Strona 279 z 543
Pokaż wyniki od 2,781 do 2,790 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Wierzę, że nie zapisujesz Ja mam tak z datami. Jak patrzę na datę to momentalnie kojarzy mi się że ktoś z moich bliższych bądź dalszych znajomych ma imieniny, urodziny albo ileś lat temu miałam jakąś randkę. Czasem mnie to bawi, czasem przeraża. To takie rzeczy typu 25 stycznia miałam studniówkę-15 lat temu, 5 lipca broniłam pracę mgr inż. - 10 lat temu, ale, że np 5 listopada miałam dyżur w internacie i poznałam wtedy swojego jednego z pierwszych chłopaków... jakieś 17 lat temu. Szkoda tylko, że nie pamiętam po co przyszłam do pokoju minutę temu

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, czytam Was codziennie, ale nie pisze, bo nie mam o czym, zawsze byłam bardzo aktywna, ale juz ponad miesiac siedze w domu....do pracy tez nie chodze, wszystko jest w porzadku ale prace mam taka że lepiej było zostac w domu....jestem w 20 tygodniu i nie czuje jeszcze nic...czasem mi sie wydaje ze takie smyranko wieczorem pod skóra to jest maluszek,ale nie wiem..
    Reni bardzo dziekuje za polecenie sklepu z bielizna zamówiłam biustonosz, taki wypasny bawełniany czekam ma byc jutro, fajny bo na teraz i do karmienia tez sie sprawdzi Wiec jesli ktoras z Was ma cos do polecenia, sklep internetowy itp to prosze wrzucajcie
    w reserved jest wyprzedaz i dwupak body kosztuje 14 zł, zostały juz tylko resztki resztek ale cena dobra-zycze wszystkim dobrego dnia

O mnie
    Miła12 nie ma za co Mi się na ich stronie bardzo dużo rzeczy podoba ale właśnie jeszcze nie zamawiałam. Daj proszę znać jak się sprawdzają staniczki. Nie chcę Cię martwić, ale często dziewczyny które mają już dzieci mówią, że staniczki które kupimy teraz mogą nam do karmienia nie wystarczyć. Jak zacznie się laktacja to cycuszki jeszcze nam sporo urosną. Zobaczymy Ja z wyjściowego rozmairu 75 B, przesłam najpierw na 75C, teraz juz na 75D i jakoś luzu nie mam. Następne też już będę kupowała takie odpinane do karmienia
    Dzięki za cynka o reserved

Mi wpadł ten link jeszcze w ręce http://kiziamiziapoland.pl/ ale nie zamawiałam jeszcze tam nic. Ceny fajne mi się wydają.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Oj za mną też ciężka noc. Budzę się przy niewielkim szmerze, nawet mała potrafi mnie obudzić jak mi pęcherz atakuje Najgorsze to, że zasnąć potem nie mogę

Minion87 gratuluje zdrowego chłopca

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Megianto, jak ci lekarz mówi, że masz łożysko umiejscowione w dnie macicy, to gdyby dno było na dole, to by było źle. A jak masz w dnie, to wszyscy się cieszą

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Dzięki Dziewczyny)

Reni ja dokładnie tak mam)....pamiętam takie rzeczy, a po domu to robie takie kilometry bo ciągle czegoś szukam i łaże bezsensu

Martussia ja też mam taki sen. Jak mnie kot obudzi (wystarczy, że zeskoczy np. z łóżka) albo mąż zacznie chrapać to po spaniu już mam...

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Dziewczyny, zaczęłyście z tym przekładaniem wizyt i się cieszyłam, że mi nie przekładają, a przed chwilą zadzwoniła piguła od prywatnego, że "pan doktor zmienił grafik na luty" i trzeba zmienić wizytę, bo w czwartki po południu już nie będzie przyjmował, "ale pani to na pewno z mężem, to jak mam zapisać?", a P ma w przyszłym tygodniu pierwszą zmianę i się babka za głowę złapała, bo "gdzie ona teraz mnie wpisze?". No i wpisała na pojutrze na 9.40. Więc podejrzymy synka tydzień wcześniej, a i babcia będzie zadowolona, że nie będę miała USG dwa dni pod rząd Gorzej z kasą, bo przed wypłatą i przed gośćmi... No ale cóż.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Minionku gratuluje synka super wiadomości ze wszystko jest dobrze. Bardzo sie cieszę

Powiem Wam dziewczyny bez dzieci wysypiajcie sie ile możecie. Mój cholernik ma zapalenie płuc i dwie noce pod rząd ledwo 3h przespalam. Wierci sie, marudzi eh masakra. Jeszcze na dokładkę mam w domu męża o tez jest chory także wiecie jak z facetem, który ma katar. Umiera... Mnie tez rozkłada ale bronie sie bo kto ogarnie ten cały bajzel jak jeszcze ja się rozłożę. Wlasnie sie mój mąż polozyl bo głowa go boli

Co do staników to mi dała siostra chyba z 10 sztuk nieużywanych w rozmiarze C. Pocieszylam sie nimi ponad tydzien i znów do zmiany. Juz mi wszystko z miseczek wylazi ale ja to sie mega jaram, po ciąży miałam takie ze zawsze sie smialam ze tylko gej by się mną zainteresował loool

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Mróweczko dziękuje) ale masz szpital w domu...oby Ciebie nie złapało - już dość masz "atrakcji" w tej ciązy.
    Ja wiem, że teraz to trzeba spać. Jak tak leże i nie spię to jestem taka wkurzona na siebie

Ja mam 3 staniki w które się póki co jeszcze "upycham", ale chyba czas powoli rozejrzeć się za czymś większym...

O mnie
    Mróweczko tylko uważaj na siebie, żeby znowu Ci się coś nie porobiło. No wiem, mężczyźni jak mają katar to walczą o życie ale tym razem jednak musi chłop zacisnąć pośladki. A Ty do wyrka!
    To co? stała pozycja menu? Imbir, cytrynka i miodzik?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów