Strona 272 z 543
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    W kwestii infekcji - niestety nie pomogę Może Tantum rosa? Nie wiem, czy można w ciąży...
    Kupiłam sobie żel do higieny intymnej w ciąży i w połogu. Jestem bardzo zadowolona! Nic mi się po tym nie dzieje, a o infekcji nawet nie myślę, bo jeszcze w ciąży nie miałam Najlepiej udaj się do lekarza internisty i On Ci pomoże Nie musisz iść do ginekologa, bo internista też Ci pomoże w tej sprawie.

Co do obiadków u mamy: ale bym wciągnęła mamine gołąbki albo kiełbaski w warzywach Sama nie robię, bo mi się nie chce, ale zanim pojadę do mamy, to miną wieki... Chyba będę musiała się z garami przeprosić Moje spaghetti z passatą pomidorową też musiało swoje poczekać Dzisiaj dopiero będę robić, jak M. wróci z roboty, a miało być w sobotę Ale ze mnie leeeeń! Aż przykro :P

Kurtka: Famirabelka - ja swoją popsułam Zapinałam się do samego końca, aż zamek odmówił posłuszeństwa Rozłazi się w okolicach pępka i wyżej. Raz zapięłam bardzo powoli (udało się bez rozłażenia) i się potem wybić z niej nie mogłam. Sama w domu byłam, więc nie miałam kogo poprosić o pomoc... Ile ja się napociłam, żeby ten zamek puścił! Mało się nie popłakałam ze złości! Ale udało mi się po kilkunastu minutach szarpania. Jeszcze ją zostawiłam, bo chcę pójść do krawcowej i zobaczyć ile wyniesie wymiana zamka. Jeśli nie będzie się opłacać - kupię nową kurtkę. Teraz chodzę w bluzie z "futrem" pod spodem. To nie to samo, co kurtka, bo piździ przez materiał, ale nie mam wyjścia.
    Zmierzam do tego, byś już nie próbowała się zapinać, bo Twoja kurtka też wyląduje "w poczekalni", tak jak moja. Szkoda kurtki.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny

Zdecydowałam się wziąć ten antybiotyk na moje zapalenie pęcherza. Zawsze unikałam łykania tabletek jakichkolwiek, tym bardziej w ciązy niechętnie podchodziłam do tych wszystkich suplememntów i witamin jednak okazało sie ze mam słabe wyniki krwi (chociaz zawsze miałam baaardzo dobre...) no i biore taką mulitiwitamine (Blackmores Pregnancy gold) a dodatkowo wit d i żelazo bo miałam bardzo niski. Z apetytem tez u mnie kiepsko było przez pierwsze 4 miesiące teraz już lepiej wieć posłuchałam lekarki i łykam. Aktualnie rano 4 labletki bo poza witaminami jeszcze ten antybiotyk ..... to kompletnie nie w moim stylu. Zaufałam mojej lekarce, to ona sie zna, ja czerpie wiedze głownie z internetu a wiadomo z tym róznie bywa. Nie wylpłukałabym tych bakterii z przewodu moczowego samym piciem i zurawiną bo wciąż czuje pewien dyskomfort mimo ze zażywam ten antybiotyk...

Czuje sie dobrze, nie mam problemów ze spaniem w nocy, czasem jestem troche brdziej ospała w dzień ale to pewnie przez to niskie żelazo. Teraz mam na plusie 4 kilo i póki co prawie wszystko poszło w brzuszek Piersi tez bardzo urosły (nienadążam z kupowaniem staników ) z rozmiaru A przeskoczyłam na C. No i zrobił mi sie 1 rozstęp pod piersią taki siny pasek Mozna cos na to zdziałać teraz póki jeszcze jest siny? Skóra na brzuchu w porzadku - smaruje codziennie brzuch i piersi na noc oliwką dla dziecie a w dzień palmersem. I ten nieszczęsny celulit na udach i pośladkach... ale na to chyba nic nie poradze teraz

Jestem strasznie leniwa i nie moge sie zmotywować do jakichś konstruktywnych zajęć spędzam teraz dużo czasu w domu i nawet nie spaceruje za bardzo, nie ćwicze chociaż zawsze sobie obiecywałam ze w ciązy bede sie ruszac, do jedzenia to tez tylko najprostsze i najszybsze potrawy. Jeju Dziewczyny czy wy tez tak macie? Jak sobie poradzic z tym leniem?

Za to moj synek jest bardzo ruchliwy podskakuje, kopie, fika sobie cały czas ))) ależ to dziwne i zarazem jakie fajne

Z wyprawki mam tylko 2 pary śpioszków które kupiłam sobie zaraz po tym jak dowiedziałam sie ze to chłopiec. Zakupy zacznę dopiero w końcówce marca głownie dlatego ze mieszkam za granicą i teraz przez miesiąc bedzie u mnia moja siostra na wakacjach a od razu potem znajomi przyjeżdzaja na 3 tygodnie, więc kiedy goście już pojadą zabierzemy się z mężem za kompletowanie wyprawki. Z resztą teraz jest u mnie upalne lato a nasz synek urodzi sie w czercu czyli wtedy kiedy bedzie już zdecydowanie zimno a w sklepach obecnie prawie same letnie ciuszki. Z przykrością stwierdziałam ze tu u nas dla chłopczyka jest taki mały wybór ciuszków nie wiem dlaczego.

Pozdrawiam ciepło wszystkie Mamusie

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja polecam na rosztepy krem evolet ok. 30 zl, 120 ml w aptece. Moj synek miał blizne- gruba kreske i Przy regularnym stosowaniu ona zrobiła sie jasna i cienka, nic nie pomogło zadne drogie kremy tylko to. Napisane jest ze to wlasnie na rozstepy ten krem.

A propo ruchu to ja cos tam ćwicze tak wychodzi ok. 45min. 5 dni w tyg., ale cellulit i tak jest i w ciąży ciężko z nim walczyć mimo ćwiczeń i peelingów cholerstwo nie daje za wygraną :-D

Co do jedzenia to ja juz obiecalam sobie nie żreć tyle no i jak juz jeść coś musze to zdrowo :-) dostalam na święta od taty skrzynke wielką jabłek i wczoraj mi sie skonczyły..czyli w miesiąc pochłonełam jakies 30 kg jabłek:-D

Kurde nie mam jeszcze takiej fazy kupowania i myślenia o wyprawce....nie wiem co ze mna jest nie tak przeciez bardzo sie ciesze z drugiego dziecka, może mnie ta zima przytłacza i na wiosne rusze z kopyta.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni masakra, No u mnie tez śmietana to wiesz... w lodowce zawsze ze 3 stoją ;p
    Ja jedynie z takich mniej zdrowych przekąsek to wcinam nałogowo majonez maz sie śmieje, ze ja do wszystkiego używam :/
    Moi rodzice mieszkamy z Nimi, ale dogadać sie z jedzeniem nie idzie pod żadnym względem.
    Moj maz zrobił ostatnio sos słodko kwaśny do ryżu- pycha! Zobaczyli, ze ananasa daje juz nie będę próbować nawet... Często kurczaka curry robimy i tam sie zalewa to mlekiem kokosowym- tez nie zjedzą :/
    Te pierożki są mega- powiedz mężowi, ze ma zrobic hehe
    Tylko te pierożki są pieczone i ten sos mmmm... poezja

P.s maz na śniadanie zrobił mi kanapki z serem, pomidorem i cebula ;p bardzo dobre, ale cebula zwykła biała, będę śmierdzieć do wieczora haha

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Megianto kup sobie clotrimazolum maść i nasmaruj sie, poza tym zwykły najzwyklejszy jogurt naturalny- taki bez cukru smaruje sie i siedzi z tym nie wiem ile ;D ale ponoc skutkuje, przywraca pH prawidłowe... No i lactovaginal mi kazał Np wtykać...

Ja przez luteinke tez juz czuje sporadyczne pieczenie i mam fobie, ze będzie jak z synem

Co do ciuszków- fakt dla chłopca jest kiepski wybór :/ niby jest tego w cholerę, ale jednak słabo, naprawdę...a im starszy to juz całkiem... Ja jak cos muszę kupic i przechodzę koło działu dziecięcego to mnie trafia, na dziewczynki milion wzorów, a na chłopca jeden wieszak. Nawet na przecenach droższe są dla chłopców ciuszki!!!
    Bo ostatnio w reserved kupowałam spodnie i wybrałam 5 par po 39,99, zadowolona, Zd takie dobre ceny, a patrzę na dziewczęce 29,99, 19,99 dresiki można kupic :/ niesprawiedliwe!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Hania a w jakim kraju jesteście? Jeśli mogę zapytać?
    Co do antybiotyku- ja zwolennikiem nie jesyem, ale czasami lepiej zwalczyć za wczasy. Ja w ciąży na takie przypadłości jak pisze wyżej ocierpialam sie, ciagle wymazy, posiewy robili mi, bo takie nialam stany zapalne itd, a to takie infekcje tylko były :/

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    megianto - tantum rosa - warto bo dwóch saszetkach ci przejdzie, przynajmniej powinno. Tylko do podmywania się, nie rób irygacji. Clotrimazolum też można, sama mam jedno opakowanie w domu, ale tantum rosa o niebo skuteczniejsza.

A ja ogarniam się przed wizytą na usg. Mam dziś połówkowe o 11.30
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Clotrimazolum właśnie używam i nad Lactovaginalem się zastanawiałam Dzięki dziewczyny.
    Mnie dziś mama na zakupy do Lidla ciągnie, bo chce coś dla wnuka/wnuczki już kupić
    Co do wyprawki to już mam z 4 x body, 2x śpiochy, skarpeki, półśpiochy, bluzeczka, pielucha.

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    ewelina110389 dziękuje za informację, sprawdze czy coś takiego tu dostanę

Kozaczku
    Mieszkamy w Australii i aktualnie walczymy z upałami Jak mieszkałam w pl i nie planowałam jeszcze dzieci ale kupowałam coś dla znajomych to mi się wydawało ze tyle jest fajnych ciuszków dla chłopców. Teraz najczęściej bywam w h&m bo tylko to znam hehe i jeszcze w dwóch australijskich ale nie typowo dzieciecych i dokładnie tak jak piszesz 3 półki ciuszków dla dziewczynek i jedna dla chłopców... czemu??? Musz zgłebić jeszcze temat sklepów typowo dziecięcych tutaj hehe

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Hania ale masz fajnie, ja już chce wiosnę lato, zima już mi obrzydla.
    To prawda że dla dziewczynek jest wszystkiego więcej, nawet z zabawkami mniejszy problem jak dla mnie. Półroczne mu bratankowi ciężko było mi znaleźć coś fajnego i nie za drogiego.
    Dziewczyny ja cały czas mam ochotę na bigos

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów