Strona 271 z 543
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,710 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja też niby się mieszczę w to S, ale jak pochodzę dłużej to mi suwak sam się rozsuwa na biuście - więc nie chcę się męczyć. No i to opięcie w brzuszku - niepotrzebne. Teraz mam rozmiar 40 i różnica kolosalna.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni to masz jak ja... Ja mojej mamy kuchni raczej nie uwielbiam ;p ona nie uznaje al dente, śmiejemy z mężem, ze ona tylko al miękkie ryż, czy makaron, kasze moj ślubny ani ja nie zjemy od Niej, bo ona takie glusie hehe
    Sama tez masterchef nie jestsem, ale oglądać lubię hehe i maz moj chyba jeszcze lepiej niż ja gotuje, ale on ma inne specjalności, ja lubię makarony robic, jakies rissotto- uwielbiam i wychodzi mi meeega nie chwaląc sie, albo jakies bitki schabowe, ale ja lubię bez gotowców, bez kostek rosołowych wlasnie itd jesteśmy pod względem zarloctwa dopasowani z mężem na 100%

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Nie chwaląc sie dzisiaj zabrał mnie maz do ulubionej karczmy... pierożki ze szpinakiem i sosem dor blue to cos za co mogę dać sie pokroić :S nawet deser czekoladowa lawa, taki suflet bez szału na tle pierożków, mniam

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Oj Reni Reni ciekawe pomysły na obiadki Ciekawe jak by smakowało Zapiekane buraczki i jabłuszka plus smażona wątróbka? U mnie dziś na kolację fasolka szparagowa z bułką tartą zasmażaną na maśle

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Reni to masz jak ja... Ja mojej mamy kuchni raczej nie uwielbiam ;p ona nie uznaje al dente, śmiejemy z mężem, ze ona tylko al miękkie ryż, czy makaron, kasze moj ślubny ani ja nie zjemy od Niej, bo ona takie glusie hehe
    Sama tez masterchef nie jestsem, ale oglądać lubię hehe i maz moj chyba jeszcze lepiej niż ja gotuje, ale on ma inne specjalności, ja lubię makarony robic, jakies rissotto- uwielbiam i wychodzi mi meeega nie chwaląc sie, albo jakies bitki schabowe, ale ja lubię bez gotowców, bez kostek rosołowych wlasnie itd jesteśmy pod względem zarloctwa dopasowani z mężem na 100%
    Kozaczku, zapomniałaś jeszcze pewnie dodać o litrach śmietany do wszystkiego, żeby przypadkiem smaku potrawy nie było czuć O matko, wredna jestem, wiem ale ja np uwielbiam uwielbiam uwielbiam pomidorową zupę. Moja mama zawsze dolewa do niej litry śmietany i naprawdę nie dość, że mi już wtedy nie smakuje to mam po niej mega zgagę. Troszkę śmietanki ok, ale to każdy sobie może wlać tak naprawdę. Moja mama jest niereformowalna i leje ogromne ilości do garnka, bo twierdzi, że bez śmietany to ona jest taka...niedokończona. No z tą jej śmietaną to uważam ze jest wykończona a nie dokończona.
    Jak ostatnio mama była u nas to ugotowałam rosół, mam zjadła i nic nie powiedziała. Potem jak byłam w pracy to ona ugotowała rosół, 'doprawiła' kostkami rosołowymi i mówi, że jej rosół to taki ma bogaty smak bo na indyku gotowany. Aż mnie za uszami darło od tych kostek i soli.
    Wasz al miękkie rozwaliło mnie
    My z mężem też się dopasowaliśmy pod tym względem. Też gotowców nie używamy. Z kostką to przyznam, że tu i ówdzie ale odrobinkę jeśli warzywa nam się jakieś słabsze kupi ale to wszystko.
    Kiedyś słyszałam jak mój tata mówi do mamy, żeby ona nauczyła moją 4 lata starsza siostrę gotować bo ona gotować nie umie...Mieszkałam u siostry przez prawie 3 miesiące z mężem i zgodnie stwierdziliśmy, że gotuje najlepiej ze wszystkich w mojej rodzinie ale ona właśnie też gotuje tak lekko i kombinuje fajnie w kuchni ale bez weget itp.

O mnie
    A inspiracje w kuchni to fajne od Chodkowskiej Ewy często zgarniam

O mnie
    Kozaczku za te pierożki ze szpinakiem to będę dzisiaj płakać...idę poszukac czegoś dobrego w kuchni..
    Przez te nasze rozmowy o jedzeniu to nam wszystkim dupy urosną

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Fasolkę szparagową to ja w sezonie mogłabym na śniadanie, obiad i kolację
    niestety mrożona nie jest już taka dobra.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Jakieś porady na infekcje intymne?
    Lekarz dopiero 14 lutego Upławów żadnych nie mam, ale coraz bardziej swędzi.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Megianto, nie doradzr Ci, co zrobic aby sie pozbyc.. chyba lekarz Ci pozostaje niestety :/ ale moj lekarz na pierwszej wizycie zalecil mi bym kupila takie dopochwowe czopki z kwasem mlekowym i sobie taka jedną tygodniowo aplikowala. Podobno infekcje intymne to w ciazy norma, i dlatego ten kwas mlekowy jest tak wazny, bo zapobiega zeby nic sie nie rozwinęło. U mnie odpukac na razie, spokojnie pod tym względem, mam nadzieję że do końca ciąży tak pozostanie. Mozesz sie dopytac, czy potwierdza takie zapobieganie? :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów