Strona 269 z 543
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    Ja nikomu nie zaglądam do portfela , napisałam to na początku ,każdy dysponuje inna gotówka. Mojemu dziecku nic nie brakuje i następnemu też nie braknie. I tak jest bezpieczne ,bawełna zamiast bambusa go nie uszkodzila a z taniego wózka nie wypadł. Wyluzujcie dziewczyny bo wam korona z głowy spadnie od skakania. I nie wiem po co w "sporze" biorą udział osoby których to nie dotyczy.
    Nikt nie mówi, że któremuś dzieciaczkowi czegoś brakuje. Po prostu sama napisałaś, że dla Ciebie to wystarczy. Zabrzmiało to, jakbyś krytykowała kogoś, bo chce kupić jedną rzecz za kwotę, jaką Ty rozdysponowałaś na całą wyprawkę.
    Jeśli chodzi o wypowiadanie się: piszemy na forum otwartym dla wszystkich, wiadomości nie są prywatne, więc każda z nas może się wypowiedzieć. Chill Nikomu korona z głowy nie spadnie, bo my nie jesteśmy księżniczkami, no i nie skaczemy, bo to w ciąży ciut niezdrowe jest :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    co do wyprawki to ja zaczęłam od porządków w szafach, żeby zrobić miejsce na to wszystko a z ubrankami to raczej nie będę szaleć, od bratowej dostaniemy po jej dziecku ubranka. Ale wiadomo, coś samemu nowego też się kupi, bo to przyjemność

Co to wózka jak wspominałam ja się zastanawiam nad Roan albo Bebetto. A fotelik kupuję oddzielnie, żeby był bezpieczny, dość dużo jeżdżę autem i dla mnie bezpieczeństwo to podstawa. Fotelik na pewno chcę nowy, ale tak się zastanawiam nad bazą isofix używaną, Tylko nie wiem na ile one będą bezpieczne gdyby się okazało, że jest powypadkowy. Czy dalej będzie spełniał swoje funkcje bezpieczeństwa. Niby na każdej aukcji piszę, że bezwypadkowy ale jak jest to nigdy nie wiadomo.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Roksana mysle ze Aniss dokladnie ujęła to co chciałam napisać. Jako ze jest to forum publiczne to każda z nas może skomentować damy post. Ja ta dyskusje kończę bo dla mnie nie ma sensu jej ciągnąć. Dziekuje. Dobranoc. Wszystko w temacie.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Dziewczynki, szybka zmiana tematu. Czy któraś z Was planuje zakup sterylizatora do butelek? Mam możliwość okazyjnie zakupić nowy sterylizator canpol babies w cenie 100zl z przesyłką w cenie. Normalnie kosztuje ok 140zł. Jakieś przemyślenia?

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Z ciekawostek...od dawna lubię fajne piżamki. Niedawno wpadła mi w ręce taka strona, na której są bardzo fajne propozycje...również dla kobiet ciężarnych i mamusiek
    Może Wam się coś spodoba
    http://rafjolka.pl/pol_m_Ciaza-i-mac...ienia-230.html

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny tak czytam i widzę że też macie problemy z zatokami - ja myślałam, że jest to może związane z przeprowadzką a może się okazać że jest to związane z ciążą. Ja się ratuje robiąc sobie inhalacje z soli fizjologicznej i smaruje na noc zatoki wikiem. Z tymi burakami to będę musiała spróbować bo też ostatnio w tym tygodniu niestety mam problemy z zaparciami. Z wyprawką też za bardzo nie wiem jak się za to zabrać, ale dziś mnie trochę naszło bo byliśmy w smyku i pokupowałam kilka rzeczy. Mają tam teraz bardzo fajne promocje. Te rożki o których pisałyście też mi się spodobały i o takim myślę. Nie mam pojęcia jaki kupić wózek i to będzie dla mnie duża zagwozdka - cieszę się że niedługo będziemy w odwiedzinach i siostry męża - tam są dwa małe szkraby 3-latka i 1,5 to będę mogła się nieco podpytać i podejrzeć. Fajnie bo też dostaniemy troszkę ciuszków i później na pewno będzie łatwiej. Jedyną rzeczą którą wiem jaką na razie chce kupić to jest łóżeczko dla dziecka na kółkach, bo będzie to dla nas praktyczne a pozostałe rzeczy to na razie jest to jedna wielka niewiadoma.

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Reni83 - ja się nie znam ale czy nie wystarczy wyparzyć butelkę we wrzątku ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Mrówka i Aniss idealnie podsumowały całe te bezsensowne komentarze. Ja tez kończę ta dyskusje bo zagraca tylko niepotrzebnie forum.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Reni ja nawet nie miałam świadomości ze cos takiego istnieje

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Kochane jestem, baaardzo mi pomaga sól podgrzana na patelni suchej oczywiscie i wrzucamy to w lnianą ścierkę i przykładamy na czoło ogrzewany i jeśli zalega Nam cos zaraz schodzi, oddtyka, albo inhalacje- ponoc najlepsza sól himalajska 2 łyżki do wrzątku, nachylaniu się nad naparem i nakrywamy głowę i garnek ręcznikiem przez co wdychamy tą parę- inhalujemy sie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów