Strona 255 z 543
Pokaż wyniki od 2,541 do 2,550 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    I bardzo dobrze, po co się całą ciążę źle czuć u własnego lekarza. Ja też mam też taki problem, że chociaż w tym roku 30 wybije to wyglądam ponoć jak dzieciuch przed 18 i czasem mnie ktoś nie poważnie potraktuje z tego powodu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paolkus89 Zobacz posta
    Ale mam dzisiaj lenia, leżę tylko a dupa rośnie
    Ja tak samo Siedzę na dupie i nic nie robię dzisiaj. Rano tylko pranie zrobiłam i powiesiłam, a tak to nawet obiadu nie robię. Mój M. zje to, co sobie złapie :P

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Właśnie zadzwoniła do mnie babka, że odwołują mi połówkowe które miało być 1 lutego. Mogę zrobić je tydzień później. Jaja sobie robią:/

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Kurcze Reni to masakra:/ tydzień dłużej czekania coś jest na rzeczy z tymi połówkowymi, bo do mnie wczoraj dzwonili i chcieli z 9 rano przesunąć na 19...ja się nie zgodziłam, bo mąż ma 2 zmiane i na 19 musiałby brać wolne specjalnie a szkoda nam w tym roku tego urlopu

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja już nie wiem co piszę u nas na fb, a co tu

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Kurcze Reni to masakra:/ tydzień dłużej czekania coś jest na rzeczy z tymi połówkowymi, bo do mnie wczoraj dzwonili i chcieli z 9 rano przesunąć na 19...ja się nie zgodziłam, bo mąż ma 2 zmiane i na 19 musiałby brać wolne specjalnie a szkoda nam w tym roku tego urlopu
    Zgodziłam się jednak na ten termin tydzień później. Czekanie to jedno ale drugie to to, że martwiłam się, czy nie będzie już za późno na to połówkowe ale jednak to będzie dokładnie 20+6 więc ok.

Kurdę, dziewczyny mam rozkminkę... To połówkowe mam w przychodni tam gdzie mam gina. Podpytywałam ginekologa mojego czy to USG tam u nich wystarczy bo jak pytałam o to pierwsze genetyczne, babkę co mi robiła tam własnie USG piersi to powiedziała, że oni nie robią tych USG genetycznych bo mają za słaby sprzęt. No i pytam mojego gina, czy to połówkowe na tym sprzęcie wystarczy. On mi powiedział, że mają tam słaby sprzęt ale on nie może mi sugerować, żebym poszła gdzieś indziej bo wiadomo, to już wtedy muszę zapłacić. Tak wewnętrznie w takim razie czuję, że powinnam iść tam gdzie na to pierwsze genetyczne i wybulić 250zł. Przyznam, że trochę mi z tym nie w smak. No ale właśnie chyba sama sobie odpowiedziałam na swoje pytanie;/ I znowu rozterki, niby człowiek ma ubezpieczenie a ciągle za coś trzeba płacić:/ No nic, zmykam do domu...
    Ostatnio edytowane przez Reni83 ; 26-01-17 o 16:20

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni spoko, ja połówkowe mam 21 lutego to hit przecież
    Moj tez mowi( ze w razie watpliwosci mam dzwonić do Niego, ale we wcześniejszej ciąży miałam nadopiekuńczego lekarza, ale nie miałam nawet numeru

Wlasnie leżę i jem chipsy, dupa to mi urośnie jak nie powiem co

Paolkus nie przejmuj sie przeczytałam te mądrości i naśmiewają się główne ze mnie, napisałam tez, ze kupie koc bambusowy, kołdrę mam po synu, ale wyczaila jakas, ze napisałam o odkrywaniu pieluszka(w 40stopniowym upale niech kiszą dzieci w kombinezonach nawet) mi to lata
    Polecam im poluzować gacie, bo ich uwierają chyba Strasznie śmieszą mnie takie panie najmądrzejsze ze znikomym pojęciem w życiu, to typ- ja wiem najlepiej i nikt wiecej, choćby miały nie wiem jakie argumenty

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Znowu ucielo. Reni a nie będzie za późno na połówkowe? Nie widzę naszych suwaczkow na tel

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Kozaczek dobrze napisane

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Kurde zaraz coś mnie trafi. Ucina mi non stop! Reni drogie to USG, ja płaciłam 150

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów