Strona 268 z 543
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,680 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Bataty sa meega, w zasadzie calkiem zrezygnowalismy z mezem z frytek ziemniaczanych, na rzecz wlasnie takich z batatow polecam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    Witaminy --> mleko modyfikowane dla niemowlat
    Co masz konkretnie na myśli? Rozwiń swoją wypowiedź, bo jestem ciekawa.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Jakieś sprawdzone sposoby na zatkane zatoki?
    Już 4 dzień boli mnie głowa, a tu trzeba się uczyć, bo sesja
    Słyszałam, że inhalacje z wody i soli są dobre. Tylko w jakich proporcjach?
    Kochana! Czyść nos i zatoki wodą morską z apteki Ja też mam problemz zatokami odkąd jestem w ciąży. Moja śluzówka produkuje za dużo i przez to przytkane zatoki i częsty ból głowy.
    Możesz też robić inhalacje z gorącej wody z solą. Ja zawsze robię proporcje na oko A czasami nawet nie dodaję soli, bo sama gorąca para dobrze rozrzedza wydzielinę.

O mnie
    Ustosunkuję się jeszcze do wpisu o wyprawce.
    1600zł (z małym hakiem) to u mnie wyjdzie fotelik i wózek, a resztę mam, bo dostałam od rodziny, więc kupować nie muszę Każdy ma prawo wydać na swoje dziecko tyle, ile chce. Każdy ma inną sytuację w domu, więc nie krytykujmy tego, ile kto wyda na wyprawkę. Dla jednej 1600 wystarczy, a dla innej to będzie za mało. Ważne, że niczego naszym dzieciaczkom nie zabraknie Ceny samochodu też nie ma co porównywać. Ja mam autko za darmo, bo dostaliśmy samochód od dziadka mojego M., ale wyprawkę kupimy bez oszczędzania, bo wszystko ma być bezpieczne, a nie tanie Któraś z Was posiłkowała się testami przy kolizjach (prawidłowo!) i na tym się skupcie, a nie na cenach Zaglądanie do cudzego portfela jest nie na miejscu!

Koniec sporów!

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni dzieki za przepis, musze się wkręcic w te buraki i sobie będe jadła zamiast tych innych niezdrowych przekąsek bo rosne i rosne a buraki samo zdrowie i napewno nie będą przyczyną dodatkowych kilogramów. Kojarze taka sałatke buraki z rukola, musi być pycha bo ja to i to uwielbiam :-)

Jeśli chodzi o wyprawke to ja w zasadzie wszystko mam ale zazdroszcze troche pierworódkom mogą sobie poszaleć z zakupami pomyśleć jaki wózek itp. I nie oszczędzajcie na dzieciach, ja jestem tego zdania :-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Reni dzieki za przepis, musze się wkręcic w te buraki i sobie będe jadła zamiast tych innych niezdrowych przekąsek bo rosne i rosne a buraki samo zdrowie i napewno nie będą przyczyną dodatkowych kilogramów. Kojarze taka sałatke buraki z rukola, musi być pycha bo ja to i to uwielbiam :-)

Jeśli chodzi o wyprawke to ja w zasadzie wszystko mam ale zazdroszcze troche pierworódkom mogą sobie poszaleć z zakupami pomyśleć jaki wózek itp. I nie oszczędzajcie na dzieciach, ja jestem tego zdania :-)
    Może nie będziemy oszczędzać, ale też muszę pomyśleć o ekonomii, bo remont niedługo. 70m2 do wyremontowania, więc troszkę popłyniemy. Ale chyba damy radę Bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu, mimo wszystko!

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ja nikomu nie zaglądam do portfela , napisałam to na początku ,każdy dysponuje inna gotówka. Mojemu dziecku nic nie brakuje i następnemu też nie braknie. I tak jest bezpieczne ,bawełna zamiast bambusa go nie uszkodzila a z taniego wózka nie wypadł. Wyluzujcie dziewczyny bo wam korona z głowy spadnie od skakania. I nie wiem po co w "sporze" biorą udział osoby których to nie dotyczy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    O kurde to sporo metrów:-) Aniss nie pamietam czy juz Cie pytalam, w jakim szpitalu zamierzasz rodzic ? Bo dobrze zapamietałam, tez z Wroclawia jestes? :-)

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ja uwielbiam bataty, szczególnie takie pieczone. Mój mąż niestety nie bardzo. Jak się zaczął sezon na dynię, to kroiłam dynię hokkaido w kostkę, bataty w kostkę i jabłuszko w kostkę. Wymiziałam pachnącym olejem kokosowym i jak się popodpiekało wszystko to wrzucałam do blendera. W garnku gotowałam troszkę marchwii, pietruszki, kalarepy i selera w niewielkiej ilosci wody i odrobince soli, bez zadnych innych przypraw i jak się podgotowalo to dorzucalam do blendera i potem do tego wciskalam sok z pomarańczy, troszkę pieprzu cayenne i odrobine wyciśniętego przez praskę imbiru. Pyszotka taki krem rozgrzewający

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    O kurde to sporo metrów:-) Aniss nie pamietam czy juz Cie pytalam, w jakim szpitalu zamierzasz rodzic ? Bo dobrze zapamietałam, tez z Wroclawia jestes? :-)
    Tak, to ja jestem z Wrocławia Zamierzam rodzić na Borowskiej, bo mam najbliżej i znam tak kilka osób
    No, chyba, że skierują mnie gdzie indziej ze względu na przeludnienie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów