Strona 27 z 543
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Z pierwszym synem miałam tak że grudniu brałam tabletki i postanowiliśmy że chcemy dzidziusia, w styczniu byłam w ciąży. Nie martw się na zapas

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Dzis norlanie chyba zejde. Tak mi jest niedobrze :/ i jeszcze pogoda nie rozpieszcza. ech...trzeba jakos przezyc ta jesien

Aliciak, witamy wsrod nas. Grono sie powieksza mam juz jednego synka ale w sprawie antykoncepcji nie pomogę - stosuję naturalne metody obserwacji

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    jutro bedzie rowny 7 tydz termin mam na 11 czerwca.czasem mam mdlosci ale za tocaly czas chce mi sie spac...

Hejo kobitki. Witam nowe mamusie. Ja też się mało udzielam bo dosłownie całymi dniami bym spała albo leżała i jak na razie objawów żadnych nie mam poza zmniejszonym apetytem... któraś pisała że bierze falvit mama mi lekarz tego nie kazał brać tylko Femibion Natal 1 ona ma w sobie wit D i kwas foliowy, a po 12 tyg Femibion Natal 2... teraz sobie zrobiłam mały urlop i przyjechałam do siostry aktóra ma właśnie 3 miesięczną córeczkę małe przypomnienie po córce i przed kolejnym bobaskiem uciekam do małej właśnie a Wam jak weekend mija ?

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Powoli mija. Czekam z niecierpliwością na poniedziałek kiedy mam z rana wizytę u ginekolog podejrze fasolka. Zrobiliśmy miejsce w szafie na dzidziusiowe ubranka i 1 lub 31 pojedziemy do rodziny po wyprawkę

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    hej, weekend sie konczy... ja tez caly czas zmeczona jestem... czy wy tez macie juz dodatkowe kg??

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Narazie nie zważylam się a przed ważyłam 54

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar magrafka11
    Mieszka w
    wwa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-17 zobacz kalendarz
    Witajcie, dołączam i ja (jeśli można) termin mam na 13 czerwca. Mam 27 lat i jestem z pod Warszawy mam już synka 20 msc za chwilkę. Dołączam do forum ale boje się że nie będę miała czasu pisać, ostatnio jestem jak zombie chce mi się spać, spać i spać, oczywiście walcze z tym... Jak to dobrze było być w pierwszej ciąży i odpoczywać cały dzień całe 9 msc....
    Pozdrawiam Was wszystkie i udanego dnia bez mdłości :P

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    hej hej mogę i ja dołączyć?

Nazywam się Monika i mam już 13 miesięcznego Bartka właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży. Według moich obliczeń a miałam teraz długie cykle powinnam mieć termin na 30 czerwca ale nie wiem czy nie wyliczy mi lekarz wcześniej...

Jak byłam w ciąży z Bartkiem to tu pisałam na forum jednak po ciąży skończyłam miło wspominam ten czas forum więc na nowo chętnie tu wpadam

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witajcie Napiszę coś o sobie. Mam na imię Renata, za 5 dni skończę 33 lata. Młódka ze mnie nie jest W czerwcu zeszłego roku wyszłam za mąż a w lipcu usunięto mi całą tarczycę z powodu guzów. Jak się okazało na szczęście były to zmiany łagodne, ale tarczyca była zwłókniała cała od Hashimoto. Po wyregulowaniu mniej więcej TSH, czyli tak mniej więcej od początku tego roku zaczęliśmy starać się o dziecko. Nie były ta jakieś wielkie starania, tzn nie mierzyłam temperatury itd. Bardziej na zasadzie takiej, że nie robiliśmy nic aby ciąży nie było Ok 7-8 dni po ostatniej owulacji zrobiłam test i wyszedł negatywny. Tydzień temu w poniedziałek jednak jakoś tak powiedzmy dla świętego spokoju zrobiłam rano test a tam 2 kreski Nie wiem czemu ten test zrobiłam, byłam pewna, że w ciąży nie jestem. No może to te wyjątkowo wrażliwe piersi i to że tak jak uwielbiam mięso, tak dzień wcześniej dostałam idealnie wysmażonego steka i jadłam go jak za karę. Myślałam, że to takie typowe przedmiesiączkowe samopoczucie. Jednak pojawiły się dwie kreski )) Tak bardzo się bałam czy uda mi się zajść w ciążę po tej operacji, nie mam też 20 lat. A teraz ze szczęścia mam ochotę krzyczeć wszystkim naokoło, że jestem w ciąży Drugi test zrobiłam po południu i też wyszedł pozytywny, no i od razu zrobiłam betę i wyszła 1049 czyli 5 tydzień, czyli dziś już 6-ty. Jutro mam wizytę u mojej ginekolog-endokrynolog więc zrobimy USG. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale przyznam, że boję się okrutnie jak wszędzie słyszę, że taka wczesna ciąża jeszcze różnie może być. Od tygodnia trzymam tę informację w tajemnicy, aż nie mogę uwierzyć że dałam radę. W środę mój Mąż ma urodziny więc zrobię mu prezent, mam nadzieję też ze zdjęciem USG
    Lekarz rodzinny wypisał mi skierowanie na morfologię i badanie moczu. Morfologia super, niestety w moczu wyszły liczne bakterie Odczuwam pewien dyskomfort związany z infekcją no i mogłabym z toalety nie wychodzić, bo non stop siusiam. Dużo też piję bo ciągle mnie suszy. Zawsze piłam bardzo mało. Dziś idę do rodzinnego lekarza, pewnie dostanę antybiotyk
    Acha, z moich wyliczeć wychdozi, że termin porodu wypada na 22 czerwca 2017 Mieszkam w Krakowie
    Ostatnio edytowane przez Reni83 ; 24-10-16 o 12:13

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów