Strona 283 z 543
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,830 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku mam nadzieję, że mi też tyle enegii wystarczy do końca - teraz czuje się super i jak wstaje rano to aż mi się chce coś robić, ale obawiam się co będzie dalej

Właśnie rozmawiałam ze szwagierką i mówi, że po swoim synku ma wszystkie ciuszki popakowane, wanienke, mate edukacyjna, zabawki i wszystko mi da, bo tylko na to czekała:P byłam w ciężkim szoku bo jej syn ma 9 lat. Mówi, że teściowa jej kazała dla nas trzymać...a ja tak na nią nadawałam a tu się okazuję, że ma kobieta dobre odruchy. Oczywiście wszystko sobie pooglądam, ale i tak fajnie że cokolwiek

Za to moja przyjaciółka (któa będzie chrzestną) własnie mnie zapytała czy chce...uwaga "baby shower", żeby mi zorganizowała - rany boskie dziewczyna się naoglądała chyba za dużo amerykańskich filmów, ąż mnie zatkało

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku
    Nic tylko pozazdrościć sił i oby teraz tak było nie tylko u Ciebie, a u Nas wszystkich :P

Minionku
    9 lat to trochę czasu, ale na pewno sobie coś wybierzesz i zawsze lżej choćby pod względem finansowym.

O mnie
    Megianto wiem, że 9 lat to sporo dlatego nie nastawiam się w ogóle na żaden szał - ale zawsze cokolwiek się znajdzie i dokładnie zawsze coś finansowo lżej

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minion No fajnie ;D mi bratowa oferuje cichy itd, ale ja nie chce... Jakos w drugiej ciąży chce pokazać, Zd wszystko sama ;D hehe
    Chociaż z synem to od połowy to ja juz wszystko kupowałam ja całego, a teraz? 23 tydzien a ja nie mam nic ;p trudno będzie na ostatnią chwilę
    Co do siły dasz radę jak tylko ciąża pozwala wręcz trzeba się duzo ruszać! Pochwalam, wiadomo w pewnym momencie ja się też czułam jak orka na wolności, ale warto
    Swoją droga ja dzisiaj przesadziłam, ale mąż ma 2 zmiany i musiałam, oczywiscie na noc nasmażyłam naleśników jeszcze i krzyż boli :/

A baby shower? Co Ci szkodzi?! Ja bym sie ucieszyła bardzo hehe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto i pomysleć co by było jakbym nie musiała leżeć wcale w tych ciążach hehe chociaż teraz czuje sie inaczej i lubię sobie poleżeć, łóżko mnie kocha spać mogę duzo, ale kurde jak zrobi sie ładniej na polku, juz obrałam za cel chociaż przedszkole kursować na nogach, spacerek jakiś, piłka w domu, bo pózniej serio nie urodzę ;D haha

O mnie
    Kozaczku mój też dziś 2 zmiana)) ale oni się synchronizują ale ja dziś spoczęłam na laurach i nie zrobiłam totalnie nic do jedzenia - no chyba, że dla siebie, ale po tym to juz tylko wspomnienie:P

Ja sobie na pewno nie odmówie żadnych zakupów, ale i podarowanymi nie pogardzę pewnie tak jak u Ciebie bede miala cała mase niepotrzebnych, ale szwagierka stara się o drugą dzidzie, przyjaciółka jeszcze też nie ma - więc będzie komu dawać później

A baby shower...no niby nic mi nie szkodzi, ale sam pomysł mnie zadziwił)

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mój też na 2 zmianie Ja natomiast ciągle w kuchni pichciłam i miałam trochę czasu by wyskoczyć na pogaduchy do koleżanki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Też bym chciała baby shower ale ciekawe kto mi zrobi,

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja mam termin na 4 06, dziewczynka

O mnie
    Megianto to wszyscy chyba wybyli na tą drugą zmiane dzis))

Paolkus - gdyby nie przyjaciółka, która pracuje w amerykańskiej firmie i pewnie się nasłuchała takich pomysłów dużo, a że sama nie ma dzieci to ma czas, to też nikt by nawet nie wpadł na taki pomysł

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów