Strona 249 z 543
Pokaż wyniki od 2,481 do 2,490 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja na mięso patrzeć nie mogę, ogolnie jem go naaaardzo nikłe ilosci, ale z Błażejem tak mi smakowało, tak teraz odrzuciło mnie na amen, a ta makrela mniam ;D wiecie co? Ja jak cos przeczytam co jecie zaraz mam na to smak wkręcamy sobie nawazajem smaki hehe

Bimber... Moj maz z chęcią tez by pewnie zaczął takie przedsięwzięcie, ale powiedziałam, ze go spakowalabym ;p ogolnie piwo on kocha i naczytał sie ostatnio, bo kolega z pracy robi i po chłopie... Gada mi o jakiś sposobach ważenia, lagerach jakiś tam, porażka!

Powiem Wam narzekam na tego męża, ale zły nie jest. Jak patrzę jak bawią się z synem to aż serce mi rośnie... Dzisiaj była na topie zabawa w bambus- moj maz i koale- moj syn Haha co oni wyprawiaja to ja chyba mam słabo kreatywne pomysły

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minion gdybys nie była w ciąży rzekłabym, ze na bank to menopauza

Jeszcze wypowiem sie w temacie spania w lecie. Ja rodziłam syna 18 lipca i to były wlasnie tropiki!
    Miałam zwykły kocyk i kołderkę- one z tych kompletów są takie nkrmalne cienkie także spoko. W rożki w chłodniejsze dni nosiłam, ale jednak to jest jak owiniecie w kołdrę, wiec jak jest 25 stopni nawet to za ciepłe troche na normalne ubranie, dlatego teraz te otulacze i bambusowy kocyk, a jakby zmarzluch to będę miała kołderkę. Śpiworek nie zdał egzaminu, dwa syn pragnął otulania i kołysania, ale było mu gorąco i otulalam na gołą skore pieluszką i w pampersie, także wiecie rożek, czy typowy śpiworek wydaje mi się na lato subtelnie za upalny

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Starałam się nie jeść późno kolacji... dziś nie dałam rady i zjadłam teraz boli mnie żołądek mam za swoje hehe Idę się położyć spokojnej nocy dziewczyny

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku z tymi smakami to na pewno! połowa rzeczy o których piszecie ja musze zjeść natychmiast nakręcamy się nawzajem i za 4 miesiące będziemy babkami 30kg+:P. Mój mąz za to opowiada mi ze szczególami o jakimś urządzeniu miedzianym do destylacji czy czymś równie idiotycznym, ale ja sie tylko pukam po czole, a on myśle ze wie ze ten pomysl (jak i pare innych rownie szalonych) pozostanie na zawsze w swiecie jego fantazji

Jak ja się nie moge doczekac tego widoku jak mój się bawi z naszym maluszkiem....to musi być coś cudnownego taki widok i pewnie, mężowie czasem szaleni są cudowni nie żeby moje wszystkie pomysły były mądre z perspektywy czasu...

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    hahaha...dokładnie to samo dziś powiedziałam że to musi być jakas odmiana menopauzy gorąco mi, wrzeszcze po wszystkich i jem jak szalona gdyby nie ten brzuch i codziennie kopniaki osobnika ze środka to zwątpiłabym w tą ciąże

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Kozaczek chyba temat robienia piwa sie stal ostatnio bardzo modny, u nas z 3 kolegow juz produkuje moj maz tez by chcial ale chyba sam z rozsadku zrezygnowal.. zreszta wystarczy ze 3razy w tygodniu jest po 2,5 godz na silowni + praca, jakby jeszcze za browar sie zabral to bym go chyba tylko podczas snu ogladala...

Ja oczywiście zapowiadalam sie, ze juz dzid nic nie zjem alr opierdzielilam jeszcze miske batatow... :/ najchętniej popilabym jeszcze to cola, alr na szczęście nie mam.w.domu !

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Minionku ja jestem posiadaczką Bebetto Luca i bardzo mocno polecam jak chcesz wiedzieć coś konkretnego to pytaj śmiało.

Kozaczku słabo z ta szyjka, ale dbaj o siebie i będzie dobrze .

Co do imion to ja dla dziewczynki miałam Kaja a teraz ma być chłopiec i nie wiem... Mój Kacper jako wielki fan bajki "Tomek i przyjaciele" twierdzi uparcie ze dzidzis w brzuszku ma na imię Gabryś. Zaczynam to rozważać. Gabryś mi się podoba ale Gabriel jest dla mnie takie twarde heh. Nie bardzo mi pasuje. Mam jeszcze czas.

Dziewczyny tak sobie pomyślałam ze z ta nasza lista to poczekajmy aż kazda będzie znala plec. Chyba ze chcecie juz to piszcie i jutro będę tworzyć

Ja mam jutro to usg prywatnie. Mam nadzieje ze dowiem się ze wszystko ok.

Dziewczyny czy tez macie takie hmmm uczucie jakby rozciągającej się skóry na brzuchu? Nie pamiętam czy miałam tak z Kapim ale teraz mam tak w zasadzie non stop z prawej strony. Ta moja gin stwierdzila ze to skurcze i mi się też tak wydaje ale zastanawia mnie czy też tak macie.

Spokojnej nocy laski

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    No właśnie ja chyba też mam już te skurcze.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja na razie nie zaobserwowałam takiego naciągania skóry, ale mam do Was inne pytanie. Miałyście tak, że zamiast czerwonych/różowych rozstępów pojawiły się Wam od razu białe?

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    U mnie są takie jakby białe ale może to stare teraz bardziej widać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017