Strona 251 z 543
Pokaż wyniki od 2,501 do 2,510 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Minion, co to rozciagania skóry brzucha to ja też takmam, ale to tak na zasadzie że jestem najedzona czyli wieczorem najczęściej kiedy już món brzuch jest maksymalnych rozmiarów . Mam wtedy wrażenie że mi ta skóra pęknie :-D
    Ale rozstepow nie mam, smaruje sie dzien w dzien babydreamem tym olejkiem dla mam na rozstępy. Nie tylko brzuch ale i piersi pupa uda plecy, boczki. Nie wiadomo gdzie mogą rozstepy zaatakować :-D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    W tamtej ciąży też się cieszyłam że nie mam a się prawie wcale nie smarowalam a dopiero po porodzie jak przyszedł nawał to cycki urosły i wyszły rozstępy:/ a traz te na pępku się jakoś rozciagy i z małej kreseczki jest mega gruba krecha.
    To nie są rozstępy tylko PASKI TYGRYSA

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!

No i śniadanie zaczynam od drożdżówki z kubkiem mleka. I jak tu nie przytyć?
    Jeszcze co do rozstępów to mój K. mnie smaruje. To jego zadanie bojowe

Senior Member
    megianto

O mnie
    Co myślicie o tych rożkach?
    https://www.olx.pl/oferta/rozek-niem...4cdd4;promoted
    Czy są za tanie i mogą być tandetne więc lepiej zainwestować w droższy, polecany?

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Hej Kobitki
    To się tu na forum podziało jak mnie nie byłoooo. Ale cieszę się, że mądre z Was bestie i potraficie zgładzić konflikty w zarodku
    Kozaczku, trzymam kciuki za Twoją szyjkę...jakkolwiek to brzmi Oszczędzaj się proszę.
    Mróweczko, Ty też na spokojnie...Wszystko będzie gites, tylko trzeba troszkę zwolnić.
    Też często słyszę o tym, że na NFZ to 3 USG nam się należą. Ja nie mam robionego USG przy każdej wizycie, ale u mnie się nic nie dzieje. 3 USG to jak nie ma żadnych problemów. Ale jeśli coś się dzieje to bezwzględnie powinni Ci zrobić:/ Daj znać co się okazało na tym prywatnym.

Ja właśnie wróciłam do pracy po tygodniowym L4. Przyznam, że było trochę naciągane bo poczułam się lepiej już we wtorek ale w sumie było mi na rękę zostać w domu do dziś, bo moja siostra ze szwagrem i siostrzenicą przyjechali do nas w końcu z drugiego końca Polski, więc mogliśmy pobyć razem. Teraz właśnie wyjeżdżają spowrotem do domku.

Co do rozstępów to nigdy na szczęście nie miałam i póki co nic się nie pokazuje. Staram się po prysznicu smarować. Mam jakiś krem w tym celu ale jakoś tak wychodzi, że najczęściej smaruję się po prostu balsamem nawilżającym Lirene. Często słyszę, że jak ktoś ma tendencję do rozstępów to i tak je będzie miał, ale wolę jednak zrobić co można, żeby ich uniknąć. Jednak cellulit dużo gorszy mam niż przed ciążą. Planuję sobie zrobić peeling z kawki. Pewnie znacie...fajna sprawa. Zbieram fusy od kawy do miseczki, dolewam troszkę żelu pod prysznic do fusów i szoruję sobie tym ciało. Powiem wam, że skóra jest po tym mega delikatniutka. Ale coś czytałam, że kobiety w ciąży powinny peelingów unikać. Nie wiem czy o takie też chodzi. Niedługo już nie będę pewnie się tak wyginać, więc teraz sobie jeszcze strzelę póki mam jak
    Od dwóch dni czułam znowu takie delikatne ruchy w brzuszku. Wciąż nie są to kopniaki ale radość ogromna.
    We wtorek byłam na USG jamy brzusznej, żeby podejrzeć polipka w woreczku żółciowym i Pan doktor zgodził się looknąć na Maluszka. Widzieliśmy bijące serduszko i dwa razy się poruszył ale leżał w baaardzo dziwnej pozycji i jakoś tak leniwie z tymi ruchami u niego było. Mój mąż śmieje się, że będzie z niego flegmatyk po tatusiu Kiedyś z mojego M. śmiałam się, że jest flegmatykiem, ale potem zrozumiałam, że on jest po prostu spokojnym człowiekiem co jednak z racji dużego przeciwieństwa do mojego taty choleryka bardzo mi odpowiada W środę idziemy na połówkowe, mam nadzieję, że będzie trochę bardziej aktywny.
    Piszecie o tym jedzeniu a powiem Wam, że ja ostatnio nie mam jakichś zachcianek. Jem bo jem. W niedzielę w nocy jak Wam już pisałam, miałam zachciewajkę na kanapkę z pasztetem to mi mało żołądek nie eksplodował, o tyłku nie wspomnę i teraz mnie jakoś do niczego specjalnie nie ciągnie.
    Miłego dnia dziewczynki i zdrówka dla Was i Maluszków

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Rożki spoko wyglądają , ja miałam taki też za 20cos i za 70 i ten tańszy był lepszy bo cieńszy oraz rzepy miał bardziej przemyślanie umiejscowione.Nawet wata po praniu o dziwo się nie zbila.

Tapetę podkleilam w asyście sprawcy i zobaczymy co wyjdzie, na pewno łączenia będzie widac

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Co myślicie o tych rożkach?
    https://www.olx.pl/oferta/rozek-niem...4cdd4;promoted
    Czy są za tanie i mogą być tandetne więc lepiej zainwestować w droższy, polecany?
    Megianto, ja bym spytała z czego jest rożek wykonany. Ani na olx ani na ich stronie nie widziałam tej informacji.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Może się którejś z Was przyda http://babyonline.pl/nowe-prawo-dla-...,22144,r1.html

Senior Member
    megianto

O mnie
    Reni
    Masz rację. Już wysłałam do nich zapytanie. Nie znam jeszcze płci, ale rożek akurat chce w kolorze neutralnym tak jak i wózek, więc mogę zaszaleć z zakupem. Jak nie tu to gdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 26-01-17 o 09:12

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Wlasnie mi tez bebetto sie jeden sposodobal, rozważam razem z Adamexem, ciekawe który lepszy

Mroweczko trzymam kciuki daj znać! :* co do Gabrysia to Gabryś to piękne imię! Ma syn racje, az mnie zainspirowaliscie z Kacperkiem

Minionku czyli jednym słowem taka moda na handmade Haha
    Co do tych zabaw, jak Blazej poszedł do przedszkola popychał dzieci, bo nie umiał delikatnie się bawić z maluchami, a z tata ciagle była zabawa dziwna typu złodziej i policjant

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów