Strona 270 z 543
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni nie kupuj zbędny gadżet, lepiej za tą kasę kupic laktator chyba, ze planujesz wyłącznie karmić butelka- moze Ci sue przyda

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Miałam robic kalkulacje, zrobię na szybko tutaj:
    -wózek 1000-6000 zł (jak kto woli, jaki lubi itd) pośrednia cena wózków 3w1 w standardzie normalnym to 1500-2000 z fotelikiem np maxi cosi, polecam można zawsze wygenerować koszta na polowe, kupując używany,
    -łóżeczko+materac+pościel
    Najtańszy zestaw ok. 400zl- optymalnie takie przyzwoita pościel i materac to jednak około 600zl, ale oczywiscie można kupic używane za polowe...
    -jakiś ręcznikx2, rożek, pieluchy tetrowe, podkłady do przewijania, kocyk( nie mowie o burżujskim bambusie ;D ) koszt łączny około 300 zł choćbyśmy kupowały najtańsze
    -kosmetyki i artykuły pielęgnacyjne- obcinaczka, czy nożyczki do pazurków, gruszka, czy aspirator, płyn do kapeli, krem do dupci, waciki, sól fizjologiczna
    Koszt ok 100zl

Nie wspomnę o ciuszkach, niani elektronicznej, butelkach, sterlizatorze, podgrzewaczu, karuzele do lozeczka, przewijaku, bujaczku, czy innym kaprysie- w dobie 500+, becikowego itd wszyatko kosztuje i naprawdę można nakupić cuda, ja jak pisałam mimo drugiego dziecka mam zamiar go porozpieszczać ;D a co! Ciezko pracujemy z mężem, zeby Nasze dzieci miały gadżety ułatwiające Nam i im zycie, można kupic naprawdę sporo rzeczy za bezcen, ale jak nie dostaniesz od kogoś, to za tą kasę Roksana naprawdę nie wiem jak Ty chciałabyś kupic cokolwiek

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Reni zrobiłaś smaka na buraka hehe. W takiej formie też nie jadłam buraków
    Co do kosztów to powiem, że nie są małe patrząc na ceny w sklepach. Pomimo tego, iż nie jest to moja pierwsza pociecha to nie mam nic. Zaczęłam skromnie od ubranek i już parę stówek nie ma, a gdzie reszta... Jedyne co dostanę to wózek od siostry wiec koszty troszkę mi zmaleją

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni, faktycznie robisz smaka strasznego na to jedzenie. Szkoda ze nie mam Ciebie za sasiadke :-D

Aniss, ja rodzilam pierwsze dziecko na borowskiej i jestem zadowolona- bylo to trzy lata temu. Trafilam na położną która ( jak później o niej czytalam) dostała jakas nagrode bo była najlepsza położną na dolnymśląsku, jakas Pani Ela. Nie nacinała mnie nawet. A teraz bede rodzić na Kamieńskiego bo tam można brać męża na porodówke no i mam blisko :-)

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczynki za opinie o kupnie sterylizatora. Odpuściłam kupno. No właśnie nie wiedziałam czy to zbędny gadżet czy coś co ułatwi mi życie.
    Planuję karmić piersią jeśli tylko będzie taka możliwość.
    Tak jak pisałam wcześniej, u mojego rodzeństwa już w sumie 9 dzieciaczków się wykluła i jakoś nie kojażę u nich sterylizatora. Co prawda każde z nich ma zmywarkę a u nas na razie puste miejsce na zmywarkę ale jeśli będzie taka potrzeba to będę sobie wyparzać w garneczku.
    Chyba czas zabrać się na poważnie za listę wyprawkową. Jeszcze niby kupa czasu ale dobrze by było faktycznie te zakupy rozłożyć w czasie, żeby tak nie bolało. No a może w międzyczasie też jakieś dobre oferty się trafią.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    jeśli chodzi o piżamy to ja zamierzam kupić na allegro
    http://allegro.pl/listing/user/listi...d=43624766&p=3
    mają w dobrej cenie a ja raczej nie śpię w piżamach więc potrzebuję tylko na początek, nie chce wydać majątku

O mnie
    Monikaim, nie śpisz w piżamach tzn śpisz w t-shirtach czy golaskujesz??
    Ja jestem zmarźluch w nocy i taką jesienno zimową porą uwielbiam długie galoty takie jak są flanelowe piżamki w krateczkę/paseczki, a na górę lubię gładką jakąś bluzkę na długi rękaw zimą, poza zimą na krótki. Latem najczęściej w t-shircie i majteczkach albo jakiejs koszulce nocnej na ramiączka. Zimą w koszulkach nocnych wogóle nie śpię bo mi zimno
    Linka wrzuciłam ogólnie, nie tylko na okres ciążowy i do karmienia. Ja mam trochę fisia z piżamkami. Tak przynajmniej kiedyś stwierdził mój mąż

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Co do gotowania to żaden ze mnie Master Chef. Jako, że często gotuję tylko dla siebie bo mąż w pracy do nocy to nie gotuję takich typowych obiadków raczej. Czasem i 3 miesiące mijają jak gotowanych ziemniaków nie jadłam itd. Prawdę mówiąc nie przepadam za gotowaniem dla kogoś, pewnie dlatego, że ja lubię sobie kombinować to co mi smakuje i nie koniecznie robić z tego jakieś wielkie dania.
    Co do kremiku z dyni batatów i jabłuszka naprzykład to mi ona straszszsznie smakuje, moja siostra tez sobie taki robi odkąd ją raz namówiłam. Z kolei jak byłam u mojej drugiej siostry i byli tam moi rodzice to częśc z nich nawet nie spróbowała, część zjadła po dwie łyżki i tyle z tego było. A Wam smaka tym narobiłam
    Ja kiedyś nie lubiłam gotowanych warzyw takich z zupy, bo u mnie mama gotowała je na takim ogniu i tak długo aż były bardzo ugotowane i smak ich pozostawiał wiele do życzenia. Potrafiłam jedząc sama w pokoju wybrać marchewkę i zakopać ją w doniczce z kwiatami, żeby mama nie widziała Mój mąż jak gotuje zupę (ja już też) to wyjmuje w odpowiednim momencie wszystkie warzywka (oczywiście jeśli chodzi o rosół itp a nie o takie zupy w których warzywka są na drobno pokrojone). Potem te warzywka wkłada juz bezposrednio komus na talerz, są takie aldente i pełne smaku. 'Okazało się' też, że jak się wszystkiego nie zasoli i nie przyatakuje wegetami itd to no te warzywa mają fajny naturalny smak. Zazwyczaj mowi się, że 'moja mama gotuje najlepiej'. Jak jem obiad u mamy to aż zgaga mi się włącza. Ale za to ona u mnie czy u mojej siostry twierdzi, że nic nie doprawiamy i wszędzie jej brakuje soli. Albo u mnie za ostro, bo przyostrzyć sobie lubimy Tak więc smaka narobiłam ale ciekawa jestem czy by Wam smakowało.
    Oooo a teraz naszła mnie ochota na wątróbkę drobiową smazoną z cebulką, jabłuszkiem, pieprzem ziołowym i pieprzem cayenne.
    Matkoooo od rana ciągle o jedzeniu myślę. Już Wam daję spokój

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Dzięki dziewczynki za opinie o kupnie sterylizatora. Odpuściłam kupno. No właśnie nie wiedziałam czy to zbędny gadżet czy coś co ułatwi mi życie.
    Planuję karmić piersią jeśli tylko będzie taka możliwość.
    Tak jak pisałam wcześniej, u mojego rodzeństwa już w sumie 9 dzieciaczków się wykluła i jakoś nie kojażę u nich sterylizatora. Co prawda każde z nich ma zmywarkę a u nas na razie puste miejsce na zmywarkę ale jeśli będzie taka potrzeba to będę sobie wyparzać w garneczku.
    Chyba czas zabrać się na poważnie za listę wyprawkową. Jeszcze niby kupa czasu ale dobrze by było faktycznie te zakupy rozłożyć w czasie, żeby tak nie bolało. No a może w międzyczasie też jakieś dobre oferty się trafią.
    Dokładnie. Niby już połowa za mną, a z wyprawki nie mam nic. Każdy tylko wokół mówi że jeszcze sporo za wcześnie. U mnie wszystko w porządasku, złapane tydzień temu przeziębienie z tempką 38.4 przeszło po 3 dniach - mąż się męczy do dziś jeszcze. Didzia mi się jakoś od tego piątku uspokoiła i nie harcuje tak intensywnie jak wcześniej - nie wiem czy się mam tym martwić, zapytam jutro na badaniu usg o to. Musiałam kupić nową kurtkę zimową bo w tamtej się nie dopinam już (znaczy się ledwo a nie chcę suwaka zepsuć). Z koszul nocnych mam jedną z Auchana kupioną za niecałe 19 zł i jest super (akurat była promo), ale też na allegro kupię, bo na rynkach ceny mam od 69 zł w górę.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Reni w zimie śpię w t-shirtach, a latem to różnie, zależy jak gorąco jest
    oj taką wątróbkę i ja bym zjadła
    Moja mama zupy bardzo dużo soli, reszta jakoś z umiarem. Jak wie, że z M. mamy być na obiedzie to i zupę mniej soli ale ona na talerzu zawsze po swojemu doprawia
    Famirabelka dobrze, że szybko minęło i już jest ok.
    Ja na szczęście w kurtę się mieszczę i mam nadzieję, że dopiero na wiosnę coś będę kupować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów