy kiedy musisz zabrać sporo książek do rodziców.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Famirabelka miałam połówkowe ale takie na fundusz, lekarz nie ma zbyt dobrego usg, a na lepsze mnie nigdzie nie kierował. Wiec stąd ta niepewność, sam przyznał, że chyba dziewczynka 09.02 idę dodatkowo prywatnie, bo lekarz na nfz już mnie strasznie irytuje. Zapewne będę wiedzieć czy oby się nie pomylił hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Martusia, ja też chodzę na NFZ - badanie miałam w szpitalu w oddziale genetyki więc pani dr fajna nawet, ale też mi nie powiedziała przy pierwszej wizycie o mięśniaku - więc też mnie to zirytowało troszkę. Ale cóż, teraz tylko go potwierdziła, bo niby był tak mały że nie była pewna przy genetycznym, a wyszło przy połówkowym. Więc pewnie stąd zawsze miałam koszmarne miesiączki. Jak moja córa będzie mieć takie bolesne to idę z nią do lekarza, bez dwóch zdań, nie zostawię tego jak moja mama - bo przejdzie.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Aniss. Ja mam tylko jedna taka w sumie folie na materac i mi wystarczyla i wystarczy teraz ona sie nie zuzywa i wsumie wogole rzadko byla mokra, raczej sie przydala jak syn zaczynal spac bez pampersa.

Wczoraj nosilam 6tygodniowego bobabska i mam zakwasy na rekach dzis :-D

Mam pytanie do mam juz ktore maja dziecko/dzieci. Jak u Was bylo po pierwszym dniu w przedszkolu ? Mój jest dzis pierwszy dzień i boje sie że sie zrazi i nie bedzie chcial pójść bo tam Mamy nie ma. Nie to że wychowałam go na mamisynka ale przez cale swoje życie był 24h na dobe ze mna a tu nagle inny świat :-)

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Jestem inna w tej ciąży w tamtych, aż tak się nie przejmowałam. Mam nadzieję, że na tej wizycie lekarz mnie uspokoi ma 3D/4D usg. Żałuję trochę, że zrezygnowałam od chodzenia do niego. Myślałam, że jak mam te 35 to na fundusz mnie normalnie skieruje na takie badanie, ale tak nie zrobił. Niestety czasu nie cofnę ale zacznę chodzić i na fundusz i prywatnie dla spokoju

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów