Strona 252 z 543
Pokaż wyniki od 2,511 do 2,520 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Moj Ł stwierdził, Zd jak będzie dziewczynka tez sie beda tak bawić hehe

Dziewuszki u mnie też te zrypane reklamy :|

Reni leniuszek nie leniuszek, ale powiem Ci, ze moze być o takim subtelnym usposobieniu- lepiej dla Ciebie brata córka młodsza w brzuszku taki flegmatyk, jak sie urodziła to złote dziecko! Na cyca wstawała o 5 rano raz.. Miła odmiana po wiszącym na cycku ssaku non stop

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Co do fusow z kawy to super sprawa jako peelinig do ciala. Ja tez sobie robie zwlaszcza ze mam express taki w domu ze mi zostaja fusy a ze pije kawe dwa razy dziennie..tylko malo regularnie musze sie przylozyc. Z zelem pod prysznic lub jakoms olejkiem pozniej fajnie cialo wygladzone i przygotowane do nakładania balsamu:-)

Po ciąży też trzeba sie smarowac zwlaszczs wlasnie biust bo osiaga on duże rozmiary

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Reni
    Masz rację. Już wysłałam do nich zapytanie. Nie znam jeszcze płci, ale rożek akurat chce w kolorze neutralnym tak jak i wózek, więc mogę zaszaleć z zakupem. Jak nie tu to gdzie indziej
    Daj znac proszę jak będziesz wiedziała z czego to. Cena bardzo fajna i z wygladu tez ciekawe

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja już byłam.na zakupach z córką
    Teraz sobie zajadam śniadanie i was nadrabiam
    Mąż zaraz do pracy jedzie i znów do 23:00 sama w domu z dziećmi .będziemy grać w bierki i puzzle układać .bo zaczyna padać u nas i jest niezbyt pogoda.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Daj znac proszę jak będziesz wiedziała z czego to. Cena bardzo fajna i z wygladu tez ciekawe
    Znalazłam jeszcze takie i tu masz dowolność w wyborze wzoru.
    https://www.olx.pl/oferta/rozek-beci...8-IDhlqK1.html

Senior Member
    megianto

O mnie
    Broniła się któraś może z Was będąc w ciąży?
    Jak wiadomo termin mam na koniec czerwca, a promotor chce byśmy się jeszcze w czerwcu bronili tylko czy zdążę? I od czego ewentualnie zależy obrona we wrześniu?

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Mi one na bawełniane wyglądają, takie coś jak pościel dla dzieci .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Tak apropos rożków, to przypomniało mi się, że jakiś czas temu wpadło mi w oko coś takiego, http://www.poscieldladzieci.pl/mamo-...a-mietowy.html

no ale jest zdecydowanie droższe. To co mi się tu podobało, to chodzi o tą tkaninę 'minky', strasznie przyjemna jest. Ale rożka będę jeszcze szuk

Senior Member
    megianto

O mnie
    No właśnie ta strona wczoraj mi przypadła do gustu Ten drugi link z olx też jest z rożkami z tej tkaniny

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Cellulit kurde wiedziałam, ze zapomniałam napisac o czymś
    Laski ja jakas szczupła nie jestem, ale mam takie ciało, ze nie mam skórki pomarańczowej za bardzo, nie uważam bardzo na jedzenie, a po prostu No gdzie niegdzie minimalnie moze cos tam jak ścisnę... Natoniast w ciąży z synem kurde moja przyjaciółka tak sie smiala ze mnie, ja koło kolan jak ściąsnelam skore miałam dziurę na dziurze, fatalnie to wyglądało hahaha
    Ja byłam załamana, ale koleżanka ze studiów mowila, ze noże to taki od hormonów, wodny itd
    I wiecie, ze tak? Fakt ja po ciąży wlasnie peeling+balsamy ujędrniające i jak tylko zdrówko pozwoliło zaczęłam ćwiczenia z Mel b Nie miałam znowu cellulitu także pewnie tez taki Was atakuje spokojnie, zniknie to dzisdostwo hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów