Strona 250 z 543
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,500 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Meginato ,ja mam właśnie białe od początku. Skóra na nich jest cieńsza i bielsza od reszty.Coś nad pępkiem ,u góry na piersiach ,i miałam jeszcze niewielkie na posladkach ale znikly. Ale plusem jest to że ich tak mocno nie widać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Nie wiem co to za głupie reklamy ale na tej stronie w telefonie wyświetlają mi się jakieś pasożyty, grzybice, haluksy itp.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U mnie na razie brzuszek ok, ale biust od dawna cały w rozstępach, których nie dało się zniwelować i boję się, że jak brzuch będzie rósł to też mi się pojawią w znacznej ilości, bo chyba mam tendencję do rozstępów. Smaruję się 2 razy dziennie specjalnym balsamem, ale zdaję sobie sprawę z tego, że i to może nie pomóc.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    Nie wiem co to za głupie reklamy ale na tej stronie w telefonie wyświetlają mi się jakieś pasożyty, grzybice, haluksy itp.
    Haha u mnie też te reklamy

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Mi też nie pomaga smarowanie, i tak mam rozstępy, ale może jakbym nie smarowala byłoby ich więcej

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Dlatego lepiej chyba nie przestawać, bo smarując się zawsze można pomóc sobie a nie zaszkodzić w tym przypadku

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Dlatego lepiej chyba nie przestawać, bo smarując się zawsze można pomóc sobie a nie zaszkodzić w tym przypadku
    No właśnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Co do rozstępów to nie mam na razie i oby tak juz zostało do końca

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    U mnie tez póki co rozstępów brak, zobaczymy jak bedzie pózniej jak sie skóra porządnie naciągnie. Smaruje sie rano Mustela a wieczorem oliwka taka dla dzieci i liczę ze to wystarczy

Mroweczko bede miała pare pytań o ten wózek, ale dużo mi juz powiedziało to ze jesteś zadowolona. Ide dzis na swoją pierwsza wizytę w Medicoverze do okulisty kazała mi moja gin wziąć zaświadczenie o braku przeciwwskazań do SN, bo mam spora wadę wzroku. Póki co fajnie bo terminy u mnie w mieście u innych okulistów na jakieś 3tyg do przodu, a tam po dwóch dniach

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Megianto ja mam to samo z dżemem...taki sloik mam na kilka dni zaledwie. :-D

Mrówka , u mnie też chyba Zuzi nie będzie, bo tak mialam z Filipem, że imie wybrane dla dziewczynki a tu chłopak i musialam myśleć o imieniu dla chłopaka.
    Teraz bedzie gorzej bo już kompletnie pomysłu nie mam.

Wole nie raz nie czytac wieczorem forum bo sie boje ze któraś z nas o jedzeniu wspomni i mi sie zachce ;-)

Chcialam wyslac link jaki ja mam wózek ale już chyba go nie produkuje bo nigdzie nie moge go znaleść mimo że kupowałam trzy lata temu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów