Strona 259 z 543
Pokaż wyniki od 2,581 do 2,590 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Taptete w pokoju dzieci udało się uratować, ale powiem że jak to zobaczyłam to się popłakałam. Bo kupiłam ją za pieniądze z mojego prezetu urodzinowego ,namęczyłam sie sama przy klejeniu i tu takie coś po 2 miesiącach. No ale dzieci mają pomysły, koleżanki syn popalił jej panele domestosem bo widział jak mama myła kibelek to on też sprzątał

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Też macie tak, że wstawiane posty są o innej godzinie niż jest obecnie?
    Roksana
    Ja już upatrzyłam cienki śpiworek na noc. Kupię też 2 rożki, pieluszki i cienki kocyk. To się na pewno przyda, więc pieniądze nie będą wyrzucone w błoto, chyba że małemu/małej nie spodoba się taka czy inna forma okrycia.

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witajcie laseczki
    Dzisiaj humorek mi dopisuje, więc sprzątam i wtóruję moim ulubionym wokalistom na całe gardło Sąsiedzi pewnie się w czoło pukają

Wypowiem się w sprawie lipcówek: nie wtrącam się do sporu, bo i gówno mnie to obchodzi. Jeśli lubią obgadywać kogoś - proszę bardzo! Droga wolna! Mogę być sztywniarą, nie przeszkadza mi to Każda z Was wie, jaka jestem i to się liczy
    Każda z nas ma swoje obawy i dobrze o tym podyskutować w swoim gronie. Czujemy się wtedy spokojniejsze! I o to chodzi. Mamy się wspierać, a nie po sobie jeździć za coś, co jest normalne. Wiele z nas to przyszłe pierworódki i dobrze jest czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych mam.
    Utwór i cytat na poprawę humoru:
    "Some people got the real problems,
    Some people out of luck
    Some people think I can solve them,
    Lord, heavens above!

I'm only human after all
    Don't put your blame on me" -> https://www.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN1yk

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Co do szkoły rodzenia... Ciągle się zastanawiam nad podejściem tam i ogarnięciem, o co tam tak właściwie chodzi. Moja siostra chodziła, a przy porodzie i tak zapomniała, jak się oddycha Jej mąż musiał Jej przypominać ("Oddychaj, qrwa!" ). Mówiła, że jeżeli chodzi o opiekę nad maluszkiem - dużo nauczyła się sama, już po porodzie. Szkoła rodzenia w tym temacie Jej za wiele nie pomogła.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja też nie będę chodzić do szkoły rodzenia, dla mnie szkoda kasy na to. Jak się słucha położnej przy porodzie to jest ok. Przy dziecku to już każdej na pewno intuicja podpowie co i jak,i wg mnie szkoła nie jest potrzebna żeby się nauczyć opieki nad własnym dzieckiem.

U nas są darmowe szkoły rodzenia, ale nie pójdę z prostej przyczyny mój mąż nie da sie jac nie pojdzie a samej mi się nie chce chodzić. Mój maluszek waży 30 dag a wasze.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aniss hahaha dobre z tym oddychaniem
    Ja chodziłam chociaż 3/4 wiedzy miałam, ale powiem Wan, ze jak macie możliwość, a juz jak siedzicie na l4, to co Wam szkodzi? Nadmiar wiedzy nikomu nie zaszkodził hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja mam leżeć, ale oczywiscie ze względy na 1 zmiany męża, dupa nie leżenie jest. 3 latek sam sobie jesc nie zrobi. Niby mama na dole, ale zlitowała sie jedynie na krótki spacer z wnukiem ;p i zgodziła sie nalepić pierogów... Ja taka głodna już, ale poczekam...
    jutro mam urodziny u siostrzenicy męża po południu. Zastanawiam się jak się ubrać, czy cos... Ciezko u mnie ze strojem
    Brzucha niby brak, ale czuje sie jakas kwadratowa... znaczy inaczej- brzuch mam ale taki szeroki, nieciązowy hehe

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku
    U mnie co do brzuszka to samo. Wyglądam po prostu jakbym była wzdęta czy bardziej najedzona.
    To ja dzisiaj sama sobie musiałam pierogi lepić, bo nie było chętnych nawet do pomocy

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    A ja jestem już zapisana na szkołę rodzenia, zajęcia od marca ruszają. Moim zdaniem warto, ponieważ poznam położną z mojego szpitala i personel. Choćby dlatego warto chodzić do szkoły rodzenia ale tam, gdzie zamierzacie rodzić. Koszt 200 zł - więc i nie dużo i nie mało. Owszem są darmowe szkoły - ale nie prowadzą je osoby z mojego szpitala, gdzie chcę rodzić, więc co mi po takiej darmówce.

Dziś nabyłam sporo ciuszków w lumpie dla malucha no i hitem jest pajacyk z minki za 2 zł wszystko od sztuki, więc grzechem było nie brać.W sumie zapłaciłam tylko 25 zł bo tyle miałam w portfelu a wyszło 28.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów