Strona 264 z 543
Pokaż wyniki od 2,631 do 2,640 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Kozaczku i Mróweczko, trzymam kciuki, żeby w końcu spokój zagościł w Waszych brzuszkach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Apropos szczawianów, jak miałam problem z nereczkami w grudniu to mi powiedziano żebym z soczkami nie szalała bo one nie wpływają dobrze na te sprawy. Pije więc już dużo rzadziej.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Reni wlasnie, musze spróbować z innymi warzywami, owocami dzis pojade do mamy po buraki i wieczorem cos sobie zrobie
    Co do tych tabsow jeszcze to powiem szczerze, ze mam przyjaciółkę ktora konczy teraz poloznictwo, i sama odradzala mi brac jakiekolwiek zestawy tych witamin, twierdzac, ze żaden z tych koncernow co sprzedaje te leki, nie testowal dzialania tych lekow na ciezarnych, bo wiadomo, ze w ciazy takich badan nie przeprowadza. Ze to jest raczej efekt placebo, nie mowie tu o lekach ktore podtrzymują ciaze, bo sie nie znam chodzi mi tu o te zestawy witamin ja szczerze, jestem raczej przeciwniczka lekow, jakies przeciwbólowe biore w ekstremalnych sytuacjach. Wiec w sumie na reke mi bylo co ona mi przedstawila i co powiedzial gin ogólnie staram sie stawiac na soki i duze dawki witaminy c naturalnej wyciskarka chodzi u nas każdego dnia, wiec staram sie w ten sposob pozyskac witaminki, ibtez wierze ze dzieki temu juz z 5 lat nie bylam chora, no moze oprocz ospy ktora przechodzilam w zeszlym roku

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Lekarzem nie jestem ,ale ja witaminy brałam przed i biorę w ciąży bo uważam że takich dawek nie przyswoje z jedzenia. Warto poszukać w necie co ile zaw witamin i przeliczyc jaka to dzienna dawka A dziecko potrzebuje wapnia,d3 itp do budowy kośćca i jak ich nie ma to zabierze z naszych kości. Dlatego ciężarnym czesto psują się zeby.

I żeby nie było ,nikogo nie namawiam do brania tylko napisałam co o tym myślę.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewa własnie miałam pisać dokładnie to co Reni, żebyś spróbowała z jakimiś owocami, np z jabłkiem jeśli masz sokowirówke - ale już się wyjaśniło wszystko wyżej)) Ja odkąd jestem w ciąży (nie liczać trudnych początków z nudnościami) mam ciągle smaki na owoce...u nas też sokowirówka, taki mikser to smoothie chodzi non stop - mango, jabłka, pomarancze, banany, śliwki, kiwi - niczym nie pogardze Myśle, że maluszek ma dostatecznie witamin.

Kurcze to ja już sama nie wiem jak to jest z tymi witaminami/ suplementami. Powiem szczerze, że ja nigdy żadnych nie brałam - jakoś nie miałam własnie zaufania. Teraz biore, bo jednak ciąża to ciąża no i ufam tej mojej gin (komuś muszę). Nie wiem czy gdybym wyczytała, że to same witaminy to bym brała, ale jednak jest tam ten DHA, magnez, jod czy coś jeszcze. Co do żelaza nie będę brała na własną rękę chyba bo wyniki krwi mam super, więc zakładam, że może nie musze skoro nic nie wspominała...Ech tyle dylematów w tej ciązy. Każda chce jak najlepiej a tu nikt nie da jednoznacznej odpowiedzi Nam

Mróweczko ja też na pewno będę na internecie zamawiać. Póki co nie porównywałam cen jeszcze, bo ciągle jeszcze o tych adamexach też myśle, ale na tej stronie co widziałam kosztował chyba coś około 1.600zł. Jak się już zdecyduje na 100% to porównam ten fotelik z tym co piszesz, bo nie moge teraz znaleźć

O mnie
    Chyba witaminy jeszcze nie zabiły nikogo;D trochę mam porównanie na własnych dziadkach. Jedni biorą witaminy i inne suplementy,i trzymają się swietnie a drudzy mimo iz są w tym samym wieku ,nigdy nic nie brali ,zdrowie i wygląd mają o 10-15 lat wiecej.

Każdy wiadomo ma inny portfel ,ale dla mnie 1600zl to na całą wyprawkę starczy

Member
    ewak

O mnie
    Witamine d3 właśnie biore, bo wiadomo, z warzyw jej nie wyciagne.. a wiem jaka jest wazna, mnie przerazilo to jak bylam jakis czas u kumpeli tez w ciazy i ona brala 13 tabletek dziennie, miedzy innymi wlasnie te suplementy (czyli te zestawybwitami, super mama czy cos takiego ) i do tego dieta typowo slodyczowa :P wydajebmi sie ze wazny jest umiar, zbilansowane jedzenie i rozsadek :P bo wiadomo, witaminy witaminami, ale tez trzeba sie w miare zdrowo odzywiac :P wiem, mądrze mowie, ale sama czasem tez mam problemy, zeby czegos sobie odmowic np. 16 kosteczki czekolady z rzedu... :P

Fajnie, ze powraca temat wozkow, bo ja jestem typowo ciemna w sprawach wyprawki.. mam tylko kocyk ktory recznie zrobilam.. od lutego zaczne cos kompletowac. Na jakie wozy dziewczyny stawiacie ? Ja mialam bezposredni kontakt tylko z xlanderem, bo brat ma taki. O ile u nich sie sprawdza, bo mieszkaja w domu, to ja sie zastanawiam jak u mnie na 3 pietrze w bloku by sir sprawdzil.. czytalam jeszcze o bebetto i o anexach ze sa calkiem fajne.. ale szczerze nie widzialam.. jestem jak dziecko we mgle, dramat :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ewak

O mnie
    Osobiscie mam Babcie ktora w tym roku w kwietniu skonczy 107 lat i ma swoje zęby jeszcze.. mysle ze ona witamin zadnych w, zyciu nie widziala
    Wszystko zalezy od organizmu, my jesteśmy uwazam duzo slabsi, niz nasze babcie / dziadkowie... szkoda, ze wszystko jest teraz tak naszpikowane antybiotykami, nawozami ze nawet chcac zjesc cos zdrowego, nieświadomie przyswajasz dawke tego badziewia :/

O mnie
    Moja prababcia zmarla maja 93 lata i też miała parę swoich zębów i do czytania nawet okularów nie potrzebowała. To było chyba jakieś super pokolenie.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Moja prababcia przeżyła 86 lat (zmarła na wskutek złamań itd.), miała osteoporozę, ale mimo to w ciągu dnia nie miała na nic czasu, bo obrabiała 5 ogródków i praktycznie żadne przeziębienia itd. jej nie brały.

Ja biorę Pregna Plus. Poszłam do lekarza z zapytaniem czy muszę coś brać skoro nie jem praktycznie mięsa i ryb. Powiedział, że niekoniecznie, chyba że naprawdę chcę to mam brać właśnie Pregnę.

Co do wózków sama się zastanawiam. Chcę kupić używany, a jak się nie uda to podoba mi się Adamex Barletta Raibow.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów