Strona 265 z 543
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,650 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ewak 107 lat to naprawdę super wynik 100 lat dla babci tu by już nie było na miejscu
    No witaminka D faktycznie bardzo potrzebna, szczególnie teraz jak słonka tak mało.
    Ja Wam prezentuję moją porcję tabletek...oprócz tego jeszcze rano euthyrox na tarczycę i wieczorem jeszcze jedna ta duża niebieska. A więc różowa to prenatal duo, przeroczysta to tez z prenatal duo ta z DHA, dwie duze niebieskie to Calperos- po usunięciu tarczycy bywa problem z wapniem i ostatnio wyszło mi za mało więc musze suplementowac, 2 malutkie czerwone to alfadiol (wit. D-trzeba brac razem z calperosem, żeby organizm wapń przyswajał), 2 małe niebieskie to ziołowy urosept bo z przewodem moczowym miałam problem no i 1 biała magne B6. ehhh
    Wiem jak to wygląda ale nie mam za bardzo z czego zrezygnować;/Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5958.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	78.9 KB
ID:	99946

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A jeszcze taki niuuuus apropos buraczków. Już o tym pisałam pewnie nawet kilka razy. Buraczki maja zbawienne działanie w przypadku zaparć Już nie raz uratowały mi tyłek dosłownie i w przenośni
    Ja lubię buraczki pokrojne w kostkę w skórce, pomiziane oliwą lub olejem kokosowym i upieczone. Skórka ma fajny smak

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Witaminy --> mleko modyfikowane dla niemowlat

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni o matko! Faktycznie nie ma za bardzo z czego zrezygnować ale wielki podziw dla Ciebie... ja mam problem te 2 tabletki zjeść a ty cały komplet. Wiem, ze musisz i jak juz kiedys pisałam strasznie przykro czytać ile przeszłaś (mam na mysli ta tarczyce) ale i tak wow

O mnie
    Ewa nie martw sie, ja tez jestem totalnie zielona jeśli chodzi o wyprawkę dlatego planuje w przyszłym tyg zacząć cos ogarniać juz

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Roksana rozumiem ze wózek juz masz? Bo niemożliwe jest zmieścić się w takiej kwocie nie mając nic dla dziecka.

O mnie
    Roksana nie do końca rozumiem Twój przytyk co do ceny wózka, który oglądam? jak sama napisałaś każdy ma inny portfel i osobiście nie widzę nic złego w wyjściu poza granicę, którą Ty uznałaś za wystarczającą na wyprawkę...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Reni powiem Ci, ze mamy taka tradycje, ze od 100 urodzin prababci (poprawiam sie, bo chyba napisalam ze babcia). Spotykamy sie cala familja, jest oczywiście tort, szampany, kwiaty, czasem wpadnie birmistrz.. haha no i jest oczywiście 100 lat.. prawdziwa wtopa byla wlasnie na setne urodziny, gdy wszyscy zaczęli "dwiescir lat.. a pozniej juz kazdy odruchowo spiewal sto lat, smiechu byl ogrom teraz kazdy juz leci troche po swojemu to "sto lat" Babcia sie nie gniewa, bo o ile fizycznie ok, to niestety jest na pozimie intelektualnym dziecka.. nie poznaje ludzi... itd. Ale fakty z wojny pamieta wysmienicie
    Wiadomo kazdy ma jakies przypadlosci, i czasem po prostu trzeba przyjmowac tabsy, szczególnie przy tarczycy, wiec współczuję Ci przejść z tym zwiazanych... :/ ja w zasadzie w życiu mialam takie szczęście, ze choroby mnie raczej omijają, mam nadzieję, ze jak najdłużej !

O mnie
    Minionku, ja się chyba już przyzwyczaiłam. Zanim zaszłam w ciążę miałam już wapno wporządku, nereczki były grzeczne, tzn ja zawsze wyjątkowo często siusiałam, generalnie brałam już tylko euthyrox zaraz po przebudzeniu i tyle. Wierzę, że po ciąży znowu wrócę do jednej tabletki dziennie bo ona już ze mną do końca życia. Jakoś nie mam żalu do losu. Moja siostra miała duuuużo gorzej i wciąż potrafi cieszyć się życiem więc ja nie śmiem nawet narzekać.
    A szczerze powiem, że swego czasu miałam czarne wizje, no bo jednak na tarczycy były guzy, niby miałam policystyczne jajniki i od wielu lat ogarniał mnie lęk czy będzie mi dane zostać mamą. A tu proszę. Było więcej strachu o wszystko niż to warte. O dziecko staraliśmy się teoretycznie 8 miesięcy, jednak przy trybie pracy mojego męża to ciężko powiedzieć o staraniu się o dziecko bo nie zawsze kiedy trzeba się starać, że tak powiem to on jest w domu Ja więc wciąż nie dowierzam w nasze szczęście, ze tak słabo to wyglądało a jednak idzie jak po maśle
    Ale dziękuję za ciepłe słowa

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni troche tego masz to fakt. Ale pociesze Cie moja siostra w ciąży brała dosłownie siatkę leków rano i wieczorem i zastrzyki przeciwzakrzepowe przez cale 9mc dwa razy dziennie. Dla mnie to bylo przerażające ale miała świetną panią ginekolog dzieki której urodziła zdrowego synka (pierwszy chłopiec niestety zmarł w brzuszku).

Co do witamin to ja biorę dla świętego spokoju żeby nie mieć anemii i żadnych problemów z morfologią. Ale bardzo wiele słyszałam opinii ze od witamin dzieci bardzo rosną. Mój ginekolog w pierwszej ciąży tez mowil żebym brała to unikne problemów z krwią ale dziecko na nich będzie rosło jak na drożdżach. Ile w tym prawdy nie wiem...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów