Strona 263 z 543
Pokaż wyniki od 2,621 do 2,630 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Mi gin zlecił asmag zwykły 3x dziennie tabletka.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Moikaim trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.

Ja mam kilka kocyków o różnej grubości, rożek. Chce kupic otulacz i cienki śpiworek i myśl ze to w zupełności wystarczy. Mam kolderke ale nie zaleca sie okrywania kolderka do roku ze względu na możliwość uduszenia.

Kozaczku łącze się z Tobą w bólu. Ja tez mam wskazanie do leżenia i wielka doopa co usiądę to młody cos chce i tyle z mojego odpoczywania. Denerwuja mnie te krwawienia które mam co kilka dni bo wtedy sie zastanawiam czy wszystko ok a wiadomo ze chcemy zeby z naszymi maluchami bylo ok. Wczoraj znow dostałam krwawienia ale niestety jeszcze delikatne mam. Dodatkowe boli mnie brzuch i kręgosłup wiec jak nie przejdzie to bede chyba zmuszona jechac na IP bo bole jak na miesiączkę. A mój mąż sie przeziebil i dopiero co wstal obrażony ze nie daje mu odpocząć wiec chyba dzisiaj będę z nim wojować o ten stan w ktorym jest

O mnie
    17-06-2017
    Ja kupiłam Magne B6 bo taki mi zapisała ginekolog. Ale czekam aż mi sie Aspargin skończy i dopiero zacznę brać.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,

Ja nie biorę osobno magnezu ani żelaza ... biore tabletki Mama DHA premium dwa razy dziennie, tylko to mi zaleciła gin. Widziałąm, że żadna z Was tego nie bierze, więc tak zerknęłam na skład (wiem, wiem w czas) i tam jest magnez też, ale po żelazie echo...Sama nie wiem czy się tym martwić.

Mróweczko i Kozaczku cały czas za Was trzymam kciuki, żeby w końcu wszystko się unormowało - domyślam się, że nie jest łątwo mając dwie biegające pociechy w domu

Ja planuje po wizycie na połówkowym we wtorek w końcu zabrać się za stworzenie jakiejś - choćby marnej listy rzeczy, które musze kupić. Mróweczko a jak z fotelikiem do samochodu w tym Bebetto Luca? sprawdza się on czy i tak będzie trzeba kupić osobno jakiś? wolałabym tego uniknąc

Wczoraj i dziś jest jakiś mężowy kryzys najwyraźniej, bo mój też się wczoraj wieczorem obraził i pojechal do pracy wieczorem obrażony koło 24 mu przeszło i dzwonił no, ale spałam przecież i teraz on myśli, że to ja się obraziłam - istna telenowela))

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Chyba nie ma nic gorszego od chorego faceta

Ja listę już dawno mam i masę zakładek w przeglądarce

W moich tabletkach jest 200% dziennego zapotrzebowania na żelazo a w tych z 1 ciąży Prenatal było aż 400% ,a hemoglobina i tak nie była nigdy idealna.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Co gin to inne zalecenia moj stwierdził, ze witaminy jak chce lykac to moge sobie jakies kupic, on mi nie powie jakie bo go zaden koncern nie sponsoruje. A jak ja chce kogos wspierac, to mam sobie sama wybrac :P jakies firmie placic jezeli chodzi o konkretne suplementy, to biore wit d3, bo przy badaniu wynik wyszedl mi skrajnie niski. Wiec staramy sie troche podbic. Magnezu brac nie musze, bo z badania wyszlo mi ze mam ponad norme zelazo tez w normie, wiec luz. Chociaż na wiosne mam zamiar zaczac rwac pokrzywe i wyciskac, to chyba najlepsze lekarstwo dla mnie, nie jedno krotnie uratowalo mnie juz z anemii. No i jeszcze burak wyciskanu pozostaje... kuzwa, tylko ten smak nnie tak odrzuca, ze nie potrafie sie przelamac :/

O mnie
    17-06-2017
    Minionku ja nie kupowałam wózka w sklepie stacjonarnym tylko zamawialam na allegro (byla roznica 300zl) i na tej aukcji byl dodawany fotelik Xlander Be Safe. Dokladnie o taki mi chodziło bo podobal i z wyglądu i mial bardzo dobre oceny w testach ADAC (chyba się nie pomyliłam z nazwą). Niestety go sprzedałam i teraz mam od siostry Cybex i tez bardzo fajnie wygląda i ma bardzo dobre oceny w testach zderzeniowych.

Uwierzcie mi czekam aż w końcu bede mogla powiedzieć "Ale fajnie, w końcu przechodzę ciążę spokojnie"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ewak, ja uwielbiam buraki dziś będę gotować. Teść mi mówił warto jest co dzień plasterek (surowego) buraka, bo ma bardzo dużo witamin. Może i tak, ale szczawiany też ma.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ewak, spróbuj sobie robic soczki z buraka ale z dodatkiem innych warzyw i owoców w takim razie. Ja akurat nie mam problemu ze smakiem soku z samego buraka ale mój maż nie przepadał i robilismy z buraka, marchwii, pomaranczy, kiwi i jabluszek. Pyszotka
    Co do witamin ja nie wiem jak to w końcu jest bo tez czytalam opinie ze nie trzeba. Moja gin endo u ktorej bylam prywatnie na poczatku od razu kazala brac femibion wiec bralam. Potem poszlam na nfz do gina i on powiedzial prenatal duo. Jako ze jakos bardziej ufalam tej pierwszej to bralam dalej femibion. Ale potem mialam znowu kupowac juz 2 i zasiegnelam informacji w aptece. Pani najierw powiedziala ze sa podobne raczej ale postanowila przeanalizowac sklad i wyszlo ze faktyczne prenatal duo ma sporo lepszy skład, więc kupiłam juz pozniej ten. Pytałam ją i jeszcze dwie inne farmaceutki w roznych aptekach co sądzą o braniu tego typu witamin i kazda podkreslala ze dha ma bardzo dobry wplyw na rozwoj układu nerwowego maluszka. Wiem, ze niby moze mowia tak jak się im kaze ale ja jednak zdecydowalam ze bede brac.
    Nie wiem czy ma to jakis faktycznie zwiazek ale odkad jestem w ciazy, nie przeziebilam sie ani razu, nic mnie nie bierze mimo ze wkolo czesto chorzy. Fakt też ze bardzo o siebie dbam, nie latam bez czapki, przez dluzszy czas robilam sobie soczki ale moze te witaminki jednak mnie tez troche ratują. No ale to kazdy jak uwaza. Tyle opinii slyszalam ze tez wcale nie jestem pewna
    Ostatnio edytowane przez Reni83 ; 28-01-17 o 12:37

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Roksana, ja lubie jesc buraki, tzn nie jestem fanką, ale do obiadu zjem. Mi chodzilo o smak soku z buraka... ktory jest moim zdaniem odrazajacy, ale spróbuje to laczyc z jabłkiem. Moze wtedy da sie wypic, na razie takbsie zrazilam do czystego soku buraczanego, ze az mnie trzesie jak wspominam tez smak i zapach ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów